Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońInkscape - pomocWątek: [ROZ] W programie Inkscape wystąpił wewnętrzny błąd i nastąpi jego zamknięcie.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] W programie Inkscape wystąpił wewnętrzny błąd i nastąpi jego zamknięcie.  (Przeczytany 4605 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
smithek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

smithek


Zobacz profil
« : 08.02.2012, 19:41:42 »

Witam. Skończyłem właśnie robić projekty wizytówek do firmy mojej siostry. Drukarnia chciała, aby projekty były w formacie PDF. Wcześniej program zapisywał wszystko dokładnie. Dziś gdy chce zapisać plik w formacie PDF dostaję następujący komunikat
Kod:
W programie Inkscape wystąpił wewnętrzny błąd i nastąpi jego zamknięcie.
Jak to naprawić? Czy jest jakaś inna metoda zapisu tego w PDF nie korzystając z Inkscape ?
Dodam, że jeśli zapisuję czysty dokument w PDF to wszystko elegancko działa, a jeśli mam gotowy projekt to wywala błąd;/



///EDIT: ROZWIĄZANIE
Wcześniej zaimportowałem tło z PDFu niby poszło same tło ale były elementy, których program nie wyświetlił. Zrobiłem teksturę od nowa i wszystko działa
« Ostatnia zmiana: 18.06.2013, 18:11:14 wysłane przez bea » Zapisane
Dominus
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 79
Galeria Użytkownika


Inkscape Freak


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 10.02.2012, 10:31:09 »

Ja dodam tylko od siebie, że importowanie z PDF nie jest do końca dopracowane. Mnie się zdarzało nawet że importowałem  treści do jednego dokumentu, po czym otwierałem drugi i przerzucałem do niego zawartość, albo tylko elementy które mnie interesowały. Tak czy siak z tym trzeba ostrożnie.
Zapisane

inkscape-tutorial.pl
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońInkscape - pomocWątek: [ROZ] W programie Inkscape wystąpił wewnętrzny błąd i nastąpi jego zamknięcie.
Skocz do: