Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Galeria INSEKT - Webdesign
Strony: 1 ... 9 10 [11]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Galeria INSEKT - Webdesign  (Przeczytany 51059 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 05.05.2011, 11:06:43 »

Jak na sklep, to dla mnie za wąskie to to. Siatkę w tle też bym wymienił, jakoś tak ona przytłacza całość. Brakuje mi fajerwerków, które wręcz zmuszą mnie do kupienia tej paletki Chichot

Wiesz, jak już wspomniałem w opisie... Ja bym wymienił wszystko. A tak to nawet zdjęcie siatki dostałem od klienta i zostałem zmuszony do wykorzystania jej ;]

Staraj się korzystać z mądrego triku i mów przed pracą zawsze, że Ty jesteś od projektowania i wiedzenia, co jest dobre a co nie, a klient od przekazania zlecenia i na końcu wytknięcia ewentualnych błędów Chichot
Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 05.05.2011, 16:56:35 »

Ten ostatni szablon bardzo ładny. Dobre czcionki i wielkość, i najważniejsze że nie wali po oczach.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 06.05.2011, 23:38:15 »

Jak na sklep, to dla mnie za wąskie to to. Siatkę w tle też bym wymienił, jakoś tak ona przytłacza całość. Brakuje mi fajerwerków, które wręcz zmuszą mnie do kupienia tej paletki Chichot

Wiesz, jak już wspomniałem w opisie... Ja bym wymienił wszystko. A tak to nawet zdjęcie siatki dostałem od klienta i zostałem zmuszony do wykorzystania jej ;]

Tak jak mówi Typhon, projektant wie co dobre i się zna, czasami ludzie tego nie rozumieją i wiedzą lepiej, niestety. Zdarzyło mi się chyba 1 takie zlecenie, ale po prostu wstydzę się tej pracy i nie pokazuje jej w portfolio.
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #143 : 03.07.2011, 21:15:28 »

Co racja, to racja.






Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
WWWFactory
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

WWWFactory


Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 30.07.2011, 08:07:08 »

Witam.Nie mam co oceniać bo te ostatnie praca są mega xd.Mógłbyś mi podesłąć jakieś poradniki z których sie uczyłes?np jak sie robi ten efekt takie karti zawinietej?albo to co masz na tej drugiej stronie(nie wiem jak to nazwac)te neony czy cos  Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Galeria INSEKT - Webdesign
Skocz do: