Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Ankieta
Pytanie: Czy powinienem robić napisy?
Tak
Nie

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygny El Barto  (Przeczytany 6374 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
El Barto
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 16
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 09.02.2010, 18:02:08 »

A to jest lepsze?




Firefox...


Sygna z Simpsonami




Dwie nowe sygny:
1.

2.
« Ostatnia zmiana: 09.02.2010, 18:05:38 wysłane przez Cloud » Zapisane

LoRaZ
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 150
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 09.02.2010, 19:44:58 »

Sygnatura Firefox, za duży chaos, pełno tekstur i c4d, które wcale dobrze nie wyglądają. Wybrałeś taki render, z którym bardzo trudno zrobić dobrą sygnaturę. Ogólnie to nie podobają mi się kolory, użyte c4d, tekstury oraz napis i ramka.

W sygnaturze z Simpsonami, powinno od razu być widać punkt, na którym skupić wzrok w tej sygnaturze takiego punktu nie ma. Mogłeś rozmyć tło i wyostrzyć główną postać wtedy od razu było by wiadomo na czym skupić wzrok. Za mocne krycie tekstur i źle ułożone c4d niepasujące do sygnatury. Dziwne światło, które rozjaśnia prawy dolny róg sygnatury. Niepotrzebny pasek na dole pracy jeszcze bardziej brzydzi sygnaturę. Nieładny napis w złym miejscu, nie pasujący do reszty.

Sygnatura pierwsza, niepotrzebna twarz po prawej stronie, która odwraca uwagę od głównej postaci. Dziwne światło, które oświetla miecz, oraz twarz zamiast postać. Miecz bardziej przyciąga mój wzrok niż sama postać. Sam stock mogłeś ustawić tak aby postać znajdowała się na środku, było by Ci wtedy łatwiej robić prace. Kolory mi się nie podobają, według mnie są nudne. Napis nie jest ładny ale umieściłeś go w dobrym miejscu.

Sygnatura druga, niepotrzebnie użyłeś tych pędzli, ta czerwona smuga nie wygląda ładnie. Napis jest bardzo nie ładny i w ogóle nie pasuję do tej pracy. Zbyt dużo elementów jest na tej sygnaturze co nie jest potrzebne.

Podsumowując staraj się aby na sygnaturze był jeden element przyciągający wzrok. Nie rób takiego chaosu na sygnaturach chyba, że pasuję on do rendera/stocka. Pomyśl trochę przed dodaniem napis tak aby pasował on do reszty pracy. Przeczytaj sobie ten i ten tutorial bo chyba jeszcze tego nie zrobiłeś.
« Ostatnia zmiana: 19.03.2010, 14:00:43 wysłane przez LoRaZ » Zapisane

El Barto
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 16
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 09.02.2010, 20:50:59 »

Dzięki za tak dokładną ocenę i poświęcony czas  Chichot
Zapisane

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygny El Barto
Skocz do: