Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBFMBFM - głosowaniaWątek: Best Foto Manipulation #38 - Konsola - Głosowanie
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Best Foto Manipulation #38 - Konsola - Głosowanie  (Przeczytany 3140 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« : 14.04.2013, 11:45:43 »

Best Foto Manipulation #38 - Głosowanie

 

  Temat edycji: Konsola

  Rozmiary: Po dłuższym boku do 1024px nie mniej niż 800px.

  Zadanie: Podobno rok 2013 ma być rokiem nowej generacji konsol. Świadczą o tym rozwijające się WII U, zapowiedziane PS4, czy takie projekty jak UOYA. Waszym zadaniem jest przerobienie pudełka tak, by stało się nowoczesną konsolą. Mogą być to wasze przypuszczenia co do wyglądu PS4, następnego Xboxa, mockup WII U, albo po prostu pomysł na nową konsolę.

Zdjęcie źródłowe:

Wymiary zdjęcia źródłowego: 1024x683px

  Termin zakończenia głosowania: 28 kwiecień 2013, do godziny 20:00

 

 Prace według kolejności zgłoszeń:

HugoArtz


Sick49


Tracerneo





Głosujemy oddając jeden głos na Waszym zdaniem najlepszą prace.
Proszę uzasadnić swój głosy i zaznaczyć go kolorem!

HugoArtz: 0
Sick49: 0
Tracerneo: 0


Powodzenia!
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
uKreskowane
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 223
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14.04.2013, 14:34:20 »

HugoArtz: 0 - strasznie niechlujna
Sick49: 0 - napęd przekrzywiony i wygląda jakby ktoś namalował go mazakiem Uśmiech
Tracerneo: 1 - najlepiej wykonana praca ze wszystkich
Zapisane



Żaba
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 212
Galeria Użytkownika

Żaba


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14.04.2013, 19:34:07 »

HugoArtz: 0- na miniaturce wygląda nawet nieźle, ale tylko na miniaturce...
Sick49: 1- ciekawa praca, co prawda ma trochę niedociągnięć, ale mimo to podoba mi się.
Tracerneo: 1- starannie dopasowany wyświetlacz i logo GIMP-a. Klawiatura jest trochę dziwnie umieszczona, kable też się nieciekawie układają. Zastanawiałam się czy nie oddać Ci głosu, jednak praca poprzednika wydaje mi się ciekawsza.
Zapisane

~Żaba

Cytat: Hasia
-Siema. Jak zrobić kanapkę z pomidorem? -Bierzesz chleb, kroisz, smarujesz masłem, kroisz pomidora i kładziesz na chlebie. -Dzięki, a jak zrobić kanapkę z ogórkiem?
Rejke
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 283
Galeria Użytkownika


Gimp GPS


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 15.04.2013, 11:22:54 »

HugoArtz: 0- Tak jak mówią poprzednicy... niestety niechlujna. Efekt niedopracowania jest tym bardziej potęgowany gdy kilkając na miniaturkę oczekuje się czegoś niesamowitego a na końcu czeka nas ...no właśnie - bardzo niedopracowana praca. Myślę, że następnym razem autorowi pójdzie lepiej Uśmiech
Sick49: 2- Ta praca przypadła mi najbardziej do gustu Uśmiech Jest ładna, estetyczna i ciekawie traktuje temat - trochę z przymrużeniem oka Uśmiech
Tracerneo: 1- Prawie... prawie tutaj by trafił mój głos gdyby nie doklejona klawiatura i tablet z dziwnie powykręcanymi kabelkami.... Lepiej by wyglądało nawet bez tego Uśmiech
Zapisane

Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 15.04.2013, 18:58:49 »

HugoArtz: 0
Sick49: 3- Tutaj ląduję mój głos bo praca jest zrobiona dokładniej od innych i co za tym idzie wygląda estetyczniej.
Tracerneo: 1
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBFMBFM - głosowaniaWątek: Best Foto Manipulation #38 - Konsola - Głosowanie
Skocz do: