Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 55
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Pokaż swój pulpit  (Przeczytany 279347 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
RRH
Gość
« Odpowiedz #182 : 12.03.2008, 12:22:37 »

Ja nie pisałem, że na każdym pulpicie Windy jest burdel - chodziło mi o ten konkretny przypadek.
Ale sam widzisz - nawet nie możesz usunąć tego dolnego panelu, co szpeci cały urok tych ładnych ikonek. Język

Ale zobaczysz, że jeszcze użytkownicy Okien będą używać elementów nowego KDE, bo jest na bibliotece QT4. Chichot
Gdybym miał szybszą maszynę, to zastanowiłbym się nad emulacją Visty, żeby już się nie przełączać, co mnie męczy. Mrugnięcie
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #183 : 12.03.2008, 12:34:06 »

A otwarty jestem bardzo, co nie przeszkadza mi drwić z jedynego, słusznego systemu.
Ot, taka walka dobra ze złem.

I to jest właśnie najśmieszniejsze.
Twierdzenie, że "mój" system jest lepszy od "twojego" jest dziecinne, każdy system ma swoje wady i zalety. Ale generalnie EOT, bo chyba się nie dogadamy...
Zapisane
RRH
Gość
« Odpowiedz #184 : 12.03.2008, 13:02:10 »

Ja nie napisałem, że "mój" jest wszędzie lepszy od "twojego", bo na kilku polach alternatywne systemy przygrywają z Windowsem. Ale dlatego, że producenci i programiści wybierają Ms, bo jest dostępniejszy.
Ale to się zmieni, bo jest rosnąca tendencja na otwarte rozwiązania.
Gdybyś się interesował światem WiOO, to byś wiedział, że jest prawdziwy popyt na te technologie. Za granicą. Niestety.
Najnowszy przykład - Indie. W jednym z stanów całkowicie przeszli na Linuksa. Edukacja opiera się na Linuksie. Wiedza weryfikowana z otwartych rozwiązań.
A u nas? Plan informatyzacji nie zakłada entuzjastycznego podejścia do alternatywy.

No chyba się nie dogadamy, bo moja racja jest mojsza. Język
Zapisane
marsjaninzmarsa
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: marsjaninzmarsa@gmail.com
Licencja: Copyright
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #185 : 12.03.2008, 13:39:08 »

Ja nie pisałem, że na każdym pulpicie Windy jest burdel - chodziło mi o ten konkretny przypadek.
Ale na tym moim to nie burdel - to był taki twórczy chaos Mrugnięcie
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #186 : 12.03.2008, 15:22:54 »

@RRH, to nie Microsoft jest zły, tylko nasz rząd jest "gupi" mówiąc krótko.
Linux powinien trafić do szkół i urzędów. Taki płatnik na przykład powinien mieć otwarty kod, coby użytkownicy innych OSów mogli z niego korzystać.
Ja również nie pochwalam wydania 60 ileś milionów złotych na Vistę do urzędów i kolejnych 60 milionów na kupno nowych komputerów, żeby pasjans pani Zosi ładnie chodził.

Mnie po prostu strasznie wkurza, kiedy ludzie obwiniają za to Microsoft, a nie rząd. To takie odwracanie kota ogonem.
Zapisane
RRH
Gość
« Odpowiedz #187 : 12.03.2008, 15:45:02 »

Masz rację, bo ewidentnie jest łamane prawo o przetargach publicznych, gdzie jest zabronione podawanie konkretnego producenta, jeżeli inne firmy oferują podobne produkty. Tak było w przypadku przetargu dla ZUS - lekką ręką Złodziejski Ubezpieczyciel Społeczny wydał 60 milionów na produkty Ms. Podobnie było w przypadku szanowanej przeze mnie instytucji - IPN.

Za kilka pokoleń będą się śmiać z walki z Microsoftem, bo ją ewidentnie przegra. Mrugnięcie
No bo co to jest w historii świata jakieś 15 lat wielkiej dominacji?

Moja jest mojsza, Twoja, twojsza, ale dogadaliśmy się. Chichot
Zapisane
CorteZ
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 207
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #188 : 12.03.2008, 16:47:57 »

Ale sam widzisz - nawet nie możesz usunąć tego dolnego panelu, co szpeci cały urok tych ładnych ikonek. Język

Zobacz na dowód, że w Windows Vista da się wszystko usunąć Mrugnięcie (To jest mój pulpit jak bym chciał, żeby był czysty...)
Zapisane


Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #189 : 12.03.2008, 17:45:00 »

Mnie po prostu strasznie wkurza, kiedy ludzie obwiniają za to Microsoft, a nie rząd. To takie odwracanie kota ogonem.

MS nie jest tu bez winy. Nie na darmo wspomina się o jego monopolu, który jest gotowy bronić i o którego walczy. Przykłada? Bardzo proszę, zacznij się bawić webmasterką, a będziesz wiedział jak MS widzi ogólnie przyjęte standardy, przykładów jest oczywiście więcej (patenty, standardy dokumentów).

Zresztą, skąd wiesz, co zrobił MS żeby przeforsować swoje "rozwiązania", do użytku ogólnego? Np.: daj zniżki dla szkół - niby fajnie, mało kto się widać potem zastanawia, że uczeń musi sobie już prywatnie MS Offica kupić + system do tego (nie rozpatrujemy tutaj piractwa), daje zniżki dla urzędów - zmuszając tym samym obywateli i ich firmy do kupowania badziewi z Redmond.
Zapisane
RRH
Gość
« Odpowiedz #190 : 12.03.2008, 17:57:48 »

Cytuj
Bardzo proszę, zacznij się bawić webmasterką [...]
Najlepszym przykładem tego jest udostępnienie obrazu z XP, który można uruchomić pod Vistą, po to, by można było testować strony na IE6. Bo ten nie działa na Viście. Żałosne.

Chociaż nie znoszę (delikatnie powiedziane) politycznej poprawności, to teraz politycznie poprawne jest dowalanie Microsoftowi.
A kary w niemałych sumach lecą.
Zapisane
Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #191 : 12.03.2008, 18:12:02 »

http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;sa=view;id=10851 (A myślałem że nie zmienię pulpitu)

Śliczny ten WINDOWS XP, prawda?
Zapisane



RRH
Gość
« Odpowiedz #192 : 12.03.2008, 18:13:56 »

Ja tam nie widzę nic ślicznego.  Cool
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #193 : 12.03.2008, 18:16:32 »

Pheonix... no wiesz... to jakbyś na maluchu przyczepił znaczek Ferrari.
Zapisane
Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #194 : 12.03.2008, 18:17:36 »

Cytuj
Pheonix... no wiesz... to jakbyś na maluchu przyczepił znaczek Ferrari.

ha... ha... ha... -.-
Zapisane



DECK
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: deck@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 109
Galeria Użytkownika


ROLL & CHILL...!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #195 : 12.03.2008, 20:01:59 »

A tak na serio - to widziałem laptopa Ferrari
[znaczek na monitorze i specjalny motyw do WINDOWS]

Cena? Coś koło 10 tyś - dalej nie patrzyłem - zemdlałem xD

[Śledząc ten wątek zauważyłem, że niektórych drażni słowo "Windows" dziwne, nie? xD]
Zapisane

www/ ~portfolio
www/ ~digart
www/ ~lastfm.pl
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 55
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Pokaż swój pulpit
Skocz do: