Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeGIMPWątek: Tablet PENTAGRAM O'pen XL na początek.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tablet PENTAGRAM O'pen XL na początek.  (Przeczytany 6107 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sSeb
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 09.02.2012, 19:12:11 »

Co myślicie o talbecie PENTAGRAM O'pen XL na początek? jak z jego kompatybilnością z Win 7 i Gimpem. Ktoś może ma? Może się wypowiedzieć na ten temat? :]
Zapisane

Mów mi Sebaa...
Karoryfel
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 19
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06.03.2012, 19:18:20 »

IMO O'pen XL jest rozsądnym wyborem. Nie jestem pewny czy nie jest to stare rozwiązanie, bo pamiętam, że jakieś 6 lat temu ten sam tablet był rozsądnym wyborem dla początkujących Uśmiech. Ja zacząłem od O'pena XXL i było to całkiem wygodne. Od razu pomiar siły nacisku i delikatne uciskanie można sobie włożyć między bajki (kursor robi wtedy ząbki i traci precyzję), ale jak się wprawisz - dostajesz dobry sprzęt za rozsądną cenę... Kup zapas (4) bateryjek do pióra, wcale długo nie trzymają.
Zapisane

Dyplomata to ktoś, kto mówi ci "idź do diabła" w taki sposób, że cieszysz się na nadchodzącą podróż.
silverdrop
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09.03.2012, 09:14:22 »

Lepszy jest Wacom Ja mam bamboo one wacom od 3 lat i działa mi super.  Mrugnięcie
Zapisane
sSeb
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15.03.2012, 01:29:25 »

Zakupiłem tytułowego pentagrama, ale upadło mi piórko i teraz jest jakby cały czas wciśnięte. Nie wiecie na czym polega mój problem?
Zapisane

Mów mi Sebaa...
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 15.03.2012, 09:10:21 »

To zależy od zasady działania. Zobacz czy końcówka jest wbita, czy swobodnie się porusza. Jeśli to nie kwestia samej końcówki to stawiam na jakieś wewnętrzne uszkodzenie, w takiej sytuacji piórko raczej będzie do wymiany.
Zapisane

Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 15.03.2012, 09:11:55 »

Pewnie wada fabryczna, bo te piórka choć nie poręczne i ciężkawe to jednak dobre były.
Jak nowy tablet, to gwarancja, jak używany to skontaktuj się z Pentagramem. Ja dostałem nowe piórko płacąc tylko za kuriera ok. 15zł
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
sSeb
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 25.03.2012, 08:36:38 »

Skoro już tak, to postanowiłem się nie poddawać. Rozłożyłem piórko na częsci pierwsze, teraz mam następny problem, piórko jest wciśnięte na maksa, może sterowniki ? Jeśli już ktoś na prawdę chcę pomóc mogę wrzucić fotki
Zapisane

Mów mi Sebaa...
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeGIMPWątek: Tablet PENTAGRAM O'pen XL na początek.
Skocz do: