Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: BWL #31 - Portfolio Hasi - Głosowanie  (Przeczytany 2184 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« : 13.03.2013, 16:36:19 »

Best Web Layout #31 - Portfolio Hasi - głosowanie

Prace według kolejności zgłoszeń:

Cloud


Shanzo


Skwarek




Głos można oddać, gdy się ma co najmniej 10 postów (nie w hydeparku lub niewnoszących nic w życie forum) lub przynajmniej 30-dniowy staż na forum.
Głosowanie trwa do 20 marca 2013r. do godz. 18:00.

Proszę uzasadnić swój głos i zaznaczyć kolorem!

Cloud: 0
Shanzo: 0
Skwarek: 0




W razie wątpliwości i uwag zapraszam do dyskusji na temat BWL-a.


« Ostatnia zmiana: 13.03.2013, 21:45:24 wysłane przez Skwarek » Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 14.03.2013, 21:33:22 »

Temat tej edycji zobowiązuje.

Cloud: 1 Ten projekt podoba mi się najbardziej. Przypadła mi do gustu czcionka użyta w nagłówku i zabieg pokolorowania wyrazu Portfolio.

Shanzo: 0 Tutaj podobał mi się układ poszczególnych elementów, ale brak szczegółów wykończeniowych popsuł mi ogólny odbiór.

Skwarek: 0 Skwarek ładnie zadbał o szczegóły, ale takie rozmieszczenie miniatur sprawiło u mnie poczucie lekkiego chaosu.


Skoro tematem tej edycji było moje portfolio, pozwolę sobie na kilka dodatkowych uwag.
Trochę szkoda, że nikt nie zważył na charakter mojej pracy, a mianowicie to że jestem przede wszystkim ilustratorką książek dla dzieci a nie grafikiem. Moje obecne portfolio utrzymane jest w ciepłych i jasnych barwach właśnie dlatego. Miałam taką cichą nadzieję, że komuś uda się połączyć profesjonalny wygląd portfolio z tematyką mojej pracy. Jednocześnie nie sprawiając wrażenia, że jest to strona dla dzieci.  Wiem, że nie jest to łatwe, ale pomarzyć zawsze wolno, co nie?
I to nie jest tak, że wasze prace mi się nie podobają, bo podobają, ale prezentują takie trochę schematyczne portfolio dla grafika nie ilustratora.
To na tyle mojego zrzędzenia.
Dzięki chłopaki za podjęcie się tematu Chichot
Zapisane

ghoot
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
JID: ghoot@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 282
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15.03.2013, 19:24:34 »

Czy ja mam jakieś posty wnoszące coś w życie forum to nie wiem, ale 30-dniowy staż tak Język
Cloud: 2 podoba mi się header i choć jak na mój gust menu nie pasuje do reszty, ostatecznie głos leci tutaj. No i typografia jest na najwyższym poziomie. Uśmiech
Shanzo: 0 Kafelkowe metro na stronę internetową... mogło by być nawet niezłe, gdyby dodać do tego kilka skryptów, np. Isotope. Ale obecny projekt ma nieciekawe tło i nie prezentuje się zachęcająco.
Skwarek 0 miałem dać głos tutaj - spodobał mi się header, bardziej niż u clouda, i menu. Nawał ilustracji może powodować zawroty głowy, ale gdyby je powiększyć i dodać jakąś animację? Gorzej jednak wypadł tekst o Hasi po lewej stronie menu - jest napisany zbyt małymi literami. Formularz kontaktowy na biało bardzo się wyróżnia, jest wyeksponowany jak menu, a przecież jest już zakładka "kontakt". Nie zrozumiałem koncepcji strony, to tak ma być Uśmiech

« Ostatnia zmiana: 21.03.2013, 19:35:23 wysłane przez ghoot » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBWLBWL - głosowaniaWątek: BWL #31 - Portfolio Hasi - Głosowanie
Skocz do: