Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: ? Xaziss Signatures ?  (Przeczytany 28495 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Xaziss
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika


Master of Puppets


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 01.05.2011, 23:23:19 »

Świeża, na koniec dnia
Zapisane

intruz
Użytkownik

Reputacja: -15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 567
Galeria Użytkownika


disturbet


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : 02.05.2011, 09:53:31 »

Wali mnie to forum, bo widać jakich inteligentnych userów ono ma. Takie typy nieogarnięte to może tylko na jakimś forum JP są. Żałosna banda dzieciaków. Ciekawi mnie czy tylko po kablu takie cwaniaki jesteście, bo mniemam że tak. Napinajcie w necie bo was nikt nie dorwie. Gówniarzeria jak się patrzy.

HAHAHahahhah.
Śmieszny jesteś koleś, ty nic nie potrafisz, więc najlepiej zacząć wyzywać, no tak najlepszy popis. Po za tym to ty zacząłeś się narzucać nam, kto powiedział że NexaT daje złe rady? A no właśnie. Daje takie jakie myśli, a ty ni tu nie wskórasz. Więc z łaski swojej zamknij pysk bo już ludziom tylko nerwy szarpiesz. I jeszcze coś, gówno ci do tego jacy jesteśmy po za internetem, wyzywasz nas od gówniarzy, szkoda że nie jesteś łaskaw podać swojego wieku w profilu, powiesz nic to nie zmieni? Tyle o tobie świadczy. Ale grafikiem to ty i tak jesteś jak.


Co do pracy wyżej, mi się podoba, nawet bardzo. Jednakże jest jeden minus, światło. Szkoda że idzie z pod nich, a nie z góry czy też z boku. Myślę że lepszy był by efekt. Prawy bok mi się podoba gdyby nie kawałek uciętej tekstury, która wygląda jak ramka, to samo na górze, usunął bym to.
Zapisane





Xaziss
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika


Master of Puppets


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 02.05.2011, 10:23:02 »

Niektórych wypowiedzi nie komentuję. Dziękuję za konstruktywną krytykę intruza.
Próbowałem coś poprawić, nie potrafię dać lepszego światła Zawstydzony
Zapisane

Daniellos
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Daniellos


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 02.05.2011, 10:33:44 »

Czemu mnie nie dziwi, że powiedzał to 13-letni szczeniak... Jesteś wielkim burakiem internetowym i tyle, a poza tym nie wpierdalaj tutaj że nic nie potrafię bo członek cie to obchodzi. Sam sobie pysk zatkaj albo niech ci starzy kabel upierdolą bo już dziecko zaczynasz napinać i nie wkurwiaj mnie nawet bo walisz głupoty aż miło. W rl ciekawe jakbyś zakozaczył cwaniaku. -.-
Zapisane
intruz
Użytkownik

Reputacja: -15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 567
Galeria Użytkownika


disturbet


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #60 : 02.05.2011, 10:44:25 »

Chichot
Ciekawe że nawet w galerii nie masz żadnej pracy. I fakt mam 13 lat, w czerwcu będę miał 14. I patrz co za matoł, nie wiesz co powiedzieć, bark ci argumentów dlatego zaczynasz przeklinać i obrażać innych. Słaby jesteś tyle ci powiem, nie wiesz co to szacunek dla innych. Nie potrafisz prowadzić dyskusji, pewnie jesteś 17 latkiem co nie widzi świata po za sobą i każdego traktuje jak śmiecia. Sory chłopie ale taka jest prawda o tobie. I wypraszam sobie tego buraka internetowego. Czekam na odpowiedź Uśmiech
Zapisane





Xaziss
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika


Master of Puppets


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 02.05.2011, 11:10:07 »

Proszę was, nie w mojej galerii, na pw możecie wymieniać takie "opinie". Daniellos nie obrażaj innych na forum. Nie wdawajcie się w takie dyskusje, szanujcie innych.
Cytuj
2. Za obrażanie innych użytkowników forum można otrzymać ostrzeżenie lub tymczasowy ban.
Opanowanie panowie, Chill Cool  Język
Zapisane

Daniellos
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Daniellos


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 02.05.2011, 11:14:49 »

14-lat najs gajs. Pogratulować ci? Widać, że mózg jeszcze ci się nie rozwinął, ale może kiedyś jeszcze przyjdzie na to czas.
Zapisane
intruz
Użytkownik

Reputacja: -15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 567
Galeria Użytkownika


disturbet


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 02.05.2011, 11:39:50 »

Ale gościu, zastanów się, o co ty masz do mnie pretensje? Że upomniałem się że nie masz racji? Kim ty jesteś żeby czepiać się takich gówien.
Masz racje, jeszcze się rozwijam więc mózg mi sie też chyba jeszcze nie do końca rozwinął. Po za tym co ma w tej chwili mój mózg do tematu o którym dyskutujemy. Uśmiech 2 ironia wiem.
Zapisane





NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 02.05.2011, 12:03:41 »

14-lat najs gajs. Pogratulować ci? Widać, że mózg jeszcze ci się nie rozwinął, ale może kiedyś jeszcze przyjdzie na to czas.

Sorry za wtrącanie się ale muszę już tutaj odpowiedzieć... Ja mam 13 lat tak jak i "intruz", ty twierdzisz że jesteś już dorosłym gdybym ja tak napisał to bym się wstydził... Jeśli masz jakieś 17 lat to zamiast przed komputerem siedzieć i pisać głupoty idź znajdź sobie dziewczynę albo prace, żeby na stare lata od rodziców nie pożyczać. Nie wiem do kogo masz pretensje, przyszedłeś na te forum jako troll i tylko psujesz atmosferę, ja udzielam takich rad jakie mi przychodzą do głowy a ty piszesz jakieś bezsensowne rzeczy. Takie ciągłe wyklinanie pokazuje jaki jesteś naprawdę i przedstawiasz tym zarówno swój wiek jak i wizerunek. Stwierdzam że Cię w domu biją  Płacz Jak chcesz jeszcze wyładować swoje emocje to pisz na PW a z chęcią Ci odpisze.

Żeby nie spamować -

sygnaturka jest fajna, mi się akurat podoba te światło tylko że ja dodałbym tutaj napis w stylu INSEKTa, a dokładnie pisząc chodzi mi o ten 1 styl.

Jeśli nie wiesz o który tutorial chodzi to tutaj masz link - http://www.gimpuj.info/index.php/topic,25829.0.html

Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Xaziss
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika


Master of Puppets


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 02.05.2011, 12:27:51 »

Skończcie takie dyskusje w tym temacie. Dziękuję za uwagi.
Wersja nr 3, z napisem, czy wygląda lepiej, to już wy oceńcie
Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 02.05.2011, 12:29:03 »

Skończcie takie dyskusje w tym temacie. Dziękuję za uwagi.
Wersja nr 3, z napisem, czy wygląda lepiej, to już wy oceńcie


Mi się napis podoba, tej sygnaturki już chyba nie męcz bo nic więcej nie wyciągniesz. Czekam na inne prace.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Xaziss
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika


Master of Puppets


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 02.05.2011, 13:38:51 »

Takie trochę starsze, z innej "bajki", inspirowane
Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 02.05.2011, 14:09:22 »

Takie trochę starsze, z innej "bajki", inspirowane


Ta praca jest słaba i brzydko wygląda. Tych postaci jest za dużo i jeszcze krzywo odwrócone, nie wtopione i tło takie dziwne.. Ja polecam Ci robić podobne do tej poprzedniej.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
emtecpol
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 24
Galeria Użytkownika

emtecpol


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 02.05.2011, 17:55:41 »

Ostatnia mi się podoba, miałeś pomysł za co duży plus, nie podobają mi się kolory i duplikaty postaci na mniejszym kryciu.  Uśmiech
Zapisane

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: ? Xaziss Signatures ?
Skocz do: