Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Simon95 Gallery ;)  (Przeczytany 88290 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
OzIeM2000
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 176
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #266 : 15.08.2010, 08:16:36 »



Mnie się nie podoba:
tło jakieś dziwne
wali po oczach ( nawet bardzo )

Co ty gadasz? to chyba jedna z jego najlepszych prac.

Być może ale co w tym jest fajnego Co?
Głupie tło
Wszystko jasne a ręce ciemne chyba raczej jasne powinne być ( nie mam racji Co? )
Coś za jasna
Znowu piłkarz

Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #267 : 17.08.2010, 16:55:57 »

Dobrze, następna sygna nie będzie z piłkarzem. Morth może jest tak jak wymieniłeś ale jak na razie to wygrywam z Tobą w pojedynkach. Światło słabe? W ostatniej fakt nie wyszło i w poprzedniej za mocne. W poprzednich jest dla większości dobre. Ale każdy ma swoją opinię i ja ją szanuję. Ale nie da się robić tak, żeby wszystkim pasowało Mrugnięcie Jutro następna praca Uśmiech Pozdrawiam.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #268 : 18.08.2010, 12:58:43 »

Proszę, nówka:



Cloud: Usuwam, żeby nie było później jakichś nieporozumień.
« Ostatnia zmiana: 18.08.2010, 18:37:53 wysłane przez Cloud » Zapisane

madapesdevourer
Użytkownik

Reputacja: -4 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 86
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #269 : 18.08.2010, 16:51:14 »

Żeby nie było, że przyłażę tutaj tylko po to, by robić off topa.
Najpierw może, napis! Napis... Hmmm... Dobre miejsce, i styl czcionki też ujdzie, no! Szkoda tylko że nie widać co tam napisałeś (no dobra! troooszeczke widać).
Super ta ognista aura wokół kobiety, szkoda tylko że przekontrastowane na rekach, ramieniu i głowie kobiety.
I gryzie mnie ta pustka po bokach, bo nic oprócz jednej tekstury tam nie dałeś...
Ogółem jest dobrze, ale pustka po bokach i napis straszne. Oraz te ?przekontrastowania? w niektórych miejscach na ciele kobiety...

Cya,
~morth.

Cloud: Usunąłem tylko tę niepotrzebną część posta jakby co Mrugnięcie.
« Ostatnia zmiana: 18.08.2010, 18:36:52 wysłane przez Cloud » Zapisane

Długo mnie nie było, wróciłem by skopać dupska.
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #270 : 18.08.2010, 17:12:52 »

xD sry chłopaki nie mam zamiaru dyskutować na ten temat ale trochę mnie miażdżą nie które odpowiedzi każdej ze stron.
Cytuj
Właśnie "jego" styl, widziałem już w kilkunastu tutorialach na Deviantart dla nowicjuszy/średnio-zaawansowanych.
Rofl Język


Nowa sygna? Mało cienia i nie potrzebna tekstura tam z tyłu. Wolałbym jakąś ciemną pustkę po bokach. Rozwiązanie z ogniem interesujące, ale zbyt symetryczne. I znowu napis. Coś na siłę próbujesz zakryć brzydkie fragmenty. Może lepiej w internecie rozejrzeć się za materiałami? Jakieś rescources pack czy jak to się tam zwie...
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #271 : 18.08.2010, 18:32:13 »

Możesz usunąć. NIE ROBIŁEM ŻADNEGO TUTORIALA Z DEVIANTARTA! Pokaż mi jeden tutorial na sygnę podobną do mojej.
lion. Symetrycznie? Może ale taki miał być układ, żeby pasowało do dużego renderu z tła Mrugnięcie Przekontrastowałem rękę specjalnie, żeby stworzyć taki blask od ognia na niej Uśmiech Cóż widocznie nie wyszło. Cóż wydawało mi się, że napis pasuje no ale trudno, lud przemówił Mrugnięcie Nieczytelny? Korzystałem z zasady "napis nie musi być czytelny" z tutka o napisach Mrugnięcie To tak na swoje wytłumaczenia. morth. odniosłeś się do tego tylko do czego mogłeś się przyczepić w mojej wypowiedzi. Niczego nie przyczepiłeś się w tym co pisałem o Twoich pracach.
Poza tym czasu na wykonanie pracy miałeś dużo, nawet przedłużaliśmy o kilka dni, więc sory. I to w dodatku dwa razy przegrałeś. A jak dalej twierdzisz, że przez brak czasu to powtarzam: możemy spróbować się jeszcze raz.
Pozdrawiam.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #272 : 18.08.2010, 19:27:42 »

Nowa. Tak z piłkarzem. I co z tego?

Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #273 : 18.08.2010, 19:42:02 »

Może zrób lepiej na sotwa. Przynajmniej piłkarza nie będzie  laugh.
I będziesz zapisany w kronice zwycięzców sotwa. A jak kilka razy wygrasz do może coś dostaniesz...

Btw. Zdenerwowanego piłkarza nie ocenię. I tak już jest zdenerwowany to co się będę Język...
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #274 : 18.08.2010, 19:45:29 »

lion oceń proszę Uśmiech Na Twojej opinii bardzo mi zależy. Ja SOTW'a nie wygram. Za słaby jestem. I zbyt mało kreatywny jak co poniektórzy twierdzą. Uśmiech
Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #275 : 18.08.2010, 19:53:16 »

lion oceń proszę Uśmiech Na Twojej opinii bardzo mi zależy. Ja SOTW'a nie wygram. Za słaby jestem. I zbyt mało kreatywny jak co poniektórzy twierdzą. Uśmiech
Bzdura, każdy może wygrać. Mrugnięcie

Co do taga, to jest on za jasny, przynajmniej boki przydało by się przyciemnić. Ten napis strasznie psuje sygne. Można by też było trochę bardziej wtopić go w te pseudo chmury bo trochę od nich odstaje. Dla urozmaicenia wrzuciłbym tu jeszcze warstwę "tylko jaśniejsze" z jakimś przykładowo fioletowym kolorem. Jeszcze co do tła, można by rozmyć gdzieniegdzie żeby uzyskać efekt większej głębi.
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #276 : 18.08.2010, 19:57:22 »

Może spróbuję w tej edycji, chociaż tematy są już robione na siłę trochę.
Teraz taki sig eksperymentalny. Przyszło mi weny trochę więc skończyłem szajs sprzed paru dni Mrugnięcie

Zapisane

N3
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 140
Galeria Użytkownika

N3

T3kst


Zobacz profil
« Odpowiedz #277 : 18.08.2010, 20:08:44 »



Ten tag jest okropny, tło jest znacznie bardziej wysostrzone niż render - facepalm.
Ten z Torresem jest nawet, nawet... tylko że te co poniektóre badziewia z teksturki bym usunął...
Ostatnia sygna jest gorsza, ta tekstura troche cienko wygląda. Ogólnie nie jest źle, ćwicz i wyrabiaj swój styl i zajrzyj do mnie. laugh
Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #278 : 18.08.2010, 20:12:02 »

Może spróbuję w tej edycji, chociaż tematy są już robione na siłę trochę.
Teraz taki sig eksperymentalny. Przyszło mi weny trochę więc skończyłem szajs sprzed paru dni Mrugnięcie


Akurat aktualny temat jest z propozycji. ;P
Co do sygny to nie ma sensu robić tagów "co 5 minut", lepiej zastanowić się dłużej nad jednym, niż zrobić z 10 shitów.
Lepiej już pogłówkuj nad poprzednim.
Zapisane
CreaT
Gość
« Odpowiedz #279 : 18.08.2010, 20:18:17 »

Może spróbuję w tej edycji, chociaż tematy są już robione na siłę trochę.
Teraz taki sig eksperymentalny. Przyszło mi weny trochę więc skończyłem szajs sprzed paru dni Mrugnięcie



Słabe, strasznie blade to jest, za dużo tych tekstur w okół niego przez co prezentuje się grajek słabo, same tło również nie zachwyca.
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Simon95 Gallery ;)
Skocz do: