Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Oceniamy sygnatury!!  (Przeczytany 90397 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
K-ja
Gość
« Odpowiedz #266 : 10.07.2009, 10:05:12 »

Po pierwsze- weź rubio popraw posta bo piszesz jak niepiśmienny.
Po drugie- Sygna okropna, napis nie pasuje, render pomaziany jakiś i takie prace modne były 2 lata temu jak nie wcześniej.
Po trzecie- prace caje są o wiele ładniejsze od twoich, mają klimat i ładne wykonanie, oryginalne wtopienia i miodzio.
Po czwarte- Qba_, wtopienie mi nie pasuje i za duże wyostrzenie, ale reszta ładnie to dam 7/10

Zapisane
rubio1992gt
Nowicjusz

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

rubio1992gt


Zobacz profil
« Odpowiedz #267 : 10.07.2009, 16:20:30 »

ale powiedzcie mi co jest fajnego w kawałku obrazu na nim kilka filtrów i połowa czarna bo ramka "kinowa" jest top ach... nie wiem jak na moje to te "dzisiejsze" sygny są co najmniej śmieszne bo nie ma tam nic takiego fajnego jak mówicie a co do tego że liczy się oryginalność hmm... to chyba było do was nie do mnie Język bo jak na razie widze wszędzie to samo tylko w innym opakowaniu Język


Edit: co do twojej pracy K-ja to w moich oczach jest jest to obrazek z dwoma filtrami i rozjaśniony co strasznie go pogarsza, a na przykład twoja sygnaturka w podpisie jest bardzo fajna i mi się bardzo podoba więc twoja praca 3/10 a sygnaturka z podpisu  9/10
Zapisane



[size=16]Nie mówię szeptem,gdy mówięskąd jestem !!![/size]
Gee
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 268
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #268 : 10.07.2009, 16:28:20 »

To ja tez zapodam swoją:

Druga, ktora wykonalem nie w celu nauki.
Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #269 : 10.07.2009, 16:35:17 »

rubio, ale niestety nie masz racji. Obrazek był w LQ, musiałam go wyostrzyć, poprawić kolory, rozmycie, w życiu nie zrobiłeś tyle w sygnie co ja.

gEe, napis słaby i ramka i jakoś mi nie podchodzi.
Moja:
Zapisane
Grolak
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: grolak@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 126
Galeria Użytkownika


Kreator mody


Zobacz profil
« Odpowiedz #270 : 10.07.2009, 16:37:34 »

Ogólnie ładna, stylowe wyostrzenie po lewej stronie. Jedynie napis mi osobiście nie pasuje, przede wszystkim za długi, oraz zła czcionka. Ramka słabsza, pasowała by IMO czarna.

rubio, to nie tak jak myślisz. Wtopić filtrami jest naprawdę trudno. Caje prezentuje swój własny styl, który widać na jej sygnaturach - a zresztą, najważniejszy jest efekt, a nie jak do niego doszedłeś. Zgodzę się, może ta sygnatura Caje nie jest jej najlepszą, ale nie możesz jej zarzucić że nie jest oryginalna. Żeby nie robić offtopu, oceńcie mi to:




Szczególnie zależy mi na opinii rubio Uśmiech

EDIT: ach, K-ja mnie ubiegła, ocenię również tą sygnaturę Uśmiech Otóż, naprawdę ładne kolorki, te kółka w ostateczności mogą być, jedynie napis - kolor biały tu nie pasuje, może zmniejszyć krycie?
Zapisane

afk
rubio1992gt
Nowicjusz

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

rubio1992gt


Zobacz profil
« Odpowiedz #271 : 10.07.2009, 16:40:14 »

rubio, ale niestety nie masz racji. Obrazek był w LQ, musiałam go wyostrzyć, poprawić kolory, rozmycie, w życiu nie zrobiłeś tyle w sygnie co ja.

gEe, napis słaby i ramka i jakoś mi nie podchodzi.
Moja:

 

wiesz może ze mnie grafik żaden ale wzrok mam i ta praca nie ma ani ostrości ani kolorów przez te "wybielenie" za to praca wyżej jest już bardzo fajna ale większość tego co wy oceniacie na 7-10/10 to bardziej korekta obrazków niż robienie czegoś od siebie

EDIT: Krolak w twojej pracy bynajmniej widać filtry i ma fajną tematykę ale  nadal mi ten styl nie pasuje daje 5/10  dajcie coś od siebie do tych sygnaturek wklejcie tam kilka obrazów tło inne niż postać i postarajcie to połączyć by wyglądało jak jedno wtedy pokażecie klasę

P.S. jeśli na prawdę podobają wam sie ramki "kinowe" to ja was nie rozumiem moim zdaniem lepiej już bez ramek zostawić Język

P.S.2 mam pytanie te kółeczka to fractal czy co ? mógłby mi ktoś podać taki fractal albo powiedzieć jak je się robi kółeczka ewntualnie kwadraciki by mi się przydały Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 10.07.2009, 16:54:36 wysłane przez rubio1992gt » Zapisane



[size=16]Nie mówię szeptem,gdy mówięskąd jestem !!![/size]
K-ja
Gość
« Odpowiedz #272 : 10.07.2009, 16:52:36 »

To nie rozumiej.
Zapisane
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #273 : 10.07.2009, 16:54:03 »

rubio1992gt, a My nie rozumiemy Ciebie. Poprawisz swój powyższy post, czy wywalić go do kosza? ;>
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
rubio1992gt
Nowicjusz

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

rubio1992gt


Zobacz profil
« Odpowiedz #274 : 10.07.2009, 16:55:59 »

Danyeru a co w nim jest nieczytelnego i/lub nie zrozumiałego ?
Zapisane



[size=16]Nie mówię szeptem,gdy mówięskąd jestem !!![/size]
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #275 : 10.07.2009, 17:16:52 »

Przede wszystkim - brak interpunkcji, co czyni psuje szyk zdań i czyni je nieczytelnymi... No i jest to niezgodne z regulaminem. Język
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #276 : 10.07.2009, 21:07:03 »

P.S.2 mam pytanie te kółeczka to fractal czy co ? mógłby mi ktoś podać taki fractal albo powiedzieć jak je się robi kółeczka ewntualnie kwadraciki by mi się przydały Mrugnięcie

Te kółeczka to takie C4D/tekstura - jak kto woli, a masz.. Nie bede cham Język
http://www.iv.pl/images/4yn2twgl685ghrag6fsq.jpg

Moja sygna:


Wypadalo by tez ocenic prace Grolaka, gdyz to jego praca obecnie jest ostatnia.. A wiec.. Jak dla mnie miód, cud i orzeszki, fajne tlo fajnie przerobienie tego rybaka, zanim obejrzalem stock myslalem, ze to jakaś sowa xD Ja bym jeszce jakas teksture fajna walnal na lewy bok, bo tak troche pustawo ale i tak jest fajnie Uśmiech 9/10 Mrugnięcie
Zapisane

totoro
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #277 : 13.07.2009, 21:31:56 »

fajna sygna (mimo że różowa), tylko napis mi się nie podoba... bo wygląda trochę jak "anme", "i" jest niewidoczne. Dziewczęca ale fajna 10/15

a to coś jest moje:
Zapisane
Qba_
Emeryt

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: qba_@jid.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 627
Galeria Użytkownika


jogurt rlz!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #278 : 13.07.2009, 22:20:25 »

Wszystko jest bardzo niewyraźne. Lewa strona zdecydowanie za jasna, prawa za ciemna. Można powiedzieć, że wtopienie wyszło, ale nie do końca. Dałbym na Twoim miejscu jakieś tekstury na tło i jakieś rozsądne c4d.

6/10 - za tą paskudną lewą stronę Język.
Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #279 : 15.07.2009, 10:31:08 »

Tej w podpisie dam 5/10, nie czuję tego klimatu, wtopienie i wyostrzenie dziwne Język.

Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Oceniamy sygnatury!!
Skocz do: