Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moja praca (bez tutoriala) z praktyką 16 dni.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Moja praca (bez tutoriala) z praktyką 16 dni.  (Przeczytany 1051 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
go2bE
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

go2bE


Zobacz profil
« : 11.08.2010, 08:11:11 »

Cześć, jak oceniacie moją prace? W gimpie siedzę od 16 dni, pobawiłem się troszkę i wyszło coś takiego.

Orginał :


Moja praca :


PS. Proszę o wypowiedzi negatywne i pozytywne, muszę dostać w kość, aby się wziąć. Zrobiłem błąd w napisie, bo napisałem "Siganture" a mogłem napisać "Pictures" czy jakoś tak, cóż miałem zrobić jak już warstwy zlepiłem.

Pozdrawiam,
go2bE.

@EDIT: Zrobiłem 2 pracę Uśmiech

ORGINAŁ : http://www.pilka.pl/galeria,wtorek-na-europejskich-stadionach,zdjecie3

Moja praca :



« Ostatnia zmiana: 11.08.2010, 12:22:49 wysłane przez go2bE » Zapisane
Dakuś
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 430
Galeria Użytkownika


Niepoprawny frytkożerca


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13.08.2010, 01:27:52 »

Słabeeee. Napisy są do dupci, brzydkie kopiowanie postaci. W ogóle to jest brzydkie i nie wiem co to ma być.
Zapisane


Mazurules
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 61
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13.08.2010, 19:23:07 »

@PS.
Wymazać czarnym pędzlem.

--
16 dni, tak? No dobra, każdy jakoś zaczynał. W sumie to te grafiki nie są złe, ale 'potrafisz lepiej', więc zrób lepiej! I nie trzymaj się ciągle jednej tematyki bo powoli się nudzi i nikt potem nie chce oceniać (wiem coś o tym :<).
W ogóle to kiedy patrzę na tą pierwszą pracę gdzie koleś wygląda jak wampir to czuję kły na karku... to ja lecę (po czosnek). Narka.
Zapisane

To już jest koniec, nie ma już nic
kliknij 'wyloguj' i sobie idź
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moja praca (bez tutoriala) z praktyką 16 dni.
Skocz do: