Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Ile jest warta praca grafika
Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Ile jest warta praca grafika  (Przeczytany 9814 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 06.10.2013, 12:42:31 »

Nie no, to chyba był tylko żart ale serio chciałabym zobaczyć to prawdziwe logo Uśmiech
Zapisane
Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 06.10.2013, 13:19:38 »

Ale czytałem na jego fb, że wybrał pracę z 2 wklejonymi clip artami i wyglądającą jak z painta, bo "o to mu właśnie chodziło" i coś jeszcze o prostocie :p. Pewności nie mam, ale ten obrazek się właśnie pojawiał, i że pan zleceniodawca kazał tylko usunąć napisy.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
uKreskowane
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 223
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 06.10.2013, 13:35:34 »

Logo za darmo

Tyle sobie nerw przez Was napsułem gdy szukałem tego logo na jego fb i przy okazji czytałem Jego wypowiedzi! Język
Zapisane



be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 06.10.2013, 13:37:55 »

@uKreskowane - dzięki! Chichot
Zapisane
Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 06.10.2013, 13:39:36 »

Tyle czasu w kłamstwie ;c
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Ryychuu
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: thomsson@jid.dug.net.pl
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 449
Galeria Użytkownika


Ostatni ISOs


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 06.10.2013, 13:41:48 »

Aż mi się ten klasyk przypomniał: http://www.wykop.pl/ramka/261623/niesamowity-konkurs-na-herb-za-50zl/
Duży uśmiech
Zapisane

Jeśli trzeba może pomóc przy Linuxach (coś może o tym wiedzieć)
Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 06.10.2013, 13:51:12 »

Tak, to już klasyka! Ale wystarczy wejść na gumtree i znajdzie się sporo takich ogłoszeń. I to nie na logo czy jakąś prostą ulotkę, ale np. zlecenie na zrobienie strony za 100zł albo flachę.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
uKreskowane
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 223
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 06.10.2013, 13:55:28 »

1
2

Te dwa najlepsze Duży uśmiech
Ciekaw jestem czy loga faktycznie zapisane w krzywych *.cdr Chichot
Zapisane



dree
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 297
Galeria Użytkownika


buuhaa..


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 06.10.2013, 15:19:32 »

Prace powalają! Facet jest po prostu śmieszny, bynajmniej patrząc na to że jest to konkurs w którym nagrodą jest taka kwota. A samo wynagrodzenie przy tym nie jest pewne. Chichot

Choć jeden użytkownik też mądrze napisał:

Cytuj
Trochę więcej samokrytycyzmu ludzie.... Jak ktoś jest dobry może ogarnąć to w 1 - 2 godz. co daje 50 - 25 zł na godz. Kurw... to mało? Wszyscy jesteście tak cholernie wybitni ze gardzicie 50zł. Szkoda mi was. ps. nawet jeśli jest to prowokacja co wasze wypowiedzi mówią o was samych - bez komentarza.

Bo to prawda, choć może nie w tej sytuacji. No ale jak to ówcześnie nazwano - Akcja prowokacja. Uśmiech

Mi także często zdarza się zrobić coś po taniości, tylko jeśli kwota jest pewna. Według mnie czasem dobrze zarobić nawet i takie 50zł. A logo można nawet wykonać w godzinne lub 30min. Więc zarobić przez taki czas 50zł, nie jest źle. Wiadomo także że taki zleceniodawca, dający tańsze oferty ma mniejsze wymagania. Nie mówię tu oczywiście o Panach takiego pokroju jak ten z konkursu. Mam także trochę inny punkt myślenia na ten temat ponieważ nie utrzymuje się z tych pieniędzy, może "narazie". Uczę się a dorobić sobie grosza zawsze warto, choć czasem jest mowa o naprawdę dużych pieniądzach. Każda cenna ma także swoją jakość, dasz więcej grafik ma większy zapał do pracy. Mniej to otrzymasz taki efekt za który płacisz.
Zapisane

Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 06.10.2013, 15:26:07 »

Mały offtop.
Dree, już trzeci raz zauważyłem, że używasz słowa "bynajmniej" niewłaściwie. Wiem, że brzmi podobnie jak "przynajmniej", ale to nie jest to samo. Warto się zapoznać z różnicą, albo po prostu w ogóle nie używać tych dwóch słów Mrugnięcie.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
dree
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 297
Galeria Użytkownika


buuhaa..


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 06.10.2013, 16:34:42 »

Rzeczywiście. Nigdy się nie zastanawiałem nad głębszym znaczeniem tych dwóch słów. Może dlatego, że nikt wcześniej nie wyjaśnił mi, że istnieje różnica między nimi.

Informacja z pwn:
Cytuj
Wiele osób razi używanie słowa bynajmniej w sposób niekonwencjonalny, w znaczeniu 'przynajmniej'. Jest to jednak innowacja dość rozpowszechniona, często spotykana w Polsce centralnej i na Pomorzu. Skoro przedostaje się do języka osób wykształconych, niewykluczone, że kiedyś zostanie zaaprobowana.


Jestem z Polski centralnej. laugh
I możliwe, że kiedyś używanie tego słowa w takim sposób w, jaki używam bedzię poprawne! W Końcu będę mógł pisać jak chcę..  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 06.10.2013, 16:45:33 wysłane przez dree » Zapisane

Pshem
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 177
Galeria Użytkownika


GIMP 2.10.8


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 06.10.2013, 17:32:52 »

Choć jeden użytkownik też mądrze napisał:

Cytuj
Trochę więcej samokrytycyzmu ludzie.... Jak ktoś jest dobry może ogarnąć to w 1 - 2 godz. co daje 50 - 25 zł na godz. Kurw... to mało? Wszyscy jesteście tak cholernie wybitni ze gardzicie 50zł. Szkoda mi was. ps. nawet jeśli jest to prowokacja co wasze wypowiedzi mówią o was samych - bez komentarza.
Ja znowu powiem, że gość nie rozumie problemu według mnie, bo nie chodzi o 50 zł, ale o formę oferty.
bo tak nawiasem mówiąc, gdyby znajomy mnie poprosił o herb za 50 zł zrobiłbym, ale obcy człowiek w taki sposób ? Chyba że zrobię i żadnych poprawek.
Zapisane

Mam GIMP 2.10.8
Nie odpowiadam na wątki o tytule - Proszę o pomoc.
dree
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 297
Galeria Użytkownika


buuhaa..


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 06.10.2013, 17:55:04 »

Tak, formę jaką on przedstawił jest żałosna i śmieszna. Ale widzisz, jeden to oleje i wyśmieje a drugi siądzie - 30min. I 50zł zarobione. Tylko przy takich wymaganiach oraz wynagrodzeniem, podkreślając, że to konkurs to nie wiem czego on oczekiwał.

Jestem naprawdę ciekaw finalnego wyboru.  Chichot
Zapisane

Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 06.10.2013, 18:25:46 »

W zasadzie wszystko się teraz sprowadza do tego czy musisz wyżyć z pracy grafika, czy jesteś zapalonym hobbystą. Ten pierwszy raczej się nie porwie na taką ofertę, a drugi nie dość, że zrobi to jeszcze wpadnie mu pare złotych. Oczywiście to nie jest dobre, ale tak wygląda to nie tylko w tej dziedzinie.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Ile jest warta praca grafika
Skocz do: