Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Rangi na forum / REPUTACJA  (Przeczytany 26338 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Raven77
Gość
« Odpowiedz #14 : 01.05.2011, 18:38:54 »

Trochę za bardzo fantazjujesz. Jak byś był dłużej tutaj, to byś wiedział że właściciel strony ma wszystkie gdzieś i wszyscy by bardzo chcieli zmienić styl i wszystko na forum, tyle nie mają pozwolenia od niego, a jak zrobią to sami to może on ich zeżre żywcem. Uśmiech 2

To na co czekacie. Zbierzcie się razem ,zainteresowani i uruchomcie własne forum.
Skoro naprawdę jest jak napisałeś to obudzi się ze snu ale bedzie po czasie.
 
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 01.05.2011, 18:43:49 »

Sooly - jak byś czytał cały temat to byś wiedział.

Przeczytałem i przepraszam Cię, ale nadal nie wiem. Czy przeczytanie całego tego wątku ma sprawić, że wygląd forum przestanie mi się podobać? Rozumiem, że chodzi Ci o zmiany, ale z tą się po prostu nie zgadzam.

Według mnie, jeśli mają być jakieś zmiany, to przede wszystkim w funkcjonalności forum.
Zapisane

intruz
Użytkownik

Reputacja: -15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 567
Galeria Użytkownika


disturbet


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 01.05.2011, 18:58:54 »

No w sumie to tak, że styl forum to chyba ostatnia rzecz jaką byście mieli zmieniać.
Trochę za bardzo fantazjujesz. Jak byś był dłużej tutaj, to byś wiedział że właściciel strony ma wszystkie gdzieś i wszyscy by bardzo chcieli zmienić styl i wszystko na forum, tyle nie mają pozwolenia od niego, a jak zrobią to sami to może on ich zeżre żywcem. Uśmiech 2

To na co czekacie. Zbierzcie się razem ,zainteresowani i uruchomcie własne forum.
Skoro naprawdę jest jak napisałeś to obudzi się ze snu ale bedzie po czasie.
 

Nie ja o tym decyduje, po za tym trochę bez sensu to by było.

Zapisane





NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 01.05.2011, 19:09:20 »

No w sumie to tak, że styl forum to chyba ostatnia rzecz jaką byście mieli zmieniać.
Trochę za bardzo fantazjujesz. Jak byś był dłużej tutaj, to byś wiedział że właściciel strony ma wszystkie gdzieś i wszyscy by bardzo chcieli zmienić styl i wszystko na forum, tyle nie mają pozwolenia od niego, a jak zrobią to sami to może on ich zeżre żywcem. Uśmiech 2

To na co czekacie. Zbierzcie się razem ,zainteresowani i uruchomcie własne forum.
Skoro naprawdę jest jak napisałeś to obudzi się ze snu ale bedzie po czasie.
 

Nie ja o tym decyduje, po za tym trochę bez sensu to by było.



Czemu? Wystarczy wziąć kilka ważnych osób typu "Ziomislaw", Simon1995 i tych co się troche udzielają.. Strona odrazu nie musi być postawiona na płatnej domenie, gdy nabierze się rozmachu na darmowym forum to założy się na płatnej.. Mi się takie coś bardzo by podobało, główny admin wszystko olewa więc nic tutaj nigdy się nie zmieni.

Sooly - pisałem wcześniej, dotarło do mnie że rangi to zły pomysł ale zamiast grafik, amator itp.. można dać rangi typu "Pomagający user", "Samolub" i inne.. Ci którzy udzielają się na forum i pomagają mają więcej postów a wiąże się z tym lepsza ranga.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 01.05.2011, 19:41:11 »

Cokolwiek byście nie wymyślili, i tak nie zostanie to zrealizowane. Mrugnięcie

To po jakiego chu.. jest to forum? Żeby 1 styl nosić kilka lat?

Doświadczenie. Jakiekolwiek pomysły by nie powstawały i tak żaden z nich nie zostanie wprowadzony.

Tak jak już kiedyś napisałem. Administracja boi się zmienić cokolwiek, bo (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie) myśli, że jak zmieni skrypt forum, galerii, czy doda jakąś nową funkcjonalność, która przyniesie forum korzyść, właściciel forum, czyli Cakper ich za jaja wywiezie do lasu, zgwałci, pozabija i zje.
Taka prawda, nie ma co ukrywać.

Co do rang, też się wypowiem. Głupota. Są zupełnie zbędne. Myślisz, że jak masz wyższą rangę to jesteś fajniejszy? Mylisz się.
A punkty reputacji? Faktycznie, teraz są bezużyteczne, wypadało by coś z tym zrobić.
Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 01.05.2011, 20:58:53 »

Cokolwiek byście nie wymyślili, i tak nie zostanie to zrealizowane. Mrugnięcie

To po jakiego chu.. jest to forum? Żeby 1 styl nosić kilka lat?

Doświadczenie. Jakiekolwiek pomysły by nie powstawały i tak żaden z nich nie zostanie wprowadzony.

Tak jak już kiedyś napisałem. Administracja boi się zmienić cokolwiek, bo (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie) myśli, że jak zmieni skrypt forum, galerii, czy doda jakąś nową funkcjonalność, która przyniesie forum korzyść, właściciel forum, czyli Cakper ich za jaja wywiezie do lasu, zgwałci, pozabija i zje.
Taka prawda, nie ma co ukrywać.

Co do rang, też się wypowiem. Głupota. Są zupełnie zbędne. Myślisz, że jak masz wyższą rangę to jesteś fajniejszy? Mylisz się.
A punkty reputacji? Faktycznie, teraz są bezużyteczne, wypadało by coś z tym zrobić.

Kurde weź przeczytaj cały temat to się dowiesz po co mi te cholerne rangi.. I mam pytanie czy ten Cakper to prywatny zabójca że się go tak boicie..
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 01.05.2011, 22:36:07 »

W zasadzie nie wiadomo kim jest ten cały Cakper, mało kto go widział, krążą tylko legendy o nim.

 
Zapisane

NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 01.05.2011, 22:48:37 »

W zasadzie nie wiadomo kim jest ten cały Cakper, mało kto go widział, krążą tylko legendy o nim.

 

O kurde no to Administratorzy, jego zastępcy muszą trzęść się ze strachu.. No bo jak odejdą z forum to on ich złapie i porozwala Chichot. A tak na serio, to co to za admin jeśli nikt go nie zna i mało kto go widział, jakbym miał więcej lat to bym własne forum zrobił ale zbyt młody wiek i za mało ambicji.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 02.05.2011, 10:39:38 »

Cokolwiek byście nie wymyślili, i tak nie zostanie to zrealizowane. Mrugnięcie

To po jakiego chu.. jest to forum? Żeby 1 styl nosić kilka lat?

Doświadczenie. Jakiekolwiek pomysły by nie powstawały i tak żaden z nich nie zostanie wprowadzony.

Tak jak już kiedyś napisałem. Administracja boi się zmienić cokolwiek, bo (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie) myśli, że jak zmieni skrypt forum, galerii, czy doda jakąś nową funkcjonalność, która przyniesie forum korzyść, właściciel forum, czyli Cakper ich za jaja wywiezie do lasu, zgwałci, pozabija i zje.
Taka prawda, nie ma co ukrywać.

Co do rang, też się wypowiem. Głupota. Są zupełnie zbędne. Myślisz, że jak masz wyższą rangę to jesteś fajniejszy? Mylisz się.
A punkty reputacji? Faktycznie, teraz są bezużyteczne, wypadało by coś z tym zrobić.

Kurde weź przeczytaj cały temat to się dowiesz po co mi te cholerne rangi.. I mam pytanie czy ten Cakper to prywatny zabójca że się go tak boicie..

Przeczytałem cały temat, ale jak już powiedziałem, rangi są IMO zupełnie nie potrzebne.

Boimy? Do kogo się zwracasz?
Co do Admina, nie dostrzegłeś ironi?
Skoro teraz ma wszystko w dupie, to pewnie i po zmianie skryptu by miał wszystko w dupie, ale reszta administracji po prostu boi się go jak ognia. Sam nie wiem dlaczego.


Takich rewolucjonistów jak ty, było już wielu, ale nic nie zdołali. Mrugnięcie
Zapisane

kon
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 468
Galeria Użytkownika


Zwei -Stein


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 02.05.2011, 20:02:05 »

Czy ten Cakper to jest jak Coca Cola w PRL-u, albo pan od Kafki? Ostatnimi czasy bylo pare prob powstania nowych for, ale jak to w Polsce bywa - nim cos osiagneli juz sie rozeszli. Jako dyletant w GIMP moge napisac, ze z praktycznego punktu widzenia tu jest najwieksza skarbnica. Kto zalozy nowe FORUM i tak nic nowego nie wymysli, bo materialy do GIMPaa maja zrodla ogolnie znane. Jako staly czytacz, moge stwierdzic, ze po roku czytania forum zaczyna sie znac na pamiec i trudno znalezc cokolwiek nowego. Jednym zdaniem: dobrze, ze jest... reszta to polityka wydawcy. Płacz

caje: Już nie mam sił poprawiać braku polskich znaków, ale chociaż pisz spację po znakach interpunkcyjnych! Do tego: po co piszesz podkreślenia po skrótowcach? (PRL_u?)
« Ostatnia zmiana: 04.05.2011, 08:53:59 wysłane przez caje » Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 02.05.2011, 23:18:53 »

@Nexat, jesteś tu zarejestrowany od tygodnia i już Ci się styl nie podoba? Mrugnięcie Z takim zmiennoguściem to nawet wprowadzając co rok nową szatę byśmy Ci nie dogodzili.

Co do kwestii rang - bo skoro jesteś nowy, to ich nie znasz:
Rejestrując się na forum otrzymujesz rangę Nowicjusza. Dopiero gdy zaczynasz się udzielać, na Twoim koncie pojawi się określona ilość postów, stajesz się Użytkownikiem. Jeśli poza zwykłym udzielaniem się na forum, korzystaniem z niego, poświęcasz mu znacznie więcej siebie (dużo pomagasz, piszesz tutoriale, osiągasz wysoki poziom umiejętności itp.) możesz stać się VIP-em (chyba nie muszę tłumaczyć tego skrótu), czyli kimś "ważniejszym" - kim zapewne chciałbyś być. Jest też wiele innych rang funkcyjnych zależnych od wykonywanych czynności porządkowych na forum: Opiekun tutoriali, Moderator działu, Moderator globalny. Odświętnie pojawia się specjalna ranga np. konkursowa - Miss PFUG.

Zatem nie mów, że brakuje nam rang, bo nie brakuje Uśmiech Trzeba się tylko trochę rozeznać na forum, dowiedzieć, czy Twój innowacyjny pomysł już się kiedyś nie pojawił lub nie jest od lat w użytku, a następnie zakładać takie wątki.

Pozdrawiam i życzę zapracowania sobie na VIP-a lub tym podobne.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
NexaT
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 182
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 03.05.2011, 08:30:23 »

Panie INSEKT  Cool

Miałem tutaj inne konto tylko że się nie udzielałem, oraz uczyłem się tutoriali bez rejestrowania bo na tym forum akurat nie ma jakieś blokady żeby się rejestrować... Więc nie możesz wiedzieć ile już jestem na tym forum, wiem na pewno że ten styl jest już bardzo dłuugo.

Może jest kilka rang no ale mi się zdaje że to za mało, jeśli nikt ich nie chce wprowadzać to nie wywalmy ten pomysł, ale i tak wy się boicie tego Cakpera więc jeśli wszyscy piszą że NIKT NIE WPROWADZI ZMIAN to po co jest ten dział? Czekam na odpowiedź w kwestii reputacji.
Zapisane



Cytat: INSEKT
Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 03.05.2011, 09:58:16 »

Kto ma dużo reputacji, ten jest fajny  Cool
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 03.05.2011, 13:11:52 »

Ten dział jest po to, żeby tacy jak ty mogli sobie ponarzekać. Mrugnięcie
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Rangi na forum / REPUTACJA
Skocz do: