Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: Zlecę - wykonanie strony wizytówki.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Zlecę - wykonanie strony wizytówki.  (Przeczytany 3847 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
lokowgw
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 17.09.2013, 08:36:57 »

POST EDYTOWANY!!! Poprawiony z powodu braku informacji jak twierdzą inni.

Witam.

Trochę zmienię to co chce Mrugnięcie A mianowicie, zlecę wykonanie wizytówki ( i strony w późniejszym okresie wraz z pocięciem i okodowaniem pod joomla).
Osoby chętne proszę o zgłoszenia na PW z portfolio.
Wynagrodzeni oczywiście w PLN (szczegóły i cena do omówienia).

Zacznijmy od wizytówki.
Potrzebuje wykonania wizytówki standardowej , dwustronnej.  Wizytówka dla firmy budowlanej (kompleksowe usługi remontowo-budowlane).
Na wizytówce mają byc dane:
-imie,
-naziwsko,
-nazwa firmy,
-komentarz,
-adres 2 linijki,
-numer telefonu 2 szt.
-regon/nip ,
-email ,
-adres www
- logo - to na przedniej stronie,

na tylnej:
- logo na środku (logo mam już gotowe)
- komentarz
- numer telefonu x2

Kolor loga: #cc6633  - wiec wizytówka może byc podoba ale preferuje ciemne kolory - szary - czarny - grafit itp itd.

Tak miej mniej więcej to widzę , w razie nie jasności - pw lub na dole.


Co do strony:
Chodzi mi prostą stronę wizytówkę. Ale o tym napisze dopiero jak będę miał gotową wizytówkę i dopracuje swój pomysł w głowie. Oczywiście osoba robiąca wizytówkę bedzie miała pierwszeństwo w wykonaniu owej strony.


Co do wizytówki.. możecie również od razu przysyłać gotowe wizytówki (ze znakiem wodnym) jeśli któraś przypadnie mi do gustu dokonamy transakcji Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 20.09.2013, 21:50:07 wysłane przez lokowgw » Zapisane
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17.09.2013, 15:52:42 »

Przy tworzeniu takich pseudo konkursów, powinieneś napisać więcej informacji dotyczących strony. Dobrze by było gdybyś napisał mniej więcej kwotę, którą możesz zapłacić. No i obawiam się, że dostaniesz wiele projektów robionych na szybko.  Strony jednak lepiej jest zlecać jednej osobie, wtedy masz lepszy nadzór nad pracą, a nie każdy dobry grafik chce się bawić w robienie pracy,  co do której nie ma pewności czy zostanie wybrana.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
lokowgw
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18.09.2013, 07:27:09 »

To nie jest pseudo konkurs jak to nazwałeś tylko po prostu poszukuje kogoś kto zna się dobrze na rzeczy a nie robi sygnatury, jak znajdzie się osoba na prawdę zainteresowana zgłosi się na pewno na priv i wtedy dostaną udzielone jej wszystkie dokładne informacje jak i projekt "wstępny" na podstawie którego chciałbym stronę. Również o cenę się nie martw na pewno nikogo nie skrzywdzę, mam przeznaczony budżet na stronę, wizytówki i baner. Jesteś chętny - pisz na priv, pokaż co potrafisz - jakieś portfolio ewentualnie kilka prac.
Zapisane
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18.09.2013, 08:55:09 »

Przepraszam, z twojej wypowiedzi po prostu nie wynikało, że chcesz najpierw zobaczyć portfolio, a potem dopiero omówić szczegóły. Ja to zrozumiałem tak, że chcesz dostać gotowe prace, a potem sobie wybierzesz jedna. A nazwałem to pseudo konkursem, ponieważ nie było żadnych zasad ani nawet terminu. No ale jeśli źle zrozumiałem jeszcze raz przepraszam. Pod wieczór postaram się wysłać kilka swoich prac na pw Uśmiech.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
dree
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 297
Galeria Użytkownika


buuhaa..


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18.09.2013, 14:57:45 »

W opisie powinieneś bynajmniej uwzględnić czym zajmuję się firma - jej specjalizacje. Trudno zrobić stronę, nie znając nawet tematu.
Zapisane

lokowgw
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 20.09.2013, 21:50:31 »

poprawiałem

i bynajmniej to nie przynajmniej
« Ostatnia zmiana: 24.09.2013, 17:47:11 wysłane przez lokowgw » Zapisane
souurcer
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 24.09.2013, 22:12:57 »

Jest to dalej jeszcze aktualna propozycja bo nie wiem czy się zabierać do zrobienia czegoś...
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: Zlecę - wykonanie strony wizytówki.
Skocz do: