Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Co lubisz czytać ? Poleć innym książki!
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Co lubisz czytać ? Poleć innym książki!  (Przeczytany 4770 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Elori
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 55
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 17.10.2008, 13:53:53 »

Raczej fantasy to nie są książki kierowane do dzieci, a bynajmniej to prawdziwe, mistrzowskie fantasy. Po za tym jest to dużo elementów z bajek, np. sami "magowie" używający kijków, zamiast kosturów, czy nawet latające miotły. Takie rzeczy na prawdę dobrze idą w gusta dzieciaków, jednak... nie mnie. Sam brałem się za Narnie, ale są dwie rzeczy - nie lubię łączenia realizmu z fantastyką no i... trochę taka też właśnie dla dzieci jest.

Wystarczy choćby przeczytać książki Gemmela, którego zresztą zapomniałem wymienić (a powinien znaleźć się obok Pierumowa, zaraz ta Tolkienem)
Zapisane

Gaj0ryn
Użytkownik

Reputacja: -8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 150
Galeria Użytkownika

Gaj0ryn

Mr.Gajoryn


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 17.10.2008, 19:32:14 »

Ja ostatnio interesuję się fantasy...czytałem Conan zaczynam wiedźmina.Sam piszę  jedno opowiadanie fantasy co szczerze poolecam gdyż pisanie rozbudowuje bardziej naszą fantazje niż czytanie jest to zajebisty pomysł na nudę.Po za tym z serii "fantasy"mogę polecić gry typu:

-Dungeons and Dragons czy Warhammer sam jednak gram w własnego DnD ze swoimi zasadami(no jedynie plansza i niektore rzeczy mam z dnd)
Zapisane
ciastek
Gość
« Odpowiedz #16 : 17.10.2008, 20:00:22 »

A ktoś tu pytał o gry RPG ?
Zapisane
Kutsu
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 232
Galeria Użytkownika


907610717098


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 17.10.2008, 22:19:14 »

Co mogę polecić? Jako fanatyk Sapkowskiego i Tolkiena...

W każdym razie nie polecę książek tychże autorów. Po prostu nie każdy ich lubi.

Z czystym sercem polecić mogę cokolwiek Zajdla, Komudy, ostatnio rozmiłowałem się w "Potopie". James Blish też się nada. Dla tych mniej wymagających, Salvatore. Lekkie, przyjemne, długie i bezbolesne.

Sam czasem coś napiszę, jednak rzadko. I bardzo dobrze. Bloga nie posiadam, nie będę ludzi katował moją "twórczością".

P.S. Harrego nie zmogłem, Narnii nie zacząłem nawet. Może mam spaczony gust, ale niektórych rzeczy po prostu nie znoszę.
Zapisane




Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Co lubisz czytać ? Poleć innym książki!
Skocz do: