Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkBattle for Wesnoth (Moderator: Daffy)Wątek: Mimo ustawionego języku - gra jest po angielsku
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Mimo ustawionego języku - gra jest po angielsku  (Przeczytany 5700 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Grolak
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: grolak@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 126
Galeria Użytkownika


Kreator mody


Zobacz profil
« : 21.03.2009, 18:18:18 »

Otóż mam taki problem. W aktualizacjach pojawiło mi się wiele aktualizacji dotyczących wesnoth (nowa wersja, myślę). Ściągnąłem je, i potem po uruchomieniu gra wczytuje mi wersję 1.4.5, i do tego po angielsku. Wchodzę więc w Language i wybieram Polski. Jednak gra nawet po ponownym włączeniu ciągle jest po angielsku mimo iż w Language jest ustawiony polski. Uruchomiłem gre w terminalu, i żaden błąd sie nie wywalił pisało nawet set locale to pl_PL czy jakoś tak. No to sprawdziłem plik preferences - set locale było rzeczywiście ustawione na pl_PL. Wyczyściłem cache (właściwie bez powodu), ale to również nic nie zmieniło.

Tak więc nie wiem co z tym zrobić. Spróbuję odinstalować i zainstalować ponownie ale nie jestem pewien czy to coś zmieni.
Zapisane

afk
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkBattle for Wesnoth (Moderator: Daffy)Wątek: Mimo ustawionego języku - gra jest po angielsku
Skocz do: