Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnatury by Krzaczk  (Przeczytany 2304 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
KrzaczK
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

KrzaczK


Zobacz profil
« : 06.10.2011, 20:55:47 »

Tutaj aktualnie pierwsza:

(jeżeli chodzi o nick na sygnie, jest to mój na 'potrzeby' innego fora, którego pozwolę sobie nie reklamować)
Proszę o komentarze i poprawki bo zależy mi na dążeniu do lepszego gimpowania Mrugnięcie
Zapisane
FunFun
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 59
Galeria Użytkownika


Gimp User


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19.10.2011, 00:42:20 »

Nie mam zastrzeżeń ,chociaż mógłby być bardziej widoczny napis, bo go troche słabo widać ,ale tak to pozytywnie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 19.10.2011, 19:20:57 wysłane przez Sooly » Zapisane
WojtiPL
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19.10.2011, 19:19:53 »

nom super sygna Chichot mi jeszcze bardzo daleko do takich arcydzieł ;P
Zapisane

Piterski+
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 82
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 21.10.2011, 15:29:42 »

Zarty sobie robice? To jest lipa jak ich malo... Swiatlo lipa, kolory i efekty tez. Wtopienie lipa. Tekstura na postaci... no to chyba jakis slaby zart :| Napis to w ogole badziewie i ramka tez.
Zapisane

KrzaczK
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

KrzaczK


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23.10.2011, 14:03:26 »

Zarty sobie robice? To jest lipa jak ich malo... Swiatlo lipa, kolory i efekty tez. Wtopienie lipa. Tekstura na postaci... no to chyba jakis slaby zart :| Napis to w ogole badziewie i ramka tez.
Buahahaha. Chichot Mistrz nad mistrzami otworzył jadaczkę i zjadł wszystkie rozumy... Drogi koleżko, jeżeli już krytykujesz to podaj łaskawie przykłady tego co Ci się nie podoba. Poza tym ja oglądając Twoją galerie sygnatur nie powiem, abym był jakoś szczególnie zaskoczony. Tak więc troszkę oleju w głowie skarbie. ;*

@Edit.
Poza tym krytykujesz moją ramkę, sam mająć taką samą w jednej ze swych sygnatur:
« Ostatnia zmiana: 24.10.2011, 17:08:20 wysłane przez Terrqge » Zapisane
dree
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 297
Galeria Użytkownika


buuhaa..


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 23.10.2011, 15:00:23 »


Buahahaha  Chichot Mistrz nad mistrzami otworzył jadaczkę i zjadł wszystkie rozumy... Drogi koleżko, jeżeli już krytykujesz to podaj łaskawie przykłady tego co Ci się nie podoba. Poza tym ja oglądając Twoją galerie sygnatur nie powiem, abym był jakoś szczególnie zaskoczony. Tak więc troszkę oleju w głowie skarbie ;*
@Edit.
Poza tym krytykujesz moją ramkę, sam mająć taką samą w jednej ze swych sygnatur:

Jestem za zdaniem piterskiego.
Sygnatura jest okropna, tekstura na sygnaturze jest blee, zreszta tak jak wszystko w niej zawarte.
Cienie są brzydkie, render nie wtopiony, złe swiatło, render zbyt jaskrawy, kolory ohydne.
Brush sparks mogłeś sobie oszczedzić lub bynajmniej mniej go nadać.
Nie rób napisów w syg. Czytaj tutki.
KrzaczK, skoro jesteś tak nastawiony na krytyke bardziej doświadczonych to po jaką cholere zakładasz tu galerie? Skoro tak odpowiadasz na opinie.
Co do ramki w sygnaturze piterskiego to ta sygnatura jest pierwsza jaką wrzucił do tej galeri, wiec ześ wykopał bład z przed paru miesiecy.

Zapisane

FunFun
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 59
Galeria Użytkownika


Gimp User


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 23.10.2011, 16:19:57 »

Drodzy koledzy i koleżanki ..to wszystko to tylko zabawa ..a wy tu się jezdzicie Chichot zamiast łagodnie co jest źle i doradzić na przyszłość ..Uśmiech
Zapisane
Cloud
Moderator

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 23.10.2011, 17:08:04 »

Krzaczk, niestety ale muszę stwierdzić, że doswiadczenia masz tyle co nic. Jeżeli chcesz działać cos jeszcze w tym kierunku to lepiej wysłuchaj miłych panów, którzy nie szczędzili Ci krytyki. Gdybyś założył galerię jeszcze jakiś rok temu to uwierz mi, szybko by poszła w zapomnienie. Poziom na forum drastycznie spadł.
Ale to będzie koniec offtopu, musiałem po prostu się tak bezczelnie wtrącić do tej dyskusji i napisać co leży mi od jakiegoś czasu gdy przeglądam galerię i widzę takie właśnie prace i osoby, które się nad nimi zachwycają.
A jako VIP mam takie prawo offtopowania ;p.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
KrzaczK
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

KrzaczK


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 24.10.2011, 00:11:39 »

Ok podsumowując. Nie mam zamiaru wchodzić w żadne konflikty, bo i po co? Chciałbym tylko aby opinie o sygnaturze były uzasadnione, a jak mam rozumieć ''render lipa, światła lipa''. Co do słów:
''Co do ramki w sygnaturze piterskiego to ta sygnatura jest pierwsza jaką wrzucił do tej galeri, wiec ześ wykopał bład z przed paru miesiecy. '' to czyżbym i ja nie wstawił swej pierwszej sygnatury do galerii? Skoro tak tu traktujecie nowicjuszy, nic dziwnego, że poziom spada. Dziękuje dobranoc.
Zapisane
FunFun
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 59
Galeria Użytkownika


Gimp User


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 24.10.2011, 15:52:19 »

"Doswiadczenie tyle co nic ??" Co jest kolega wyższy rangą jest i tak jeździ też? Chyba po to tu Krzczk zawitał aby się nauczyć i poprawiać... Nie ma takich fenomenów, że od razu umieją... no chyba że siedzi cały dzien w innych programach i potem na Gimpa no to może coś więcej będzie umiał... Ale tu ci "nowicjusze" (np. Ja) Jesteśmy żeby się podszkolić, bo co nieco o GIMP-ie wiem. Chichot
« Ostatnia zmiana: 24.10.2011, 17:11:21 wysłane przez Terrqge » Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 24.10.2011, 17:15:25 »

Ok podsumowując. Nie mam zamiaru wchodzić w żadne konflikty, bo i po co? Chciałbym tylko aby opinie o sygnaturze były uzasadnione, a jak mam rozumieć ''render lipa, światła lipa''. Co do słów:
''Co do ramki w sygnaturze piterskiego to ta sygnatura jest pierwsza jaką wrzucił do tej galeri, wiec ześ wykopał bład z przed paru miesiecy. '' to czyżbym i ja nie wstawił swej pierwszej sygnatury do galerii? Skoro tak tu traktujecie nowicjuszy, nic dziwnego, że poziom spada. Dziękuje dobranoc.

Tak, uwierz mi, że jego też tak traktowali, ale jakoś nie mądrzył się tak jak ty tylko robił tutoriale. Nie myśl, jeśli po pierwszej sygnaturce padają takie wyrażenia typu "światło lipa", to się nie zastanawiaj tylko sio do tutoriali.
Co do spadania poziomu forum, forum ogólnie umiera, śmiercią naturalną. Głównie z winy właściciela który ma je w dupie. Mrugnięcie Wystarczy spojrzeć na statystyki forum (Liczba nowych użytkowników miesiąca na miesiąc spada).

"Doswiadczenie tyle co nic ??" Co jest kolega wyższy rangą jest i tak jeździ też? Chyba po to tu Krzczk zawitał aby się nauczyć i poprawiać... Nie ma takich fenomenów, że od razu umieją... No chyba, że siedzi cały dzien w innych programach i potem na GIMP-a no to może coś więcej będzie umiał... Ale tu ci "nowicjusze" (np. Ja) Jesteśmy żeby się podszkolić, bo co nieco o GIMP-ie wiem. Chichot

Jesteście, żeby się podszkolić? To dlaczego nie zajrzysz do tutoriali?
Nie ma sensu każdemu nowicjuszowi odpisywać szczegółowej regułki co jest dobrze co jest, poczytaj sobie podobne wątki początkującch, najczęściej pisze się, że wszystko jest źle i wygania się do tutoriali. Najpierw przerób kilka poradników, potem się chwal.

Uwierz mi, z mojej perspektywy wygląda to zupełnie inaczej. A z doświadczenia wiem, że ci którzy się tak mądrzą, najczęściej na tym źle wychodzą.
Zapisane

KrzaczK
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

KrzaczK


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 24.10.2011, 17:29:53 »

Dobra zamknijcie temat bo każdy i tak ma swoje argumenty i ta rozmowa nigdy się nie zakończy.  Mrugnięcie
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 24.10.2011, 18:18:12 »

Wystarczy spojrzeć na statystyki forum (Liczba nowych użytkowników miesiąca na miesiąc spada).

Może zwiększają się jakoś zabezpieczenia przed botami:)
Zapisane
Cloud
Moderator

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 24.10.2011, 22:39:08 »

Cytuj
"Doswiadczenie tyle co nic ??" Co jest kolega wyższy rangą jest i tak jeździ też?
Wyrwałeś z kontekstu, doczytaj do końca moją wypowiedź.
Cytuj
Skoro tak tu traktujecie nowicjuszy, nic dziwnego, że poziom spada. Dziękuje dobranoc
Nowicjusze zawsze byli tak traktowani i odsyłani do tutoriali. Sęk w tym, że teraz jakoś zaczęli się mądrzyć, gdyż jedni nowicjusze zachwycają się nad pracami drugich nowicjuszy. Kiedyś posłusznie szli do tych tutoriali i widać było u nich progres.

My już trochę stażu na forum mamy i sporo już widzieliśmy, nie pleciemy głupot wyssanych z palca.
Ale zgodnie z prośbą wątek zamykam, jeżeli autor będzie chciał spowrotem go otworzyć to niech wali do mnie na PW.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatury by Krzaczk
Skocz do: