Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3 4
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: rotting_mind~sygny  (Przeczytany 10193 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 27.04.2011, 19:00:59 »

Wybacz kolego już się pogubiłem Uśmiech 2
Nie mam ochoty się kłócić, czy mam rację, czy jej nie mam... Tylko proszę o to, by nowicjuszom dawać jakieś inne wskazówki, niż wypominane już przeze mnie wielokrotnie odesłanie do działu tutoriale Uśmiech
Możecie wierzyć mi na słowo, że nie jestem takim debilem, żeby tam na samym początku nie zajrzeć.
Wszystko wyjaśnione już mniej więcej, zrozumiałe? Nie przybyłem tutaj, żeby się kłócić z moderatorami czy innymi użytkownikami. Chcę wskazówek i myślę ze to przyda się nie tylko mnie, ale i innym nowicjuszom.
Btw. świeża praca. Tak w razie jakby się pro nudzili Duży uśmiech

I usunąłem z poprzedniej sygny jedno C4D. Efekt:

Myślicie, że tak lepiej? (Nawet jeśli i tak jest żałosna, to czy lepiej się prezentuje od poprzedniej wersji)
v1.
v2.
v3.
Szczegóły


« Ostatnia zmiana: 27.04.2011, 20:44:55 wysłane przez rotting_mind » Zapisane

Veltar
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 8
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 27.04.2011, 20:46:31 »

Sygna nr2 [ta z potworkiem]: Bez c4d myśle że wygląda lepiej. A jeśli chodzi o tą ostatnią to v1 wydaje mi sie że jest lepsza od tej drugiej...
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 27.04.2011, 20:55:22 »

Powiedz mi tylko czy umiesz czytac. Napisalem, ze nie bede przytaczac juz bledow, bo koledzy wyzej wszystkie wytkneli. Daniellos - ja o Tobie mam juz wyrobione zdanie, nie pogarszaj go. Skoro jestem taki cienki to czemu mam grafika miesiaca na arti, czemu wygrywam konkursy, dostaje wyroznienia ? A ty jestes jednym z najslabszych ? Przykro mi ale taka jest prawda. Nie placze o krytyke ale wnerwia mnie krytykowanie moich prac przez takich noobkow. Sory ale jak poczatkujacy mi mowi, ze moje prace sa lipne to ma troche nie po kolei w glowie. Pokaz.mi jedna osobe lepsza ode mnie w tapetach fotomanipulacjach czy sygnach na tym forum. Z checie ustawimy pojedynek zeby to sprawdzic. Zrozum tez ze ja rowniez przechodzilem okres, ze wszyscy po mnie jechali, byli lepsi i nic nie mowilem tylko pracowalem. Na arti tez dostaje czasem slabsze oceny i nie placze, bo oceniaja mnie ludzie, ktorzy wiedza o czym mowia.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 27.04.2011, 20:58:56 »

Aha i jeszcze jedno. Powiedz mi co Ci wiecej da. Krytyka ode mnie, nawet bez uzasadnienia czy pochwala kolegi wyzej. Prace nowe slabe, brak gry swiatel, slabe kolory, rendery, tla, brak glebi, zwalony flow, slabe c4d i tekstury. Ot, prace newbie na najnizszym poziomie. Poczytaj tutki z innych for.  A i polacze jutro, bo pisze z komorki Mrugnięcie Sorki za dubla.
Zapisane

rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 27.04.2011, 21:19:54 »

Oj proszę tylko nie mów, że znów taki najniższy poziom Chichot
Wypisałeś, co ci się nie podoba i już myślę jak problemy rozwiązać. Może nie teraz, ale kiedyś uda mi się to poprawić.
Napisałeś "A ty jestes jednym z najslabszych ?" Serio kolego to już jest chyba na siłę. Przeglądałem trochę forum i znalazłem kilka ciekawych "smaczków" Uśmiech Przykłady podać mogę, jasne.
Inna sprawa. "Sory ale jak poczatkujacy mi mowi, ze moje prace sa lipne to ma troche nie po kolei w glowie". A to, że nie umiem pięknie malować, to znaczy, że nie wiem też który obraz jest świetny? Nie jestem takim znów początkującym, widziałem dużo prac. Często lepszych od twoich. Ta wypowiedź pokazuje jaki jesteś Mrugnięcie Cóż. Skoro większość tutaj to takie "noobki" i newbie jak ja to się nie dziwie, żeś wygrywał Chichot Tym postem kończę kłótnie z tobą. Bo nie po to się rejestrowałem na tym cholernym forum.

BTW. Powiedz mi czego oczekujesz od rendera? Chichot Co w nim jest nie tak? Źle wkomponowany czy po prostu Ci się nie podoba? Bo nie wiem jak  mam rozumieć to.
« Ostatnia zmiana: 27.04.2011, 21:47:42 wysłane przez rotting_mind » Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 27.04.2011, 21:59:34 »

To o najslabszym bylo do Daniellosa czytaj ze zrozumieniem. Nie napisalem co mis sie nie podoba, napisalem co jest zle.
Zapisane

Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 27.04.2011, 22:00:36 »

Render jest niedopracowany i slabo wtopiony. Slabe sa na nim efekty.
Zapisane

rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 27.04.2011, 22:07:12 »

Chyba że Duży uśmiech Myślałem, że kolegi tyczy się tylko to jedno zdanie Uśmiech 2
A starałem się robić według tego tuta: http://www.gimpuj.info/index.php/topic,5883.0.html
Rzeczywiście tło mogłoby być bardziej dopracowane.
Pisząc "Wypisałeś, co ci się nie podoba" zakładałem, że skoro się nie podoba to jest źle. Czyli jest git :]
Na sygnie mam albo napaćkane albo za mało właśnie. Na dziś mi starczy wrażeń. Do następnego! Mrugnięcie

~proszę jak się ładnie wszystko powyjaśniało Chichot
Zapisane

Daniellos
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Daniellos


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 28.04.2011, 13:46:02 »

Najsłabszy? Aha, subiektywna opinia, bo mimo że moje prace nie zachwycają to jestem z nich coraz bardziej zadowolony, bo wiem, że robię postępy i nie zaprzeczysz bo byłbyś głupcem (i tak jesteś, no ale cóż). To forum akurat nie ma pro grafików i może tu jesteś jednym z lepszych ale na arti jest multum osób lepszych od ciebie, ale nie będę tu akurat wymieniał.

Co do prac to rób tutki z innych stron bo te ze smużem są przestarzałe i takich się raczej już nie stosuje, bo takie prace na czas obecny nie są zbyt atrakcyjne.
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 28.04.2011, 15:26:18 »

Przynajmniej nie jestem frajerem, ktory ma zerowe umiejetnosci Mrugnięcie Duzo osob ? To ciekawe bo moze z 7-8 na pewno jestem w 10. Popytaj redakcji mistrzu. Robisz postepy ale nadal jestes najslabszy. I taka jest prawda. To do Daniellosa.
Zapisane

rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 28.04.2011, 16:46:19 »

No spoko spoko Mrugnięcie Dzisiaj nic nie dodam bo jutro walczę o przetrwanie z fizyki xD

EDIT. A jednak Uśmiech 2
« Ostatnia zmiana: 28.04.2011, 22:46:15 wysłane przez rotting_mind » Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 29.04.2011, 13:18:29 »

Przynajmniej nie jestem frajerem, ktory ma zerowe umiejetnosci Mrugnięcie Duzo osob ? To ciekawe bo moze z 7-8 na pewno jestem w 10. Popytaj redakcji mistrzu. Robisz postepy ale nadal jestes najslabszy. I taka jest prawda. To do Daniellosa.

Bez urazy ale tutaj wypowiedziałeś się jako 10 latek..

"na pewno jestem w 10." - przy takim chwaleniu się człowiek pokazuje jaki jest naprawdę.

Ocenię tylko najnowszą pracę bo poprzednie i tak już inni userzy zjechali, albo opisali Chichot

Praca jest jakaś dziwna: ta twarz wogóle nie pasuje do tej pracy, spróbuj dodawać rendery z tułowiem tzn. jak już masz dawać samą głowę to dawaj też szyję bo sama głowa wygląda sztucznie i brzydko. Napis jest do kitu, próbowałeś go chyba wtopić ale Ci nie wyszło, napis po prostu usuń bo psuje on pracę albo poczytaj tutorial INSEKT'a. Sygnaturka jest za szeroka rób prace 380x150px mi się zdaje że takie są najlepsze..
Za dużo tych C4D chyba że jest to tylko 1-2 to jest naprawdę tego za dużo.. Nie można dojrzeć się gdzie co jest, wygląda to jakbyś namalował jakimś pędzlem i rozmazał. Spróbuj poszukać jakiś fajniejszych C4D i tekstur no i poczytaj jakieś tutoriale. Najlepiej zobacz tutorial "Football Sig", jest tam bardzo dużo efektów a efekt końcowy fajny i można się z niego wiele nauczyć.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 29.04.2011, 13:45:35 »

To jest stwierdzenie faktu. Dodam od siebie, ze wymiary 380 sa zle.
Zapisane

rotting_mind
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika

rotting_mind


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 29.04.2011, 14:08:21 »

Render to oczywiście nie sama głowa Duży uśmiech Ale racja, że te C4D zbyt zakryły resztę rendera. Podczas tworzenia tego potworka miałem wątpliwości, które się teraz potwierdziły Uśmiech 2 Dzięki Chichot Napis próbuje robić według tutka ale nie wychodzą mi jak widać. Może zobaczę zedytować wyrzucając to C4D i wrzucę :]
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: rotting_mind~sygny
Skocz do: