Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatury by KociKoniu
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnatury by KociKoniu  (Przeczytany 1614 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
KociKoniu
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 15
Galeria Użytkownika


Można??? ;D ^^


Zobacz profil
« : 18.09.2010, 12:01:08 »

WItam. Po kilku miesiącach przerwy powróciłem do zabawy z GIMP'em. Duży uśmiech Jak do tej pory, stworzyłem sygnaturę, którą uważam za jedną z lepszych od poprzednich. Proszę powiedzieć co poprawić, co jest źle, czego nie robić itd. Z góry dzięki Mrugnięcie

1.

PS. Komentarze typu: co to ma być? 1/10 itp. są zbędne, choć możliwe, że mówią prawdę Język



No ludziska, śmiało, mówić co jest źle, wiem, że to pewnie sporo pisania (Język), ale ja też chciałbym się czegoś dowiedzieć od doświadczonych GIMPowiczów Mrugnięcie Kolejna do oceny:

2.

Cloud: Nie ma takiego dublowania.
« Ostatnia zmiana: 19.09.2010, 11:03:49 wysłane przez Cloud » Zapisane

"Życie jest jak młyńskie koło - cała sztuka polega na tym, by zatkać nos, gdy jest się pod wodą i nie dostać zawrotu głowy, gdy jest się na górze"

KacpiZary
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 93
Galeria Użytkownika


Chillout.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19.09.2010, 14:46:16 »

W 1 pracy wygląda to tak jakbyś nic nie zrobił :/
W 2 wygląda to zaś tak jakbyś rozmazał wszystko dookoła twarzy postaci, brakuje mi tu wtopienia, ale sam nie jestem dobry w sygnach więc nie będe sie mądrzył...

i tu masz ten odsyłacz co mi nie działa  :/

<a href="http://www.gimpuj.info/index.php/topic,46202.0.html" target="_blank">Wpadnij do mnie</a>
Zapisane

Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19.09.2010, 16:44:52 »

Ocenię całokształt prac bo praktycznie mają one te same błędy. Zacznę od tego, że dajesz zbyt duże rendery przez co praktycznie masz wypełnione całe tło. Staraj się dobierać mniejsze rendery wyeksponować je. W pierwszej pracy podobają mi się kolory, reszta już leży. Brzydko wygląda ta rozmyta kusza. Nie podoba mi się też ten effect C4D. W drugie też kolorystyka jest dobra. Szkoda, że render zajmuje tyle miejsca.
Zapisane

KociKoniu
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 15
Galeria Użytkownika


Można??? ;D ^^


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 19.09.2010, 16:50:49 »

Właściwie, obie prace są robione na stockach Chichot Więc miałem małe pole do popisu jeśli chodzi o to. Uśmiech

PS. Nowa praca, średnio udana Smutny

3.
« Ostatnia zmiana: 20.09.2010, 11:11:45 wysłane przez KociKoniu » Zapisane

"Życie jest jak młyńskie koło - cała sztuka polega na tym, by zatkać nos, gdy jest się pod wodą i nie dostać zawrotu głowy, gdy jest się na górze"

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatury by KociKoniu
Skocz do: