Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: BWL #17 - głosowanie  (Przeczytany 4466 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« : 10.04.2010, 17:34:17 »

Best Web Layout - głosowanie



Głos można oddać, gdy się ma co najmniej 10 postów (nie w hydeparku lub niewnoszących nic w życie forum) lub przynajmniej 30-dniowy staż na forum.
Głosowanie trwa do 10 maja 2010r. do godz. 17:00.

Proszę uzasadnić swój głos i zaznaczyć kolorem!



skwara96


Soldier


cinek6413


WertyS


Nesq





skwara96: 0
Soldier: 0
cinek6413: 0
WertyS: 0
Nesq: 0



W razie wątpliwości i uwag zapraszam do dyskusji na temat BWL-a.


Zapisane

Qba_
Emeryt

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: qba_@jid.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 627
Galeria Użytkownika


jogurt rlz!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 10.04.2010, 17:51:03 »

skwara96: 0
Soldier: 0
cinek6413: 1 - kolejna praca Twojego autorstwa, która mnie dosłownie zmiażdżyła. Dobrze dobrane kolory, poprawnie rozmieszczony tekst. Ładnie wkomponowałeś wszystkie obrazki i złożyłeś wszystko w spójną całość.
WertyS: 0
Nesq: 0
Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10.04.2010, 17:53:48 »

skwara96: 0 - Musisz popracować nad ramkami.
Soldier: 0
cinek6413: 1 - Niezłe, ale mi to bardziej przypomina jakiś blog medyczny niż stronę szpitala, wg mnie na stronie głównej powinny być najważniejsze informacje, adres szpitala i takie tam, tu widzę jakieś newsy, ogólnie ciekawie się prezentuje, ale raczej nie w moim stylu. No i troche błędów jest, nie podoba mi sie ta ramka w topie, wyszukiwarka też niezbyt trafiona. Zresztą, ciągle mi się wydaje że gdzieś już widziałem niektóre elementy...
WertyS: 0
Nesq: 1 - Miałem małe wątpliwości, ale jednak głos pada tutaj, podoba mi się cały układ strony i kolorki, nie są one tak bardzo jaskrawe jak w pracy cinka6411. Ogólnie wszystko ładnie się prezentuje w tym minimalistycznym stylu.
« Ostatnia zmiana: 11.04.2010, 12:33:43 wysłane przez Terrqge » Zapisane

Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 11.04.2010, 00:23:36 »

skwara96: 0
Soldier: 0
cinek6413: 2  - Praca bardzo ładna. Wszystko uporządkowane, współgra, kolory przyjemne dla oka. Gdyby dopracować tylko informacje zawarte na głównej stronie, byłoby idealnie, lecz praca ta i tak miażdży inne moim zdaniem.
WertyS: 0
Nesq: 1
Zapisane

Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 11.04.2010, 11:47:55 »

skwara96: 0 - W nagłówkach i innych tego typu elementach brakuje mi czegoś, chyba jakiejś ramki. Sam top mi się podoba, estetyczny i przyjemny. Stopka dziwnie odstaje od reszty.
Soldier: 0 - Praca najsłabsza, nie przemyślana. Pomijając zaskakujące elementy jak Czat czy notatnik. Czcionki w Topie odstają od rozmytego serca, ogólnie layowi brak spójnego stylu. W treści doktorek mnie odpycha no i tekst powinien się zaczynać na wysokości górnej krawędzi obrazka wg. mnie. Nad notatnikiem pustka. Panel logowanie strasznie amatorskie wrażenie robi, tak jak ogólnie praca.
cinek6413: 3 - Praca trzyma bardzo wysoki poziom. Przyjemna czytelna i intuicyjna. Fajnie rozplanowana. Ładne menu. Przyjemne wrażenie. Jedyny szczegół do którego mógłbym się przyczepić to pixele w ramce topu.
WertyS: 0 - Praca o równie wysokim poziomie, jednak nieco opustoszała. Kolory najlepsze na tle reszty prac moim zdaniem. Przyjemna praca. Nie rozumie po co powtarzać to samo menu w stopce w dodatku przy tak krótkiej stronie.
Nesq: 1 - Praca też trzyma poziom. Estetyczna i przyjemna ładne kolory, są zawarte przydatne informacje, jednak na tle pracy Cinka mało treści jest pokazane.
Zapisane

Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08.05.2010, 19:39:27 »

skwara96: 0 - Nie podoba mi się tło topu, a całość technicznie dobra, ale mi się nie podoba.
Soldier: 0 - Brzydki ten czerwony, czcionki - takie sobie, nie podba mi się podwójne menu.
cinek6413: 3 - choć może i najładniejszy... to sorry, ale zgadzam się z Terraqge. Za dużo nie potrzebnych rzeczy dałeś choć genialna praca - to fakt Mrugnięcie
WertyS: 0 - mdło i trochę pustawo. Podoba mi się menu i top.
Nesq: 2 - tylko najważniejsze informacje. Kolory ładne, dobór czcionek, logotyp, ikonki i przyciski - wszystko ciekawe i dobrze wykonane. Wygląda jak strona szpitala i nie ma panelu logowania - i oto chodzi.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBWLBWL - głosowaniaWątek: BWL #17 - głosowanie
Skocz do: