Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: BWL #24 - głosowanie  (Przeczytany 2609 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« : 27.02.2012, 23:51:15 »

Best Web Layout - głosowanie



Głos można oddać, gdy się ma co najmniej 10 postów (nie w hydeparku lub niewnoszących nic w życie forum) lub przynajmniej 30-dniowy staż na forum.
Głosowanie trwa do 30 marca 2012r. do godz. 17:00.

Proszę uzasadnić swój głos i zaznaczyć kolorem!



Aniwa


Berg


Giann


wlochen


Sevior




Aniwa: 0
Berg: 0
Giann: 0
wlochen: 0
Sevior: 0



W razie wątpliwości i uwag zapraszam do dyskusji na temat BWL-a.


« Ostatnia zmiana: 30.03.2012, 18:03:37 wysłane przez Typhon » Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 28.02.2012, 00:01:11 »

Aniwa: 0 - niestety trochę w stylu sprzed 10 lat, do tego nieciekawe kolory
Berg: 0 - rozpraszające tło, mocno namieszane czcionki
Giann: 1 - najlepsza praca, chociaż trochę za dużo prześwitu przez co tworzy się pustka
wlochen: 0 - za duże nagłówki, monotonne kolory i wygląd
Sevior: 0 - strona nie jest zła, aczkolwiek dość ściśnięta, nie podoba mi się także rozmieszczenie obrazków nad stopką
Zapisane

pozdro & poćwicz

Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 28.02.2012, 00:24:59 »

Aniwa: 0 - Monokolorystycznie, pusto. Niezbyt dobra kompozycja.
Berg: 0 - To paskowane tło rozprasza uwagę, poza tym brzydki dobór kolorów. Tak samo jak wyżej, wieje pustotą.
Giann: 2 - Najlepszy z konkurencji. Trochę za dużo białego tła i nieco ubogo. Ale ładne menu.
wlochen: 0 - Wszystko jest za duże!
Sevior: 0 - Tu z kolei za małe, chociaż to nie jest duży problem. Niezbyt ładny układ i kolorystyka rzucają się w oczy.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 01.03.2012, 00:48:15 »

Aniwa: 0 - Kolory nieciekawe, stock można by fajnie wtopić, jednak ci się nie udało Smutny. Mogłaś też pokombinować z czcionką, bo taka zbyt zwykła.
Berg: 0 - Prawie cała góra mi się podoba oprócz tych kresek w menu. Dól słabo ci wyszedł. Układ strony niezbyt ciekawy.
Giann: 3 - Najlepsza praca, jednak zbyt wielkiego szału nie ma. Widać, że stosowałaś się do zasad webdesignu, jednak boxy z wykresami i stopka nie poszły ci zbyt dobrze. Logo też niezbyt mi się podoba  Zawstydzony.
wlochen: 0 - Jak już wcześniej mówiono wszystko za duże, a do tego kolorki nieciekawe.
Sevior: 0 - Druga najlepsza praca, jednak w dobie wielkich monitorów jest zbyt mała Język. Tu też czcionka zbyt zwykła, ale projekt ma potencjał Mrugnięcie.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07.03.2012, 01:15:07 »

Aniwa: 0 - Aniwa? No weź się! A fe! ;p
Berg: 0 - Takie na szybko robione, co nie? Jak dla mnie mało stacyjne tzn. niekoniecznie wiadomo czyja to strona.
Giann: 3 - Praca bardzo ładna ale pusta. Osobiście kojarzy mi się z Mac Donald's dlatego nie punktuję.
wlochen: 0 - No musisz popracować nad dobieraniem wielkości całej strony jak i poszczególnych elementów. Poza tym ten czerwony bije mnie po oczach.
Sevior: 1 - Podoba mi się choć zdjęcie w nagłówku trzeba zmienić na coś bardziej osobistego. Dobrze, że logo własnej roboty, choć też nie podoba mi się do końca. Tak jak przedmówcy - wprowadziłabym tutaj więcej luzu. Punkt za ogólne pozytywne wrażenie.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBWLBWL - głosowaniaWątek: BWL #24 - głosowanie
Skocz do: