Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Hyde zone / [Archiwum] Pomocna dłoń - GIMP / Odp: Pomoc z kolorami : 04.03.2015, 22:27:53
działa zaznaczenie według koloru Uśmiech dziekuje bardzo za pomoc !!!!!
2  Hyde zone / [Archiwum] Pomocna dłoń - GIMP / Odp: Pomoc z kolorami : 04.03.2015, 22:22:11
Hmm własnie próbuje zmien kolor w alfę Uśmiech Chyba o to włanie mi chodziło a ja napisałem usunąłem alfe hehe:) zaraz napisze czy wyszło .
3  Hyde zone / [Archiwum] Pomocna dłoń - GIMP / Odp: Pomoc z kolorami : 04.03.2015, 22:20:21
O własnie "trik dzielący obrazek na warstwy z poszczególnymi kolorami Uśmiech to chyba może być to ...
4  Hyde zone / [Archiwum] Pomocna dłoń - GIMP / [ROZ] Zaznaczenie pikseli w wybranym kolorze : 04.03.2015, 22:00:07
Witam. Czy może mi ktoś pomóc w takiej sprawie... Posiadam obrazek jpg składający się z kilku różnych kolorów. Chciałbym móc malować na każdym z tych kolorów aby nie wjeżdżać na inny, ale żeby wszystkie piksele danego koloru były zaznaczone. Różdżka tego nie zrobi a ręczne zaznaczanie każdego odcienia  piksela trwa zbyt długo. Potrafię malować na białym gdy obrazek jest czarno biały (usuwam kanał alfa) ale nie potrafię Cool zrobić tego z kilkoma kolorami.

//Hasia: Poprawiłam masę błędów oraz spację daje się po znakach interpunkcyjnych nie przed. Chyba w ogóle jesteś trochę nadgorliwy z tą spacją bo była wciskana kilkakrotnie tworząc ogromne odstępy. Staraj się bardziej przykładać do pisania po polsku.  

Dobrze,będe zwracał na to uwagę i dziękuję za pomoc.

//be@: Poprawiłam w końcu ten tytuł za Ciebie, ale następnym razem wątek z nieregulaminowym tytułem zostanie zablokowany. Tag [ROZ] dodaje się przed tytułem, a nie po nim.
Strony: [1]