Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: BWL #21 - głosowanie  (Przeczytany 4663 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« : 10.08.2010, 18:26:04 »

Best Web Layout - głosowanie



Głos można oddać, gdy się ma co najmniej 10 postów (nie w hydeparku lub niewnoszących nic w życie forum) lub przynajmniej 30-dniowy staż na forum.
Głosowanie trwa do 10 września 2010r. do godz. 17:00.

Proszę uzasadnić swój głos i zaznaczyć kolorem!



Mishell


Sevior


intruz


WertyS


Berguś


Cr3ck4em


konradx5





Mishell: 0
Sevior: 0
intruz: 0
WertyS: 0
Berguś: 0
Cr3ck4em: 0
konradx5: 0



W razie wątpliwości i uwag zapraszam do dyskusji na temat BWL-a.


Zapisane

szymek123
Użytkownik

Reputacja: -20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 160
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 10.08.2010, 18:55:43 »

Mishell: 0
Sevior: 0
intruz: 0
WertyS: 1 - zdecydowanie najlepsza praca. Lubię taką prostotę bez zbędnych śmieci w przeciwieństwie do niektórych użytkowników forum. Kolory fajne i dobrze wygląda też ten pasek u góry.
Berguś: 0
Cr3ck4em: 0
konradx5: 0
Zapisane
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11.08.2010, 01:40:09 »

Mishell: 0
Sevior: 0
intruz: 0
WertyS: 2 - jako, że forum graficzne, to skłaniałbym się bardziej do koncepcji przedstawianych przez konkurentów - pełno bajerów, świecidełek itd.. Jednakże, szablon forum o tej tematyce musi stać na bardzo wysokim poziomie, jeżeli chodzi o wykończenie techniczne. I dla tego oddaję tutaj głos, chociaż bardziej skórka przypomina mi forum sklepu z lizakami niżeli forum graficznego.
Cr3ck4em: 0
konradx5: 0
Zapisane
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 11.08.2010, 13:41:35 »

Mishell: 0 - Logotyp słaby, efekt szkła w menu nie pasuje. Ogółem wszystko takie średnie. Jedynie ikonki w panelu profilowym mi się podobają.
Sevior: 0 - Wszędzie napisy są za duże, lub nie potrzebnie wygładzone. Podoba mi się tło.
intruz: 0 - Za bardzo niektóre napisy rozmyte. Menu brzydkie. Chyba nie ma tu niczego co by mi się spodobało.
WertyS: 3 - Najlepsza praca w tej edycji. Podoba mi się to, że zrobiłeś w jasnych odcieniach, a nie tak jak wszyscy w ciemnych. Na pewno forum by się wyróżniało. Ikonki świetne. Mogłeś w logowaniu zmienić wysokość na niższą. Tu ląduje mój głos Mrugnięcie.
Cr3ck4em: 0 - Za dużo tego niebieskiego. Niektóre czcionki są zbyt pixelowate. Ogólnie średnio.
konradx5: 0 - Widać wzorowanie się na WertySie, ale nie wyszedł ci layout tak jak mu. Ikonka w logotypie świetna, ale już napis nie taki świetny :p. Menu może być, ale hover skopałeś. Tło tu też nie pasuje. Ogólnie jak na pierwszy layout nieźle Mrugnięcie.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Mordrag122
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 296
Galeria Użytkownika

Mordrag122


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15.08.2010, 17:19:36 »

Mishell: 0
Sevior: 0
intruz: 0
WertyS: 4 Prosty przez co przejrzysty i miły w użytkowaniu, osobiście nie podoba mi się tylko pasek całkiem u góry w TOPie. Zdecydowanie najlepsza praca Uśmiech
Berguś: 0
Cr3ck4em: 0
konradx5: 0
Zapisane
Paul
Gość
« Odpowiedz #5 : 18.08.2010, 12:05:19 »

Mishell: 0
Sevior: 0
intruz: 0
WertyS: 5 - jak już Bizzar wcześniej wspomniał tak średnio kojarzy się z forum graficznym, ale i tak w porównaniu do reszty wygląda dużo lepiej. Nie podoba mi się ta czerwień ,nieźle wali po oczach i może to logo obok nazwy forum tak średnio tam pasuje (pod względem tematycznym), ale po za tym to bardzo przejrzysty projekt forum w którym łatwo było by się odnaleźć.
Berguś: 0
Cr3ck4em: 0
konradx5: 0
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBWLBWL - głosowaniaWątek: BWL #21 - głosowanie
Skocz do: