Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: jaki był wasz pierwszy obraz w gimpie?
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: jaki był wasz pierwszy obraz w gimpie?  (Przeczytany 6937 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dree
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 297
Galeria Użytkownika


buuhaa..


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 04.06.2013, 08:43:54 »

Mnie zainspirowały sygantury, które kolega robił. Więc i ja zacząłem, to było też jakieś 5-6 lat temu. Kolega przerabiał tutoriala, właśnie chyba z tego forum. Ja jako amator, jego prace uważałem za mistrzostwo, tak mnie to jarało, dopóki samodzielnie nie spróbowałem przerabiać tutków, ćwiczyć. Najlepsze jest to że zanim zacząłem się uczyć grafiki z tutków itp. To sam siedziałem nad tym chyba rok i próbowałem coś kombinować bez nikogo porad, nauk.

Teraz mogę przyznać że grafika stała się moja pasją, sposobem na życie, który chce dalej rozwijać i iść w tym kierunku. Pierwszej pracy bym pewnie nie odnalazł, ale zapewne coś z pierwszych sygnatur - Takie moje początki. Mrugnięcie
Zapisane

Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 04.06.2013, 08:52:32 »

Zaczęło się chyba 8 lat temu, kiedy założyłem sojusz z kumplami na Ogame Duży uśmiech
Trzeba było zrobić ładny obrazek powitalny, więc zająłem tam funkcję "grafika" i zrobiłem ten "ładny" obrazek. Możliwe, że wala się to gdzieś na płytkach, jak natafię na nią to podrzucę. W każdym razie dzięki temu jednemu obrazkowi znalazłem sposób na życie, od tamtego momentu wiedziałem co chcę robić w przyszłości xD
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Myrevin
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 38
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 04.06.2013, 11:46:13 »

Ciężko to nazwać obrazem.

Praktycznie cała grafika, poza playerem, bodajże xmms i ikonami, to moja praca. Nie pamiętam kiedy to było ale ten zrzut ekranu krąży w necie do dziś. Uśmiech
A i logo startowe Gimpa też nie moje, podmieniłem.
Zapisane
Sick49
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 56
Galeria Użytkownika


po prostu szary użytkownik


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 06.06.2013, 12:53:15 »

Ja zaczynałem od tutoriali. I nawet pamiętam który był pierwszy. Chichot 20.04.2008r Zrobiłem ten tutorial http://www.gimpuj.info/index.php/topic,1322.0.html
Zapisane
Kulok
√ ι ק

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 777
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 11.06.2013, 08:25:23 »

Moim pierwszym "dziełem" był fraktal. Byłem w szoku, że tak łatwo się to robi. Chichot
Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: jaki był wasz pierwszy obraz w gimpie?
Skocz do: