Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Banner  (Przeczytany 2906 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sined
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

Sined


Zobacz profil
« : 08.08.2007, 21:14:27 »

Powiedzcie mi jak najszybciej i najlatwiej zrobic banner z np. 3 grafik. Wszyscy pisza jakies tutoriale i malo z nich skumac mozna a jak jeszcze nie wychodzi to co sie chce to wogle Skwaszony Szukam krotkiego tutorialiku do zrobienia ruchomego bannerka. Chodzi mi ze mam juz przygotowane 3 grafiki i chialbym zeby byly one w jednym pliku. Chodzi mi o taki gif ze 1 grafika przechodzi w 2 po 1-2sekundach a potem w 3 i jak latwo sie domyslic z powrotem. Widzialem kiedys stronke ze wystarczylo uploadowac 3 grafiki i sie sam robil taki bannerek ale dawno to bylo i juz za chiny nie moge tego znaleźć. Ściągnalem juz sobie darmowe programy graficzne i mam w koncu nadzieje ze ktos mi pomoze w GIMPie to zrobic. Prosze więc o pomoc Mrugnięcie   
Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 08.08.2007, 23:16:52 »

Jeśli dobrze zrozumiałem to: http://www.gimpuj.info/animacje/animowane-przejscia-w-rotatorze-userbarow-t72.0.html
Zapisane

Sined
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

Sined


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09.08.2007, 13:05:03 »

dokładnie Mrugnięcie dzięki wielkie.. robie to osobiscie po swojemu ten pierwszy krok.. skomplikowane jak na takie "gówienko".. moze znacie jakies inne programy tak zeby bylo proste jak paint xD
« Ostatnia zmiana: 09.08.2007, 15:50:24 wysłane przez noss » Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 09.08.2007, 15:51:33 »

Pierwszy punkt jest prostacki aż do bólu:P

Otwierasz jeden banner w Gimpie.
Otwierasz drugi banner w Gimpie i wklejasz go do tego pierwszego na nowej warstwie.
Otwierasz trzeci banner w Gimpie i wklejasz go na drugiej nowej warstwie w pierwszym bannerze. Musisz teraz mieć trzy warstwy.
Zapisujesz obrazek jako *.GIF, podczas zapisu wybierasz zapisz jako animację i tyle.
Zapisane

Sined
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

Sined


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 09.08.2007, 16:16:46 »

dobrze wiem Mrugnięcie juz spokojnie robie ... ale mi chodzi o cos dla wiekszych amatorow ze jest panelik tylko do tego robienia ze sie wklada jak w montazu filmiku ze sie dodaje jakby klatka co klatke i czas ustalamy.. czy zna wlasnie ktos taki programik?
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignWasze stronyWątek: Banner
Skocz do: