Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySotW (Moderator: Hasia)Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.  (Przeczytany 71227 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Qba_
Emeryt

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: qba_@jid.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 627
Galeria Użytkownika


jogurt rlz!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #70 : 26.04.2010, 14:23:20 »

Paul, chyba pomyliłeś termin oddawania prac - 25 kwietnia był wczoraj Mrugnięcie.

Paul: Dobra, już poprawiłem.
« Ostatnia zmiana: 26.04.2010, 20:28:20 wysłane przez Paul » Zapisane

Kwart
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 230
Galeria Użytkownika


GIMP GrandMasterPwnKoxLord


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #71 : 27.04.2010, 18:24:35 »

Ja mam takie pytanko:

Jak zrobiłem pracę na konkurs (http://www.gimpuj.info/index.php/topic,41311.0.html), to czy mogę na jej podstawie zrobić sygnarurkę na forum ?
Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #72 : 27.04.2010, 18:35:19 »

Ja mam takie pytanko:

Jak zrobiłem pracę na konkurs (http://www.gimpuj.info/index.php/topic,41311.0.html), to czy mogę na jej podstawie zrobić sygnarurkę na forum ?

Cytuj
6. Do konkursu można oddawać prace nie publikowane nigdzie indziej i nie poddawane ocenie innych. Na konkurs oddajemy po prostu prace specjalnie na niego, przez siebie zrobione. Nie publikujemy również prac oddanych na konkurs w innym miejscu aż do zakończenia głosowania.

Czyli nie.
Zapisane
Kwart
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 230
Galeria Użytkownika


GIMP GrandMasterPwnKoxLord


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #73 : 28.04.2010, 20:10:42 »

A gdybym zrobił podobną pracę od początku?
Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #74 : 28.04.2010, 20:25:13 »

A gdybym zrobił podobną pracę od początku?
Wtedy tak.
Zapisane
Kwart
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 230
Galeria Użytkownika


GIMP GrandMasterPwnKoxLord


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #75 : 29.04.2010, 09:58:53 »

Próbowałem zrobić i męczyłem się ze dwie godziny zaczynając cały czas od nowa, a i tak nie wyszło  Zawstydzony.
Czy takie coś byłoby dopuszczalne?

Próbowałem ją mocno modyfikować, żeby nie przypominała pracy konkursowej. Według mnie podobne jest tylko położenie baniek i trochę tło, chociaż nie wiem czy to przejdzie.

EDIT:Dodałem przed chwilą różne brudy i trochę światła.
« Ostatnia zmiana: 29.04.2010, 18:58:49 wysłane przez Kwart » Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #76 : 29.04.2010, 11:01:07 »

Próbowałem zrobić i męczyłem się ze dwie godziny zaczynając cały czas od nowa, a i tak nie wyszło  Zawstydzony.
Czy takie coś byłoby dopuszczalne?

Próbowałem ją mocno modyfikować, żeby nie przypominała pracy konkursowej. Według mnie podobne jest tylko położenie baniek i trochę tło, chociaż nie wiem czy to przejdzie.
Poczekaj aż konkurs się skończy i dopiero wtedy wrzuć swoją pracę do wątku z twoimi sygnaturami. W regulaminie jest napisane że praca nie może być poddawana ocenie innych, jedynie w wątku z głosowaniem można to zrobić, oczywiście równocześnie głosując na daną pracę.
Zapisane
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 10.06.2010, 21:16:53 »

Denerwuje mnie trochę twoje spóźnianie. Jak wiesz, ze nie przyjdziesz rano czy po południu to wyznacz prawdopodobną godzinę lub po prostu oddaj obowiązki czasowo lub na zawsze...

Dziękuje, za wysłuchanie.
Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 10.06.2010, 21:21:51 »

Ale w czym to ci przeszkadza, parę godzin w tę czy w tę ciebie nie zbawi, czepiasz się głupot, moderator to nie maszyna, nie siedzi cały czas przed monitorem z zegarkiem w ręku.
Zapisane

Paul
Gość
« Odpowiedz #79 : 10.06.2010, 21:25:02 »

Denerwuje mnie trochę twoje spóźnianie. Jak wiesz, ze nie przyjdziesz rano czy po południu to wyznacz prawdopodobną godzinę lub po prostu oddaj obowiązki czasowo lub na zawsze...

Dziękuje, za wysłuchanie.
Widzisz na 100 edycje sotwa planuje coś specjalnego, stąd to opóźnienie (myślę że jutro już będzie nowa edycja). Jeśli chodzi Ci o to że że Sotw trwa do godziny 23.59, a ja wrzucam na drugi dzień to sorry, ale też nie mam czasu żeby rano specjalnie wrzucać, czy tuż po 24.00. ;P
Zapisane
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 18.06.2010, 13:43:44 »

Weekend się zaczyna, moglibyście coś oddać na collaba. Tym bardziej że to setna edycja. Użytkowników na forum jest wiele
Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 04.07.2010, 21:17:54 »

Eeee moim zdanie coś tu nie gra. Czy mi się wydaje czy ostatnie dwa głosy są po znajomości? A może jestem w błędzie i osoby nie znające się na sygnaturach głosują? Co mnie boli:

Cytuj
Johnykalesony i ReX™: 2 - Najlepszy collab moim zdaniem. Prace wykonanie starannie, dobrze dobrana kolorystyka.
Dobra następnym razem też napaćkam grunge  brushami i cmkami po sygnaturce. To z pewnością wymaga umiejętności

Cytuj
Johnykalesony i ReX™: 3 - Urzekł mnie kolorami. Fajny klimacik tak ja i stock, napisy super. Według mnie najlepsze prace

1 praca brak kolorów, druga praca dwa kolory. Napisy są widoczne jak... Dobra po prostu są prawie nie widoczne ._.. A prace były lepsze. Głosowałbym na ledzionka np.. Collab z pewnością lepszy. I btw. podpis wzbudza podejrzenia.

Cytuj
Johnykalesony i ReX™: 4-Świetne prace, nieporównywalne do reszty, a szczególnie praca Rexa. Fajna kolorystyka, wszystko ładnie wkomponowane, zdecydowanie ta dwójka zasługuje na głos.

Ten głos jest równie porą*any jak poprzedni. 3 post leci na rexa i kalesony. Kolorów prawie nie ma. Wykonanie takie jak opisywałem. Aż mi się nie chce wierzyć że nie trzeba było prosić kolegę (?) żeby był tak łaskaw napisać trzeciego głosa, i żeby był to w dodatku głos.

Nikt nie ma dystansu... Nikt nie obserwuje sotw tak dokładnie jak uczestnicy. Z tego co w koło widzę to "elita" (osoby które znają się na sygnaturkach) mają sotw w D. bo sygnatury "to takie złeee czarnoksięstwo. BUGA!" Napisałem tego posta bo chciałem żeby inni wiedzieli (między innymi Ci głosujący a może nawet uczestnicy?) co myślę o takim głosowaniu. Brak honoru. Najlepiej to zrobić gów... sygnaturkę i jeszcze wygrać. Faktycznie nie mam dowodów, nie wiem czy inni mają podobne podejrzenia, ale niech inni się przyglądają temu co się tu wyprawia. Głosowanie po znajomości - prawdopodobnie. Ustawione? Już mniej, nie obwiniam johnego i reksiego pomijając że w kółko nie daje mi to spokoju.

Nie zależy mi na tym kto wygra. Zależy mi żeby ten przedziwny sotw już się skończył i żeby inni się przyjrzeli. Ja chcę swoją sygnę do podpisu. Jeżeli jednak miałbym wybierać pomiędzy innymi, to na pewno wybrałbym ledzionka i tristana a nie kalesonów i reksów.

I jeszcze prosiłbym żeby koleżanka nie kasowała ubków ze swojego podpisu D:. Inspiruje mnie do myślenia na ten temat.

To tyle co na razie chciałem powiedzieć.
Zapisane

Johnykalesony
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 841
Galeria Użytkownika


<jakiśwyjątkowomądrytekst>


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #82 : 04.07.2010, 22:00:20 »

Ja nikogo absolutnie bym nie namawial, zeby glsowal na nasz collab. Sam uwazam ze sa lepsze, np. twoj z paulem lub ledziona z tristiantem i gdybym mogl to bym na pewno na nie zaglosowal. Wiocznie tak ludzie uwazaja, co mnie dziwi.
Zapisane


Moją grafikę można spotkać na: www.kdm.rybnik.pl oraz https://www.facebook.com/shookuprybnik
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 04.07.2010, 22:02:33 »

Ja myślę że głosy po znajomości związane są też po części z bardzo niskim poziomem forum, osoby które nie znają się na sygnaturach i nie umieją ich robić (np Dareczna, Oxide36 itp.) głosują po znajomości bo tak naprawdę nie wiedzą która sygnatura jest najlepsza, profesjonalny grafik który zna się na rzeczy głosował by na najlepszą prace niezależnie od tego kto ją wykonał. Dużą rolę odgrywa też takie "Powtarzanie", jeśli jedna osoba zagłosowała na słabą prace, wg mnie zwiększa się prawdopodobieństwo że w postach poniżej też na taką pracę zagłosują, bo myślą, że "skoro osoba wyżej tak uważa, to dlaczego ja mam tak nie uważać?".

Up, uważają... Ale jacy to ludzie?
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySotW (Moderator: Hasia)Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.
Skocz do: