Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3] 4  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Ehelto gallery  (Przeczytany 14771 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 28.11.2006, 23:53:07 »

o Boże....ale kupsko.... nie rób sobie wstydu i weź to usuń....i ten napis yuck! 2/10 Smutny

pamiętasz swoje "kupy"? niech nie usuwa. skoro zrobił to chciał pokazać, a nie po to by to usunąć.
Zapisane

Bogul
Gość
« Odpowiedz #29 : 29.11.2006, 00:47:49 »

dobrze przepraszam Panie Inspektorze więcej nie będę obiecuję  Smutny No i oczywiście przepraszam Ehelta za wyrażenie tak dosadnie swojego dziwnego zdania odnośnie szanownej sygnatury wybacz ziom  Płacz
PS. Do Shaha: Jeśli wyczuwasz dziwną nutkę ironii to uważam, że jesteś w błedzie. Poprostu komentujesz moje wypowiedzi. Po drugie sądzę, że powoli staje się Muchomorkiem bo idzie mi coraz lepiej i, że tak powiem "w dupie mi się poprzewracało" i zaczynam myśleć jako bym był jednym z lepszych panów od sygnatur. Może jest to spowodowane wygraniem SotW. Nastepnym razem wyraże swoją opinię używając normalnych słów do wystawiania nawet ocen czemuś, co mi się nie podoba. Dobrze Shahu?
« Ostatnia zmiana: 29.11.2006, 08:39:24 wysłane przez Bogul » Zapisane
Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 29.11.2006, 01:02:02 »

dobrze przepraszam Panie Inspektorze więcej nie będę obiecuję  Smutny No i oczywiście przepraszam Ehelta za wyrażenie tak dosadnie swojego dziwnego zdania odnośnie szanownej sygnatury wybacz ziom  Płacz

wyczuwam ironie w Twoim poście. zapewniam Cie, że nie jestem zadnym Panem Inspektorem i na tym proponuję zakończyć rozmowę. Możesz krytykować, ale dobieraj słowa. Jednego muchomorka już mieliśmy.
Zapisane

nathaniel
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 123
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 29.11.2006, 09:14:25 »

http://ehelto.w.interia.pl/firefox.jpg
Jakby walnąć inną czcionkę to wyglądałoby to lepiej Mrugnięcie
Zapisane

Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 29.11.2006, 11:36:49 »

PS. Do Shaha: Jeśli wyczuwasz dziwną nutkę ironii to uważam, że jesteś w błedzie. Poprostu komentujesz moje wypowiedzi. Po drugie sądzę, że powoli staje się Muchomorkiem bo idzie mi coraz lepiej i, że tak powiem "w dupie mi się poprzewracało" i zaczynam myśleć jako bym był jednym z lepszych panów od sygnatur. Może jest to spowodowane wygraniem SotW. Nastepnym razem wyraże swoją opinię używając normalnych słów do wystawiania nawet ocen czemuś, co mi się nie podoba. Dobrze Shahu?

Wiem co wyczuwam i nie jestem w błędzie. Jeśli sądzisz, że stajesz się @muchomorkiem to zapewniam Cię, że to forum nie jest miejscem dla takich osób. Nie zabraniam Ci wyrażania negatywnych opinii.

ps. @muchomorek też myślał, że jest najlepszy. jeśli w tym temacie będzie OT, to dalsza dyskusja będzie w koszu.
Zapisane

piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 29.11.2006, 15:39:35 »

Kończymy OT panowie Mrugnięcie

Sygnaturka z pistoletem, to uważam, że tło jest bardzo dobre, ale napis, ramka i render są słabiutkie.
Co do najnowszej sygnaturki, to nie zgodzę się ze zdaniem Bogul'a. Sygna ma wprawdzie wady, ale ma też kilka zalet.
Wady:
-kiepski napis
-render nie pasuje mi do tła
Zalety:
-bardzo ładna, subtelna i delikatna ramka (powinieneś takie robic zawsze Mrugnięcie )
-fajna kolorystyka (kolory są żywe, ale nie rażą)
-ładne, choć trochę puste tło (z innym renderem mogłoby wyglądać ciekawie)
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
Ehelto
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika


I'm n00b :(...


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 29.11.2006, 16:53:52 »

Shah, daj spokój Bogulowi, są ludzie, ktoży nie umieją robić sygnatur i nigdy się nie nauczą. Jestem po prostu niereformowalny... Dam wam jeszcze jeden powód do śmiechu (lub płaczu, jak kto woli):

10.
Zapisane

Bogul
Gość
« Odpowiedz #35 : 29.11.2006, 18:45:51 »

do płaczu?! do śmiechu?! człowieku to TWOJA NAJLEPSZA PRACA. I nie piszę tego bo czuję  się winny, albo, że mam wyrzuty sumienia. Gdyby ograniczyć ilość tych czarnych smug dałbym Ci 10, ale nie mogę Płacz daje Ci 9+/10 za tą poświatkę po lewej stronie Batmana i wyczucie napisu. I TAK MASZ ROBIAE SYGI!!
Zapisane
Adjan
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

Adjan


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 29.11.2006, 20:09:04 »

Większość sygn ładnie ci wyszło, ale mam jedno "ale" (no dobra kilka "ale" Język)
-Za puste sygny
-Czasami za ciemny napis
-Wstawaij sygny do pierwszego posta bo później sie zrobi "pierdolnik" i żeby obejzeć twoje prace będzie trzeba z 10 stron przekładać Uśmiech
Zapisane
Ehelto
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika


I'm n00b :(...


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 29.11.2006, 20:25:44 »

No dobra, skupiam wszystko w jedną całość Język
Zapisane

piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 30.11.2006, 14:56:00 »

Najnowsza sygnaturka rzeczywiście jest najlepsza. Widac postępy w porównaniu do popszednich prac Mrugnięcie
Oby tak dalej!!
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
nathaniel
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 123
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 30.11.2006, 17:34:28 »

tak jak inni Cie pochwalę, ale napis mógłby być napisany inną czcionką Mrugnięcie
Zapisane

Ehelto
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika


I'm n00b :(...


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 01.12.2006, 20:09:28 »

Hmm...właśnie zdałem sobię sprawę, że od ponad 48 godzin nie dodałem żadnej sygi...dla mnie to straszne, więc biorę sie do roboty i o to co zrobiłem:



Wyszło jak zwykle - kupsko. No ale co mi tam...
Zapisane

Bogul
Gość
« Odpowiedz #41 : 01.12.2006, 20:40:05 »

eeeeeeee tam kupsko fajne Duży uśmiech mi się podoba Duży uśmiech render widziałem, tło fajne no i napis Duży uśmiech bardzo fajnie lepsze niż ten batman Duży uśmiech
Ehelto maniaku nie jestem litościwy Duży uśmiech to się nazywa szczerość Duży uśmiech zrobiłeś shit to Cie zjechałem, robisz coś fajnego to Cię chwalę proste Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: 01.12.2006, 23:17:12 wysłane przez Bogul » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Ehelto gallery
Skocz do: