Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 6 7 [8]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygantury by Fashion  (Przeczytany 24945 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 09.05.2010, 20:06:40 »

Cytuj
Umieszczając obrazek akcji, zobowiązałem się do ocen kreatywnych. Czekam na punkty reputacji...
To, że napisałeś pięć zdań, w których trzy są kompletną głupotą, nie oznacza, że dostaniesz punkt reptuacji.

Światło w tym wypadku pada z prawej strony, po samym renderze można to zobaczyć, bo lewa strona glacy jest w cieniu. To rozdarcie, o którym mówisz to już kompletne czepianie się... On nie zrobił tej sygnatury, abyś zwiększał jej kontrast czekając, aż coś złego stanie się z obrazekiem. C4D jest użyte stosunkowo dobrze, chociaż mogło być lepiej. Marne tło przypominające jakąś rozstrzeloną kulistą breje całkowicie wyniszcza render i C4D. Jakby popracował nad tłem, dodał może jakiś lasek, magicznie go upiększył to myślę, że mogłoby być ok, gdyby popracować jeszcze troszkę nad kolorystyką. Render można przekoloryzować bez większych problemów. Osobiście uważam, że ta sygnatura to 4km w tył dla Fashiona. Marny układ, kolory, o tle nie wspomnę.
Fashion, powinieneś dokładnie przejrzeć tutorial, który napisałeś, bo trzaskasz ostatnio wszystkie mądrości, które w nim zawarłeś Chichot
Zapisane

Fashion
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 318
Galeria Użytkownika


\m/(-_-)\m/


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 13.05.2010, 18:58:04 »




Krytykować!
Zapisane

Johnykalesony
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 841
Galeria Użytkownika


<jakiśwyjątkowomądrytekst>


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #100 : 14.05.2010, 07:19:19 »

Ile tu jest warstw? 3? Przeciez to kowpletny fail.. Tlo nuuda napis tez. Kolory i glebia zjechane.
Zapisane


Moją grafikę można spotkać na: www.kdm.rybnik.pl oraz https://www.facebook.com/shookuprybnik
Qba_
Emeryt

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: qba_@jid.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 627
Galeria Użytkownika


jogurt rlz!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #101 : 14.05.2010, 13:32:49 »

A mi dla odmiany się ta sygna podoba. Ładny światłocień, piękne wtopienie po lewej stronie. Mogłeś trochę bardziej przyciemnić boki, dla nadania lepszej głębi. Napis wyszedł dobrze, ładnie komponuje się z resztą. Tło jest bardzo fajne, jakbyś mógł, to zarzuć teksturką na PW Mrugnięcie. Podobają mi się również kolory. Mogłeś dodać tylko jakąś subtelną CMkę dla nadania większej dynamiki.
Zapisane

Fashion
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 318
Galeria Użytkownika


\m/(-_-)\m/


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 17.05.2010, 13:44:58 »

Ile tu jest warstw? 3?

Same tło to 4 warstwy.



Zapisane

Johnykalesony
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 841
Galeria Użytkownika


<jakiśwyjątkowomądrytekst>


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #103 : 17.05.2010, 14:05:31 »

Ehhh żenada! Światło nie może być białe, poza tym brzydkie. Słabe tło, wtopienie napis. Ale najgorsze jest tu c4d. Nie wiem co się z tobą dzieje, ale każda nowa praca gorsza od poprzedniej.
Zapisane


Moją grafikę można spotkać na: www.kdm.rybnik.pl oraz https://www.facebook.com/shookuprybnik
Wertyś
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 720
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 06.08.2010, 16:21:43 »

Mogło być gorzej. C4D nie powinny być białe, tak jak światło.Ostrość jako tako może być, za to napis zupełnie słaby.
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygantury by Fashion
Skocz do: