Pokaż wiadomości
|
|
Strony: [1]
|
|
6
|
Tutoriale / Prośby o tutoriale / Odp: Kartka Świąteczna
|
: 21.12.2007, 20:16:28
|
|
Właśnie nie. Wyznaczony cel to stworzenie kartki świątecznej (z choinką, napisem Wesołych Świąt i padającym śniegiem) bez pomocy dodatków. A macie pomysł co dać na czubku choinki?
|
|
|
|
|
8
|
Tutoriale / Prośby o tutoriale / Odp: Kartka Świąteczna
|
: 20.12.2007, 20:02:43
|
|
Wielkie dzięki. Teraz tylko pozostaje choinka, prezenty, łańcuchy i bombki (ewentualnie inne dodatki typu gwiazdki). Pomyślałem, że można zrobić choinkę wg. powszechnego wzorca, a potem rozmazać, jakiś to efekt daje. Gwiazdki można pędzlem odpowiednim zrobić, najtrudniej z łańcuchem. żeby dobrze wyglądał ogólnie i dobrze leżał na choince
|
|
|
|
|
10
|
Tutoriale / Prośby o tutoriale / Kartka Świąteczna
|
: 19.12.2007, 20:32:03
|
|
Proszę o tutorial na zrobienie kartki świątecznej. Ma się na niej znajdować choinka i napis. Także najlepiej jak zrobić choinkę (ale taką realistyczną), bombki (nie tylko kulki 3D), łańcuch i światełka. I chciałbym też zrobić z niej animację spadającego śniegu, ale nie za bardzo mam pomysł. A Wy?
|
|
|
|
|
|
|