EN: To zrob cos na poziomie jakims bo to nazbyt ciekawe nie jest. Konstruktywne to to nie jest, w szczególności jeżeli jedyna fajną pracą jest żaróweczka - mistrzu.
Rychu: Wy to jednak nic nie rozumiecie...Co to ma w ogóle znaczyć "na poziomie". Chyba chce poznać opinie żeby błędy wyeliminować i się skorygować -.-Święte słowa Rychu.
Najnowsza praca jest na prawdę kiepska, zwłaszcza w porównaniu z poprzednią, która mi się podoba, mimo że nie lubię takiego stylu.
Ogólnie to ta z Hulkiem jest strasznie mdła, kolory się zlewają no i są paskudne.
Błysk nie wygląda zbyt ciekawie, tło też przeciętne, chyba nawet gorsze od niektórych moich

Jak na prawie cztery miesiące pracy z GIMP'em to postępy nie wielkie, no ale każdy jest w czymś dobry, a coś innego z kolei w ogóle mu "nie wchodzi"
Sooly dzięki za ocenę (chociaż miażdżącą

), ale o to mi właśnie chodzi. Niestety nie zajmowałem się 4 miesiące Gimpem, tylko siadłem do Gimpa po 4 miesiącach

.
Pozdrawiam Sith