Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Ikony w stylu digital painting?  (Przeczytany 5936 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 25.12.2022, 02:07:07 »

Z tego co widzę, wiele z tych ikon ma taki trochę efekt 3D. W paczce, którą pobrałam, są właściwie 2 rodzaje. Jedne są mniejsze i prostsze, ale dość słabo wyglądają, a drugie takie bardziej przestrzenne i większe. Niestety w malutkich rozmiarach te większe też będą słabo wyglądać i dlatego większość ikon jest tworzona tak, aby wyglądały dobrze i czytelnie także w bardzo małej rozdzielczości. Nie dziwię się, że te nie są zbyt popularne, też bym takich nie użyła. Pobrałam tylko po to, żeby im się lepiej przyjrzeć. Nie twierdzę, że są brzydkie, pod kątem artystycznym niektóre są bardzo ładne. No ale niezbyt się sprawdzą jako ikony. Może jak ktoś ma bardzo duży monitor, to wtedy jest sens...
Jeśli chodzi o ikony 3D, to jest nawet całkiem spory wybór: https://www.google.pl/search?tbm=isch&q=3D+icon+set - no ale nie mają efektu malowanych pędzlem i nie są w takiej jakby średniowiecznej stylistyce (kojarzy mi się z grami RPG). Nie za bardzo wiem, co w ogóle oznacza to "GANT", np. tutaj: https://www.behance.net/gallery/50962613/GANT-Icon-set - pod tym hasłem są ikony w zupełnie innym stylu, a GANT jest nazwą marki odzieżowej Język
W każdym razie na pewno znajdziesz chętnych grafików, którzy odpłatnie stworzyliby dla ciebie zestaw ikon w dokładnie takim stylu
« Ostatnia zmiana: 25.12.2022, 08:11:19 wysłane przez be@ » Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: Ikony w stylu digital painting?
Skocz do: