Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Galeria Biegan`a  (Przeczytany 2127 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Biegan
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

GIMP: 2.4
Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Biegan


Zobacz profil
« : 06.11.2007, 22:06:38 »

Witam!
Moja galeria
http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;su=user;cat=606;u=5684
Proszę o oceny i komentarze.
Zapisane

Kubi12
Gość
« Odpowiedz #1 : 06.11.2007, 22:11:53 »

Wtapiaj rendery. Poza renderem, tekstem i tłem nic więcej nie ma. Są puste. Czytaj tutoriale. Ten z Prince of Persia już lepiej, ale to z tutoriala chyba??
Zapisane
DeVir
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 428
Galeria Użytkownika


BRAT INSEKT'a ^^ ;]


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 06.11.2007, 22:40:22 »

Dobrze ze pracujesz juz od samego poczatq z tutami, podoba mi sie sygna dark style, taka prosta a ciekawie wyszlo ;] jak na poczatek to ladnie.
Pozdrawiam
Zapisane

Samuel
Gość
« Odpowiedz #3 : 06.11.2007, 23:01:57 »

Kubi12 nie powtarzaj tego samego w sygnaturach bo myślisz ze ty umiesz na pewno wtopić redner - tła są marne ale trochę sie dzieje coś po woli...
Przynajmniej z tutoriala,i mu coś wyszło nie za dobrze ale to zawsze jakaś satysfakcja z tego - a ty Kubi12 nie jesteś lepszy bierzesz sie za szkice a i tak dużo nie umiesz.. Pozdrawiam
Zapisane
Nightquest
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 285
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 07.11.2007, 02:41:08 »

Jak na poczatkujacego (sadze, ze nim jestes) to nawet niezle. Godna uwagi jest sygnaturka pt. "dark style" fajny klimat udalo Ci sie wytworzyc, bo efekty/wyglad to nie wszystko, praca powinna tez miec to cos, jakies przeslanie, temat. Co do innych sygnaturek to raczej liniowo choc nie najgorzej. Ogolnie to "tutorialowy styl" proponuje abys wypracowal swoj wlasny, taki, ktory pozwoli odroznic Ciebie od innych. Musisz tez wziasc pod uwage glebie oraz balans cienia/swiatla. Poczytaj o roznych metodach tworzenia sygnatur (splatter, c4d, smudge, minimalistic itp.)

Ogolna ocena: 5/10.

PS. My sie chyba skads znamy, moze kojarzysz mnie pod nickiem s@S@n ;]

pozdro.
Zapisane


" login, pass, nick, spam znikl, “chodz na zielone”. "
~g3$i0~
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 63
Galeria Użytkownika


He has 368/5 warns.


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 07.11.2007, 08:54:20 »

dobre poaczatki pracuj z tutami, ladnie wyszla dark style
pzdr
Zapisane

Kubi12
Gość
« Odpowiedz #6 : 07.11.2007, 11:06:54 »

Samuel ja nie wiem czemu ty się tak mnie czepiasz. Zrobiłem ci coś. Ty ciągle o tym że moje prace są słabe. I ok. Zgadzam się z tym. Tylko przestań się już tym tak podniecać.
Zapisane
Samuel
Gość
« Odpowiedz #7 : 07.11.2007, 15:00:19 »

Jak sie zgadzasz to po co to wszystko piszesz głębia,światło,itp
To czego sie wszystkich czepiasz , podpatrzysz komentarz i powtórzysz to samo,tylko zmienisz cała formułe!
Zapisane
Kubi12
Gość
« Odpowiedz #8 : 07.11.2007, 15:52:05 »

I co. Nie można. Tak się tym podniecasz?
Zapisane
Samuel
Gość
« Odpowiedz #9 : 07.11.2007, 16:27:00 »

Pewnie uff... Jak nie umiesz robić tego to nie rób i nie pisz takich komentarzy
Bo i tak wrazenia nie robi
Zapisane
Kubi12
Gość
« Odpowiedz #10 : 07.11.2007, 16:29:06 »

Powiedz mi czego ode mnie chcesz. To moja sprawa co piszę. Więc się ode mnie odczep. Utrudniasz tylko innym życie. Ja chyba wiem o co ci chodzi. Chcesz w ten sposób na bić sobie wiadomości
Zapisane
Pyza
Gość
« Odpowiedz #11 : 07.11.2007, 16:41:11 »

Eee, niestety też to zauważyłam że kubi12 nie ocenia obiektywnie, ale bez takich! To się na pw załatwia, a nie spamuje Buzia na kłódkę a do biegana: twoje prace są przeciętne nawet jak na początkującego, co nie znaczy, że złe. Dark style dla mnie za prosty, ale galeria prezentuje się ok (choć szczerze mówiąc mi się nie podoba... no ale ja mam taki gust trochę inny więc się nie przejmuj  Język ) technicznie dobrze na początkującego, chociaż trochę niepowtapiane renderki. Same prace w oczy się nie rzucają. Popatrz na prace innych dobrych grafików i podpatrz różne style, co jest modne itp. Nie będę ci pisać że masz czytać tutki, bo chyba wiesz, że masz Duży uśmiech
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Galeria Biegan`a
Skocz do: