Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Promuj forum  (Przeczytany 3791 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« : 14.02.2007, 16:11:44 »

Chcesz zyskać dodatkowe punkty reputacji i pomóc wypromować forum?
Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie. Jeśli umieścisz kilka linków do naszego forum, to my w zamian przyznamy Ci punkt reputacji.

Ile to jest kilka?
Od 5-ciu do 10-ciu - ale zależy nam by były to wartościowe linki (to oceni administracja), a nie spamerskie, które zostaną za chwilę usunięte. Wartosciowym linkiem jest np taki wpis na forum cdrinfo lub przykładowo umieszczenie go na jakiejś prostej acz ciekawej stronie.

Wiemy, że umieszczenie tych linków wymaga poświęcenia czasu, ale pomoże to w wypromowaniu i rozwoju forum, na którym nam - administracji, oraz użytkownikom bardzo zależy i na które poświecamy dużo czasu.

Za każde 5-10 dodanych linków przyznamy 1 punkt. Nie ma zadnych limitów na użytkownika. Jeśli tylko zdecydujesz sie nam pomóc to wyślij któremuś z administratorów na PW adresy linków, a my po weryfikacji zrobimy co trzeba Uśmiech

Mamy nadzieję, że nasza prośba nie pozostanie bez echa! Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 20.02.2007, 20:29:17 wysłane przez @cakper » Zapisane

Myron
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 258
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14.02.2007, 17:36:41 »

 Z gory mowie ze na punktach reputacji mi nie zalezy i jezeli bede promowal forum (co juz niejednokrotnie mi sie zdarzylo), to o punkty ubiegac sie nie bede. Jednak moze inni beda chcieli podwyzszyc sobie reputacje, wiec promowanie forum w zamian za punkty moze okazac sie dobrym pomyslem.

Mam jeszcze takie pytanko (czysto hipotetyczne), w zwiazku z tematem, bo moze komus odpowiedz sie przyda:
- Czy jezeli na jakims forum mialbym podpis lub sygnaturkę z linkiem do forum i napisałbym tam 10 postow, to liczy sie jak bym umiescil 10 linkow, czy jak 1 (bo to tylko ciagle jedno forum)?

W kazdym badz razie jestem za promowaniem forum przez wszystkich urzytkownikow, niekoniecznie patrzac na to co zyskamy w zamian.
Zapisane

@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 14.02.2007, 17:43:56 »

MB - to byłoby liczone jako 1 link, bo tak de facto to jedno IP, takie jest moje zdanie. Bo co w przypadku jesli np ktoś ma na forum ogame napisane 2000 postów i teraz wklei link? 200 punktów reputacji powinien dostac, a to nie o to chodzi Uśmiech
Zapisane
nathaniel
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 123
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14.02.2007, 18:40:15 »

Ciekawe...
Jeśli ktoś się nas pyta jak coś zrobić/na jakimś forum , a my mu podamy link do tego forum to też sie liczy ? Mrugnięcie
Zapisane

Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14.02.2007, 18:53:24 »

Ciekawe...
Jeśli ktoś się nas pyta jak coś zrobić/na jakimś forum , a my mu podamy link do tego forum to też sie liczy ? Mrugnięcie

Dokładnie. To mieliśmy na myśli.
Zapisane

Mtv
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 19
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 14.02.2007, 19:51:57 »

A może byc wymiana np. buttonami i umieszczenie na stronie glownej butona na gimpuj.info i na innej stronie...??
Zapisane

Barts_706
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 19.02.2007, 21:58:45 »

Hehe... Dzisiaj wlasnie zajrzalem (bo tak dosyc sporadycznie wpadam ostatnimi czasy), jako ze podawalem Wasz adres na boardzie TwojePC i sprawdzalem jaka jest ta koncowka (zawsze odruchowo probuje .org) - no i zauwazylem inicjatywe.

Bardzo popieram. Na TPC na razie trzy razy wrzucalem linki (ten dzisiejszy to zanim przeczytalem newsa, I swear), no i na DeviantArt rowniez, tylko ze tam nie moge znalezc, a nie chce mi sie na piechote jechac przez dawne posty.

A z TPC, o, prosze :

http://twojepc.pl/b_archiwum.php?r=2006&id=119205
http://twojepc.pl/b_archiwum.php?r=2006&id=118895
http://twojepc.pl/b.php?id=121886

Na punkt reputacji jeszcze za malo, ale na swoim blogu wrzuce i stronce dA i jakos uzbieramy  Duży uśmiech
Zapisane
CaTTiusha
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
JID: cattiusha@ubuntu.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 90
Galeria Użytkownika


Looking for...


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 20.02.2007, 20:23:50 »

Ja często wspominam o naszym kochanym forum oto linki:

GIMP ebook
Najdłuższa grafika w GIMP
Obiekt niemożliwy

Cała przyjemność po mojej stronie Uśmiech
Zapisane

Moje Videotutoriale:
Screencast - PodstawyJak zrobić kulę?       Jak zrobić prosty guzik?
Moje Tutoriale:Obiekt Niemożliwy Jest Możliwy w GIMP'ie   |   Kula Zagnieżdzona w Tle  |
Mój GIMP Blog, gdzie znajdziecie Video Tutoriale do GIMP'a i nie tylko.n
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomKonkursy (Moderator: Hasia)Wątek: Promuj forum
Skocz do: