Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Księga Gandalfa...  (Przeczytany 9303 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MithrandirII
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 36
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 21.11.2007, 18:20:41 »

jak dobrze pamietam to sam render tak wyglada, kamienie i te swiatla wszystko juz jest, wiec wiele tego tam nie porobiles, zmiana kolorow i ramka??

ech...
Jakbyś się przyjrzał, to te "światła" sa na renderze inaczej ułożone. Clipping maski. Wtopienie. Napis...
Zapisane

walendo
Użytkownik

Reputacja: -3 Offline Offline

Wiadomości: 153
Galeria Użytkownika

walendo

Spokojny Cień


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 21.11.2007, 18:25:57 »

Całkiem niezłe. Tutorial dla początkujących został dobrze przez ciebie wykorzystany. Niebieska, i ta szarawa wersja jest najlepsza. Reszta już nie wygląda tak dobrze.
Zapisane
MithrandirII
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 36
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 22.11.2007, 15:42:08 »

Całkiem niezłe. Tutorial dla początkujących został dobrze przez ciebie wykorzystany. Niebieska, i ta szarawa wersja jest najlepsza. Reszta już nie wygląda tak dobrze.

O JAKIM WY MÓWICIE TUTORIALU??? Ja to robiłem sam, weźcie pokażcie tutka, bo coś tu jest nie tak... Robiłem to sam!
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 22.11.2007, 16:56:31 »

Całkiem niezłe. Tutorial dla początkujących został dobrze przez ciebie wykorzystany. Niebieska, i ta szarawa wersja jest najlepsza. Reszta już nie wygląda tak dobrze.

O JAKIM WY MÓWICIE TUTORIALU??? Ja to robiłem sam, weźcie pokażcie tutka, bo coś tu jest nie tak... Robiłem to sam!

A nawet jeśli z tutoriala... to to nie jest samemu? Inne ręce to za Ciebie zrobiły?  Język
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
MithrandirII
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 36
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 22.11.2007, 18:10:04 »

Całkiem niezłe. Tutorial dla początkujących został dobrze przez ciebie wykorzystany. Niebieska, i ta szarawa wersja jest najlepsza. Reszta już nie wygląda tak dobrze.

O JAKIM WY MÓWICIE TUTORIALU??? Ja to robiłem sam, weźcie pokażcie tutka, bo coś tu jest nie tak... Robiłem to sam!

A nawet jeśli z tutoriala... to to nie jest samemu? Inne ręce to za Ciebie zrobiły?  Język

Ludzie... Napisali, że ładny efekt z tutoriala dla początkujących... A ja to robiłem bez tutoriala, każdy krok samemu, nawet gimpuj.info nie miałem wtedy otwarte! BEZ TUTORIALA!

Zapisane

DeVir
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 428
Galeria Użytkownika


BRAT INSEKT'a ^^ ;]


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 22.11.2007, 18:21:37 »

jak dobrze pamietam to sam render tak wyglada, kamienie i te swiatla wszystko juz jest, wiec wiele tego tam nie porobiles, zmiana kolorow i ramka??

ech...
Jakbyś się przyjrzał, to te "światła" sa na renderze inaczej ułożone. Clipping maski. Wtopienie. Napis...

no to sie narobiles Chichot:D, rzeczywiscie zeby dostrzec roznice trzeba sie mocno przyjzec
Zapisane

MithrandirII
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 36
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 23.11.2007, 16:39:37 »

jak dobrze pamietam to sam render tak wyglada, kamienie i te swiatla wszystko juz jest, wiec wiele tego tam nie porobiles, zmiana kolorow i ramka??

ech...
Jakbyś się przyjrzał, to te "światła" sa na renderze inaczej ułożone. Clipping maski. Wtopienie. Napis...

no to sie narobiles Chichot:D, rzeczywiscie zeby dostrzec roznice trzeba sie mocno przyjzec

Dobry efekt przy niedużej ilości pracy włożonej też o czymś świadczy.

Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 23.11.2007, 17:22:46 »

Dobry efekt przy niedużej ilości pracy włożonej też o czymś świadczy.

Tak, świadczy o tym, że oryginalny autor wykonał całkiem ładną grafikę.  Chichot
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
MithrandirII
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 36
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 23.11.2007, 18:09:15 »

Dobry efekt przy niedużej ilości pracy włożonej też o czymś świadczy.

Tak, świadczy o tym, że oryginalny autor wykonał całkiem ładną grafikę.  Chichot

Sugerujesz, że zripowałem pracę??? X(
Zapisane

walendo
Użytkownik

Reputacja: -3 Offline Offline

Wiadomości: 153
Galeria Użytkownika

walendo

Spokojny Cień


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 23.11.2007, 18:25:12 »

No cóż jeśli robiłeś to bez tutka to ok. Nie mówię, nie ujmowałem ci punktów za to, że zrobiłeś z tutka.Jeśli nie to dobrze.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 23.11.2007, 18:26:19 »

Sugerujesz, że zripowałem pracę??? X(

Sugeruję, że po co robic "niedużą ilośc pracy włożonej", skoro Twoja praca prawie w ogóle nie różni się od oryginału, a jednak efekt końcowy przypisujesz sobie.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
MithrandirII
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 36
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 24.11.2007, 13:13:19 »

Sugerujesz, że zripowałem pracę??? X(

Sugeruję, że po co robic "niedużą ilośc pracy włożonej", skoro Twoja praca prawie w ogóle nie różni się od oryginału, a jednak efekt końcowy przypisujesz sobie.

Czyli co? Mam sobie sam wygenerować jakiś render? Albo zrobić tak, żeby rozwalić czyjąś pracę? Chyba po to się zamieszcza renmdery na planetrenders żeby je potem wykorzystywać...
Zapisane

DeVir
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 428
Galeria Użytkownika


BRAT INSEKT'a ^^ ;]


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 24.11.2007, 14:01:00 »

hmm ale ty tam poza drobnymi detalami i zmiana kolorow nic nie zrobiles... wiec o jakim ty dobrym efekcie mowisz jak w tej pracy mozna powiedziec ze fajny jest render a twoich przerobek nawet nie widac zabardzo poza zmiana kolorow....
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 24.11.2007, 14:29:33 »

Czyli co? Mam sobie sam wygenerować jakiś render? Albo zrobić tak, żeby rozwalić czyjąś pracę? Chyba po to się zamieszcza renmdery na planetrenders żeby je potem wykorzystywać...

[cezura:P], my nie mówimy o żadnym renderze. Ale gdy np. wezmę sobie render, wrzucę dwa-trzy świetliki, zmienię kolor, to co to za robota?  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 24.11.2007, 14:37:39 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Księga Gandalfa...
Skocz do: