Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Galeria pseudo webdesignera.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Galeria pseudo webdesignera.  (Przeczytany 13476 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« : 16.07.2013, 08:31:11 »

Hay, dziś w wasze ręce oddaje jedną z dwóch prac (bo ta pierwsza jest nie dokończona).

Można hejtować Duży uśmiech
Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02.12.2013, 22:09:17 »

Skończyłam tej szajs :3

Więc można hejtować :3
W końcu czcionka jest w normalnych rozmiarach Duży uśmiech
Edit: Jeszcze jedno coś Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 10.12.2013, 14:18:33 wysłane przez Madzialena » Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Raz
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika

Raz


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10.12.2013, 22:07:11 »

Hmmm nie jestem znawcą. By coś więcej napisać musiał bym znać cel, funkcje owych stron.
Pierwsza zdaje się być powiązana z forum. Moim zdaniem bardzo ładnie przyswoiłaś i zaprezentowałaś dzisiejsze trendy. Coraz więcej stron przybiera taki charakter. Szczególnie, jak są to rozległe portale. Bardzo podoba mi się kolorystyka, określił bym ją jako spójną i wyrazistą. Widać, że tworzy jedną całość. Sprawia wrażenie stworzonej według zamysłu, a nie z tego co było. Jedyne co się wyróżnia to owy "dzyndzelek", który w sumie powinien.
Druga strona robi na mnie jeszcze większe wrażenie, z rozkoszą ją przeglądam. Chętnie podziwiam.
Jest jednak pewne ale. Po chwili podziwiania budzę się i się zastanawiam o co właściwie chodzi? Owa wspaniałość wykonania, jest dla mnie przerostem formy nad treścią. Być może jestem suchy, jednak trudno mi się odnaleźć w stronach o takich stylach.
Podsumowując piękne, ale mało użyteczna dla usera. Chociaż może po prostu starsza gwardia nie zrozumie powiewu świeżości Uśmiech

Myślę, że czujesz to. Dlatego tym bardziej życzę Ci powodzenia i pozdrawiam cieplutko Uśmiech.
Zapisane
Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15.12.2013, 10:14:13 »

Fakt, czasem skupiam się na takich detalach które nie są tej pracy do szczęścia potrzebne ;)Przerost formy nad treścią to u mnie można by powiedzieć norma Mrugnięcie
Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
Madzialena
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 206
Galeria Użytkownika


I told you I'm a psycho @.@


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 04.05.2014, 18:52:53 »

Lay dla mojej gimbazy i próba zrobienia konstruktywnego logo Duży uśmiech

Link do oryginalnej strony:http://www.g12.czest.pl
Zapisane


Prawda jest w oczach.I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie"-Robert Ludlum
Sygnaturki Chichot
Webdesign Duży uśmiech
karolstadek
Gość
« Odpowiedz #5 : 23.02.2015, 13:33:04 »

Proste ale estetyczne. Sam bazuje na prostych pracach ale wszedłem na forum by cos udoskonalac Mrugnięcie
Zapisane
dree
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 297
Galeria Użytkownika


buuhaa..


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 23.02.2015, 14:07:40 »

Widać, że zrobiłaś postęp od pierwszej pracy. Ostatni layout estetyczny, prosty i fajny. Może co już z samą grafiką nie ma aż takiego problemu to bardziej parzy tutaj konstrukcja twoich szablonów. Są one niezbyt dobrze zaprojektowane, umiejscowienie wszystkiego jest dosyć dziwne. Spróbuj przy kolejnych projektach inspirować się innymi autorami, wzoruj się ich konstrukcją. I skup się na detalach, bo są one tutaj widoczne najbardziej.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Galeria pseudo webdesignera.
Skocz do: