Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Jest coś do zrobienia - GIMP vs PS  (Przeczytany 17720 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
asifalittlezonked
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 280
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 15.07.2008, 19:42:44 »

OK, tylko bez obrazy: do tej pory rzeczywiście jedynie pierwsza i ostatnia praca maxa_667 trzymają poziom. Moim zdaniem za bardzo się wszyscy spieszycie. Ludzie, spokojnie! Boicie się, że inni podkradną Wam tutoriale do przerobienia? A dlaczego każdy z nich musi robić jedna osoba? Może warto by było przeprowadzić coś w rodzaju konkursu, po prostu w tym wątku, i zobaczyć, komu najlepiej wyjdzie. Przecież te prace mają być dowodem na duże możliwości Gimpa. Jeśli chcecie to umieszczać w necie jako porównanie PS-a z Gimpem, proszę, nie popsujcie tak dobrze zapowiadającego się pomysłu.
Może nie powinnam się wypowiadać, bo zdaje się, że za żaden z tych tutków się nie zabiorę (zobaczymy - na razie brak czasu i cierpliwości), ale mam nadzieję, że inicjatorzy i uczestnicy tego projektu podejdą do sprawy rozsądnie. Życzę powodzenia i pięknych efektów.
Zapisane
MGorecki
Gość
« Odpowiedz #43 : 15.07.2008, 22:41:17 »

...i osiągnąć dużo lepsze efekty.
Najpierw osiągnij dużo lepsze efekty, wtedy pogadamy Mrugnięcie

Wyczuwam nutę sarkazmu.Uśmiech Czyli Twoim zdaniem nie da się osiągnąć porównywalnych efektów? Dobrze rozumuję? Czy jest to raczej prywatna wycieczka pod moim adresem? Uśmiech Jeżeli tak to musisz wiedzieć, że ja nawet nie aspiruję do jakiegoś mistrzostwa Uśmiech Jestem typem strasznie mało ambitnym. Moje potrzeby zaspokaja GIMP w 120%.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : 15.07.2008, 23:03:35 »

Ani jedno, ani drugie.

Ja też uważam ten pomysł za bardzo dobry, ale jak na razie - bez obrazy - ośmieszacie GIMP-a. Te prace muszą być pro-elo-zajebiste jeśli chcecie z ich pomocą promować nasz program.

Mam też taką uwagę: uważam, że lepszym wyjściem byłoby nie próbowanie uzyskania idealnie tych samych grafik co w PS na tych samych zdjęciach. Może próbujcie uzyskać ten sam efekt, ale na innej fotografii / innych stockach bądź obrazach źródłowych. Wtedy uda się zrobić coś lepszego, a nie równającego poziom.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
행복한 칠
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 342
Galeria Użytkownika


oho


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 15.07.2008, 23:13:27 »

^ Najlepszy post na forum jaki widzialem.

Wydrukuje i oprawie w ramkę.
Zapisane

dadon08
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 184
Galeria Użytkownika


Wrócił Król


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 16.07.2008, 21:55:14 »

Dziwnym trafem mi też się spodobał Chichot
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Jest coś do zrobienia - GIMP vs PS
Skocz do: