Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Koniec wakacji... nie martwcie się, jeszcze tylko 25,5 mln sekund do następnych!
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Koniec wakacji... nie martwcie się, jeszcze tylko 25,5 mln sekund do następnych!  (Przeczytany 7876 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 03.09.2009, 00:05:57 »

Hmm, co wy tak wszyscy lecicie do tego liceum? Nie lepsze technikum?
Na waszym miejscu tak bym zrobił, sam chodziłem do LO. Po technikum tak samo można zdawać maturę i iść na studia + "fach w ręku". A po ogólniaku to naprawdę ciężko znaleźć przyzwoicie płatną pracę, albo choćby na czas studiów.
No wiesz Sebastian, nie wszyscy muszą szukać pracy na czas studiów. Jeśli o mnie chodzi całkowicie odradzam LO Profilowane, bo nauki tyle co w LO plus dużo nauki z przedmiotów profilowanych. LO moim zdaniem jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi ambitnych, mających możliwości i chcących uczyć się dalej.

Cytuj
Cytuj
w trzeciej masz wiecej czasu bo Ci dużo przedmiotów odpata i możesz sie skupić na swoich maturalnych
Tak jest, tyle że nauczyciele bez przerwy twierdzą jakoby nie dało się zdać, ucząc się dopiero w 3 klasie. Jest to oczywiście kompletną bzdurą. Sam to przerabiałem, zdałem bez problemów rozszerzoną z biologi.

Z tego co wiem, biologia leży w kręgu Twoich zainteresowań, nic więc dziwnego że zdałeś ją bez problemu. Zupełnie inaczej zdaje się z przedmiotów które interesują (lub też np. ma się dobrych nauczycieli) niż gdy nic tak naprawdę nie interesuje.
 Jeśli o mnie chodzi całkowicie odradzam LO Profilowane, bo nauki tyle co w LO plus dużo nauki z przedmiotów profilowanych.
 
Cytuj
Poziom matury jest naprawdę niski i nie trzeba się nią srać całe liceum. Jak dla mnie trudniejsza jest sesja na studiach (choć nie studiuję na najbardziej prestiżowej uczelni), sporo materiału no i tylko samodzielna praca.

Na studiach też jest różnie, ale generalnie jest to miejsce dla wybranych. Sesja to coś jak matura, z tym że trudniejsza. I częstsza! Uśmiech
Zapisane
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 03.09.2009, 14:46:50 »

Mam was gdzieś.
Idę na aktora  Cool
Zapisane
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 03.09.2009, 17:28:21 »

Mam was gdzieś.
Idę na aktora  Cool

Tyle że takie aktorstwo to większy wysiłek niż się wydaje, no i uszczerbek na zdrowiu psychicznym też Język.
Zapisane
Quot
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 320
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 04.09.2009, 22:01:20 »

Ja się może na prawo wybiorę... Studiował ktoś to może? Bo chętnie z kimś takim pogadam ;]
Zapisane
Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 04.09.2009, 23:09:39 »

Prawo? No dobrze się zastanów. Bo możesz skończyć na lewo... Chichot
Zapisane
Quot
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 320
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 04.09.2009, 23:24:31 »

Prawo? No dobrze się zastanów. Bo możesz skończyć na lewo... Chichot

Bez jaj. Wiem że to trudny kierunek ale kończyli go też ludzie i też biali Język
Zapisane
ƥevel
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: Pevel@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 592
Galeria Użytkownika


Filozof śniadaniowy


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 04.09.2009, 23:34:53 »

Mimo to, dobrze się zastanów, bo studia prawnicze są podobno trudne, a po nich jeszcze kilkuletnia aplikacja. Chyba że chcesz studiować po to, by studiować Mrugnięcie
Zapisane

Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 04.09.2009, 23:40:14 »

No dobrze, tak szczerze, to jak chcesz pogadać, to umówmy się prze pm na IRC. Bo to nie gadka na forum.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Koniec wakacji... nie martwcie się, jeszcze tylko 25,5 mln sekund do następnych!
Skocz do: