Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Layout  (Przeczytany 26155 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gargosław
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 46
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 29.07.2007, 21:02:50 »

Bovver: powiem tyle... wcale nie bylo latwo zrobic cos ciekawego do portalu rendery.net, poniewaz stoi on na skrypcie Coppermin Gallery co naprawde ogranicza mozliwosci stworzenia czegos fajnego.

Krytyki poszlo troche z twojej strony... dobra krytyka nie jest zla...

Moze ty przygotujesz cos ciekawszego (layout) albo chociaz sam top? co ty na to?
Zapisane

http://rendery.net - polska baza darmowych renderów
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 29.07.2007, 23:22:17 »

O temat sie rozwinął a ja nie widziałem nic Uśmiech
Bovver masz racje że słaby ale to po części winna tego systemu treści. Opart na tabelach w których nie robie. Nie mogę zrobić więc tego jakbym chciał ale tak jak muszę. Jak robie swoje stronki to wyglądają setki razy lepiej bo nie jestem dławiony przez system. Ja czasu żeby poprawić też nie mam (wczoraj wesele mialem), i nie bardzo mam pomysł jak to poprawić. Wpływ na stronę z poziomu css mam bardzo nikły :/ a nie umiem zmienić silnika opartego o tabele (swoją drogą to nigdy nie zajmowałem się tymi generatorami).
Jak chcesz spróbuj sam zrobić choć top (nie powinno być trudne). Ja nie mam jakoś pomysłu na to.   
Zapisane
Whisper
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80
Galeria Użytkownika


Graphic from Heaven


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 30.07.2007, 10:06:53 »

No nie wiem czy to dobry pomysł, tym bardziej że mam prace, zobacze co da się zrobić, mam stworzyć sam top ?? czy od razu pozmnieniać całą grafikę ??, a i można zmienić przy tej stronie styl na coś ciemniejszego ??
Zapisane
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 30.07.2007, 10:44:05 »

No właśnie ze zmianą grafy jak pisałem to są problemy, nie można (bo nie umiem) np. zastąpić tych linków pod topem grafiką (znaczy buttony graficzne). Top możesz jednak wykonać i ew. zmienić styl pod niego. 
Zapisane
Gargosław
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 46
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 08.08.2007, 16:35:21 »

No nie wiem czy to dobry pomysł, tym bardziej że mam prace, zobacze co da się zrobić, mam stworzyć sam top ?? czy od razu pozmnieniać całą grafikę ??, a i można zmienić przy tej stronie styl na coś ciemniejszego ??

top mozesz smialo zrobic (obecne wymiary 723x90) - jak zrobisz wrzuc go tutaj albo napisz do mnie Mrugnięcie
Zapisane

http://rendery.net - polska baza darmowych renderów
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkProjekt Rendery .net (rendery .gimpuj .info) (Moderator: Calii)Wątek: Layout
Skocz do: