Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: ? Xaziss Signatures ?  (Przeczytany 28492 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Xaziss
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika


Master of Puppets


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 30.04.2011, 16:38:16 »

Dziękuję za opinie, postaram się dostosować w miarę możliwości.
Zrobiłem jeszcze coś takiego
Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 30.04.2011, 19:16:00 »

Sygnaturka jest słaba, ale od razu piszę że jest lepsza od poprzednich Uśmiech Nie potrzebnie chyba dawałeś 2 rendery, wystarczyło zrobić mniejszą sygnaturkę i zostawić 1 postać. Tło trochę oczobojne ale pasuje.. Napis też jest słaby ale nie najgorszy, decyzja czy go usuniesz jest wyłącznie twoja. Praca jest na pewno lepsza i to mnie cieszy. Ja polecam Ci tutorial: http://www.gimpuj.info/index.php/topic,27124.0.html

Żeby później nie pisać, zapomniałem napisać że nie wtopiłeś rendera.. Spróbuj nałożyć jakieś tekstury i c4d na postać aż się wtopi.. Lub spróbuj smurzyć (rozsmarowywanie), jest to mniej efektowne ale przy kilku minutach bawienia się może wyjść ciekawy efekt.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Daniellos
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Daniellos


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 30.04.2011, 20:21:13 »

NexaT - nie znasz się to nie mów, te tutki są tak stare, że out'y z nich są cieniutkie... Takie sygny były modne kiedyś, ale teraz już nie. Na forum praktycznie nie ma fajnych, nowoczesnych tutków, może z wyjątkiem 2, 3. A Ty ogarnij się i nie pisz tego samego w każdym temacie skoro i tak się nie znasz.
Zapisane
intruz
Użytkownik

Reputacja: -15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 567
Galeria Użytkownika


disturbet


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 30.04.2011, 20:35:38 »

Znawca się odezwał. Ty Daniellos nie bądź taki cwany, sam nic nie potrafisz. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat prac innych użytkowników i gówno ci do tego.
Po za tym chyba nie wiesz jaki cel mają tutoriale forumowe. Nie? Uświadomię Cię że nie mają uczyć robić identycznie takich samych obrazków, tylko uczyć posługiwania się narzędziami i opcjami GIMPa, mają uczyć estetyczności, doboru kolorów i dawać pomysły innym, czyli wychodzi na to że każdy tutorial jest i będzie pomocny każdemu, nawet za sto lat. I następnym razem trochę zastopuj się zanim zaczniesz walić teksty bez sensu.
Zapisane





NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 30.04.2011, 21:05:30 »

NexaT - nie znasz się to nie mów, te tutki są tak stare, że (rezultat, wynik, obraz, praca, rysunek, itp.)'y z nich są cieniutkie... Takie sygny były modne kiedyś, ale teraz już nie. Na forum praktycznie nie ma fajnych, nowoczesnych tutków, może z wyjątkiem 2, 3. A Ty ogarnij się i nie pisz tego samego w każdym temacie skoro i tak się nie znasz.

O tobie już sobie chyba każdy wyrobił zdanie.. Ten tutorial co podałem jeszcze chyba najlepszy na tym forum jeśli chodzi o sygnatury..
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Xaziss
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika


Master of Puppets


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 01.05.2011, 00:01:14 »

Tamten tutorial przerobiłem już dawno, spróbuje lepiej wtapiać, choć nie wszędzie jest to potrzebne
Jeszcze jedna praca w tej kolorystyce, chyba lepszy flow
Zapisane

Daniellos
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Daniellos


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 01.05.2011, 09:03:21 »

Wali mnie to forum, bo widać jakich inteligentnych userów ono ma. Takie typy nieogarnięte to może tylko na jakimś forum JP są. Żałosna banda dzieciaków. Ciekawi mnie czy tylko po kablu takie cwaniaki jesteście, bo mniemam że tak. Napinajcie w necie bo was nikt nie dorwie. Gówniarzeria jak się patrzy.
« Ostatnia zmiana: 01.05.2011, 09:19:32 wysłane przez Daniellos » Zapisane
rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 01.05.2011, 09:43:47 »

@up Daniellos wyluzuj Chichot
Nie zwracaj uwagi na tych, co cię irytują i oceniaj po swojemu Mrugnięcie Takie czasy nastały ja też nie lubię jak ktoś bez powodu się rzuca czy jest kompletnym dupkiem ale co zrobisz? Chichot Powtarzam. Twórz po swojemu, oceniaj po swojemu! Nie ma co się zniechęcać Uśmiech 2
Co do pracy nie podobają mi się kolory, render nie jest wtopiony, napis kuje w oczy.Uśmiech 2 Pracuj i rozwijaj się! :]
Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 01.05.2011, 10:34:15 »

Tamten tutorial przerobiłem już dawno, spróbuje lepiej wtapiać, choć nie wszędzie jest to potrzebne
Jeszcze jedna praca w tej kolorystyce, chyba lepszy flow


Napis jest nie potrzebny, sygnaturka oczobojna, render nie wtopiony.. Jednak ta tekstura z wodą fajnie się komponuje ale i tak to nie to.. Ćwicz.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Xaziss
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika


Master of Puppets


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 01.05.2011, 12:24:59 »

Chill out wszyscy  Język
Nowa, wtopienie jest jakie jest, mocniejsze nie jest potrzebne
Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 01.05.2011, 12:43:11 »

Chill (rezultat, wynik, obraz, praca, rysunek, itp.) wszyscy  Język
Nowa, wtopienie jest jakie jest, mocniejsze nie jest potrzebne


Wtopienia nie ma Język No widać że coś z renderami robiłeś ale wtopienie i tak jest słabe, jak pisałem użyj "rozsmarowywania". Tło nie pasuje zbytnio do zawodników Bayernu no i już nie potrzebnie końcówka herbu. Pusto jest, ja polecam Ci dać tych kolesi (zawodników) lekko w lewo a z prawej jakiś napis. Tło jest średnie, ale nie najgorsze Mrugnięcie Patrząc na poprzednie sygnaturki jest poprawa.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Xaziss
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 134
Galeria Użytkownika


Master of Puppets


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 01.05.2011, 12:57:46 »

Rozsmarowywania nie użyję, gdyż psuje estetykę pracy, w większości przypadków, jeśli wtapiałem lub będę wtapiać to np. teksturami.
Zapisane

rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 01.05.2011, 13:03:17 »

Ja jak wtapiam to staram się bawić rozmyciem gaussa. Chyba nawet nieźle wychodzi, ale ręki odciąć nie dam bo nikt nie komentuje i nie ocenia Smutny
Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 01.05.2011, 22:15:36 »

Rozsmarowywania nie użyję, gdyż psuje estetykę pracy, w większości przypadków, jeśli wtapiałem lub będę wtapiać to np. teksturami.

Bo żeby umieć rozsmarowywać to trzeba wiedzieć jak ustawić opcje... Jeśli tak lubisz nakładać teksturki to na co czekasz.. Dla mnie łatwiej jest "smurzyć", spróbuj z teksturami ale wyjdzie Ci 100x gorzej jeśli chodzi o sygnature Bayernu.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: ? Xaziss Signatures ?
Skocz do: