Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska  (Przeczytany 82175 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #224 : 25.07.2011, 17:42:05 »

Wyższość ludzi nad małpami to ateiści nazwaliby przypadkiem, ale ten gen, czy co tam o tym decyduje, dał nam Artystów i Naukowców. Kolega ateista tłumaczy się, że słonie też umieją malować, albo że jeśli ileśtam małp przez ileśtam pisało cały czas, to któraś napisałaby Eneidę. Błeh błeh.

Ewolucja nie jest dziełem przypadku. I nie rozumiem, czemu wciągasz w to ateistów, czyżby każdy wierzący zaprzeczał ewolucji (nieprawda swoją drogą)? No to niech lepiej się pouczą.

AI? Jak dla mnie to nie ma szans zastąpić człowieka, takie coś nie ma wyobraźni, nie stworzy muzyki nie namaluje obrazu, nie da kreatywnej idei, nie będzie się umiało bawić. Może będzie miało wiedzę. Połączone z internetem, jeśli rozumiałoby artykuły z Wikipedii co najmniej to byłoby genialne. Może poprawiać błędy, ale nic od siebie.

Skąd wiesz, że kiedyś nie zyska takich zdolności, podobno to odpowiednio wysokiego skomplikowania.
Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #225 : 25.07.2011, 20:43:54 »

Joten, komputery już teraz są w stanie analizować sytuację i dawać najlepsze rozwiązanie na podstawie obliczeń. Z racji, że robotyka jest rozwinięta w stopniu nieznacznym nie oznacza to, że będzie taka zawsze. Komputery mają coś, czego nie ma ludzki mózg i ludzki mózg ma coś, czego nie mają komputery. SI nie ma polegać na stworzeniu komputera, który myśli, tylko na połączeniu możliwości ludzkiego mózgu z maszyną.
Zapisane

FilipoL
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 15
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #226 : 28.07.2011, 21:42:44 »

Omijając sztuczne inteligencje...

Kosmici są na pewno lub jakieś prymitywne życie, wszechświat jest zbyt ogromny żebyśmy byli jedyni.
Astrolodzy udowodnili że, powstanie życia we wszechświecie jest porównywalne do wygranej w totolotka.
 Jeżeli ktoś jest tym tematem zainteresowany to polecam film Ufo- Największa historia jakiej zawsze zaprzeczano.

A o to link: http://www.youtube.com/watch?v=4znEQRzI9Fs&feature=related    Uśmiech 2
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #227 : 28.07.2011, 22:27:31 »

Omijając sztuczne inteligencje...

Kosmici są na pewno lub jakieś prymitywne życie, wszechświat jest zbyt ogromny żebyśmy byli jedyni.
Astrolodzy udowodnili że, powstanie życia we wszechświecie jest porównywalne do wygranej w totolotka.
 Jeżeli ktoś jest tym tematem zainteresowany to polecam film Ufo- Największa historia jakiej zawsze zaprzeczano.

A o to link: http://www.youtube.com/watch?v=4znEQRzI9Fs&feature=related    Uśmiech 2

Astrolodzy niczego nie udowodnili, mało tego, ta "nauka" już od dawna nie jest żadną nauką. Miałeś chyba na myśli "astronomów". Proszę nie mieszaj tych nazw.
O ile pamiętam, równanie Drake'a wcale nie daje "wygranej w totolotka". Właśnie sprawdziłem - wciąż posiadamy za mało danych. Jeśli chodzi o opowieści o UFO, to większość z nich to bujdy, efekt ludzkiej wyobraźni, łatwowierności czy jawnego oszustwa co niektórych.
Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #228 : 29.07.2011, 08:59:11 »

Ziomio ma racje, ale być takim sceptykiem, że jesteśmy jedyną rasą myślącą w całym wszechświecie, to głupota. Na samej drodze mlecznej jest ponad dziesięć tysięcy planet o warunkach zbliżonych do Ziemi i nie uwierzę, że nie ma na żadnej z nich cywilizacji.
Zapisane

Gacko
Emeryt

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 635
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #229 : 29.07.2011, 09:38:23 »

Joten, komputery już teraz są w stanie analizować sytuację i dawać najlepsze rozwiązanie na podstawie obliczeń. Z racji, że robotyka jest rozwinięta w stopniu nieznacznym nie oznacza to, że będzie taka zawsze. Komputery mają coś, czego nie ma ludzki mózg i ludzki mózg ma coś, czego nie mają komputery. SI nie ma polegać na stworzeniu komputera, który myśli, tylko na połączeniu możliwości ludzkiego mózgu z maszyną.


Hurra! Teraz wszyscy będziemy zażywać piguły od Morfeusza i wgrywać sobie do pamięci ju-jitsu ;d
Zapisane
FilipoL
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 15
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #230 : 29.07.2011, 09:59:44 »

Cytuj
O ile pamiętam, równanie Drake'a wcale nie daje "wygranej w totolotka"
Napisałem, że jest porównywalne  Uśmiech 2
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #231 : 29.07.2011, 17:25:03 »

Ziomio ma racje, ale być takim sceptykiem, że jesteśmy jedyną rasą myślącą w całym wszechświecie, to głupota. Na samej drodze mlecznej jest ponad dziesięć tysięcy planet o warunkach zbliżonych do Ziemi i nie uwierzę, że nie ma na żadnej z nich cywilizacji.

Nie pisałem przecież, że jesteśmy sami we Wszechświecie, tylko, że całe to bajanie o UFO to większości bzdury. Obcy nas nie odwiedzają, a jeśli nawet, to robią to o wiele dyskretniej.

Cytuj
O ile pamiętam, równanie Drake'a wcale nie daje "wygranej w totolotka"
Napisałem, że jest porównywalne  Uśmiech 2

W zależności od doboru parametrów możesz uzyskać jedność.
Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #232 : 29.07.2011, 17:58:13 »

Nie zarzucam Ci, że to powiedziałeś i nie mówię też o zielonych ludzikach z wielkimi głowami, co porywają krowy i ludzi Chichot
Zapisane

tofatodi
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 431
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #233 : 04.08.2011, 20:24:24 »

Z tymi kosmitami to ciężko, wiadomo, że wszechświat jest wielki. Ale tez długo istnieje i długo będzie. Cywilizacje giną i powstają, jak planety i gwiazdy, więc jeśli jakaś już się zazębia z naszym czasem istnienia, to prawdopodobnie jest zbyt daleko od nas. A czy są, czy nie to mnie nie obchodzi, póki ich nie spotkam to nie mam gdzieś mam te całe akcje, programy w TV i hałas, który autorzy wykorzystują tylko do robienia pieniędzy.
Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #234 : 04.08.2011, 21:34:55 »

Ja to tak na prawdę nie jestem Ziemianinem, pochodzę z Naboo.
Zapisane

Giann
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 63
Galeria Użytkownika

Giann


Zobacz profil
« Odpowiedz #235 : 04.08.2011, 22:17:48 »

To ja dodam od siebie coś o świadomych snach. Miałam okazję doświadczyć świadomego snu, właściwie czegoś na jego kształt, a tak zupełnie szczerze to nie wiem jak to można nazwać. To tak, trzeba zacząć od tego, że miałam sen w śnie. Po przebudzeniu się z tego drugiego snu, całkiem zwykłego, normalnego (jeśli normalnym snem można nazwać widok końca świata, gdzie wiedząc, co więcej, czując, że się umiera zaczyna się modlić) leżę w moim łóżku, widzę moją ramę od łóżka, moją poduszkę. Rzeczywistość. Aha, bardzo istotne jest, ze leżałam na brzuchu. Słyszę charakterystyczny dźwięk naciskania klamki od drzwi do mojego pokoju, chcę coś powiedzieć, ruszyć się, zamknąć oczy- nie mogę. Paraliż, słyszę, czuję zbliżającą się postać, wiem już, że to sen, chcę go jak najszybciej zakończyć, ale nie mam nad nim kontroli. Powoli, zaczynając od nóg coś zaczyna mnie przygniatać, dusić. Budzę się dopiero, gdy postać tak jakby przygniotła mnie całą. Obudziłam się dokładnie w tej samej pozycji, leżałam na brzuchu jak wcześniej itd. Ponoć wiele ludzi to przeżywa. Moze ktoś coś o tym słyszał, chętnie dowiedziałabym się o tym czegoś więcej ;p. 
Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #236 : 04.08.2011, 22:43:48 »

Słyszałem o tym, nie jest to świadomy sen tylko coś co nie pamiętam jak się nazywało, paraliż ciała, straszne wizje, itd. ponoć żeby z tego wyjść trzeba maksymalnie skupić się na poruszeniu chociaż jednym małym palcem.
Zapisane

Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #237 : 04.08.2011, 23:26:58 »

Tudzież doświadczyć pozornego uszkodzenia, czy pozornej śmierci, która Nas z tego paraliżu momentalnie wyrywa. Ach to uczucie i dezorientacja po takim "przebudzeniu". ;-)
Doświadczyłem tego kilkakrotnie za młodszych lat.
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska
Skocz do: