Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Przetestujcie mi strone !!!
Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Przetestujcie mi strone !!!  (Przeczytany 13647 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mr. Hania
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Wiadomości: 30
Galeria Użytkownika

Mr. Hania


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 22.08.2007, 12:02:45 »

Specu - w XHTML chyba każdy znacznik ma zakończenie więc powinno być:
Kod:
<br />

A strona ogólnie mówiąc mało wartościowa, brzydka. Ale zawsze to jakiś początek. Ach, i jeszcze jedno: musisz dostosować stronę do każdej przeglądarki! Inaczej nie ma ona najmniejszych szans w internecie. Żeby coś osiągnąć trzeba się niestety trochę pomęczyć...
Zapisane
lemonic
Użytkownik

Reputacja: -6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 59
Galeria Użytkownika


Pogromca Pasikoników


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 22.08.2007, 13:33:12 »

Specu i Mr. Hania dzieki ze nie pojechaliscie ostro i zdaje sobie sprawe ze strona jest totalna lipą a tak pozatym u mnie w szkole na informatyce sam musialem wymusic u nauczyciela zebysmy sie uczyli html, no niestety byl to juz koniec szkoly wiec duzo tego nie bylo. Naszczescie kontakt z html mialem juz z rok wczesniej tylko po duzej przerwie czepilem sie tego dlatego wyglada po czesci tak jak wyglada. Sam adres zdaje mi sie ze jest jedna z najgorszych, zeczy siedzialem sobie w szkole i nie mialem co robic to zalozylem konto na republice zreszta pierwszy i ostatni raz,  Mialem robic poprawke stony i bym dal www.sims24.yoyo.pl ale zrezygnowalem. Obecnie pracuje nad layem do przyszlej mojej strony domowej i doloze wszelkich staran zeby nie wygladala tak jak ta. A tak pozatym mam pytanko jakie mam dac wymiary laya zeby wygladal spoko w 800x600 1024x768 i 1280x1024 i jeszcze jedno co do css moze dalibyscie linka do jakiegos sprawdzonego kursu bo ja wlazlem na jakies [cenzura] i chyba zaczynalo sie od konca bo nic nie mozna bylo zrozumiec  Zawstydzony

Ziomioslaw: masz jakieś problemy z własnoręcznym szukaniem?
« Ostatnia zmiana: 22.08.2007, 23:24:45 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
Mr. Hania
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Wiadomości: 30
Galeria Użytkownika

Mr. Hania


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 22.08.2007, 17:08:09 »

kurshtml.boo.pl - zdecydowanie najlepszy poradnik do HTMLa, CSS i czego sobie chcesz na start. A co do Twojej strony - mimo, że przygotowana jest fatalnie, to gdy pokazałem jej tą stronę to od razu kazała mi ściągnąć te Simsy (bo na razie jedzie tylko na standardowej dwójce).
Zapisane
lemonic
Użytkownik

Reputacja: -6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 59
Galeria Użytkownika


Pogromca Pasikoników


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 22.08.2007, 20:28:58 »

No coz ja jestem niezadowolony gdyz wrocilem od kolezanki i po probach wgrania simsow  i 6 dodatkow nie udalo sie. A co do stronki to staralem sie co miesiac zmieniac temat na poczatku bylo o 4 porach roku pozniej o the sims 2 impreza teraz o h&m a mialo byc o podrozach
Zapisane
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 22.08.2007, 23:11:36 »

gówno
Regulamin zabrania takiego słownictwa, pamiętaj na przyszłość.

Poza kursem przyda ci się dobry edytor CSS np. TopStyle. 
Zapisane
lemonic
Użytkownik

Reputacja: -6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 59
Galeria Użytkownika


Pogromca Pasikoników


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 23.08.2007, 14:55:28 »

Sora, zapamietam i dzieks za nazwe edytora Uśmiech
Zapisane
marecki_
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: lethal2@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 180
Galeria Użytkownika

marecki_


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 23.08.2007, 15:38:08 »

Kombinuj ze stronami. Żeby było lepiej, musisz od czegoś zacząć. Za kilka lat zobaczysz efekty Uśmiech
Zapisane
SteveVtek
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 24.08.2007, 23:29:16 »

Osobiscie nie ufam Ie wiec nie otworze w ie. Przynajmniej strona na 2 oddzielne czlony (menu i reszta) jest podzielona;P
Zapisane

lemonic
Użytkownik

Reputacja: -6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 59
Galeria Użytkownika


Pogromca Pasikoników


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 25.08.2007, 11:38:50 »


Cytuj
Osobiscie nie ufam Ie wiec nie otworze w ie

Ie = Internet Explorer ^ ie to przegladarka wiec o co ci biega?

Cytuj
Przynajmniej strona na 2 oddzielne czlony (menu i reszta) jest podzielona;P

To są [ramki]a z tego co wiem to ramek juz sie nie stosuje


Zapisane
Kapitan_hak1995
Gość
« Odpowiedz #23 : 25.08.2007, 11:41:14 »

Cytuj
Osobiscie nie ufam Ie wiec nie otworze w ie
Ie = Internet Explorer ^ ie to przegladarka wiec o co ci biega?
Ie to przeglądarka? Buehehehehe!
Zapisane
specu
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 18
Galeria Użytkownika


nie bądź idealistą - rób to co umiesz...


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 25.08.2007, 11:41:48 »

...a tak pozatym u mnie w szkole na informatyce sam musialem wymusic u nauczyciela zebysmy sie uczyli html...

największy ból w tym że w szkole jest dość niski poziom nauczania informatyki jak wynika z statystyk. Sam idę teraz do liceum i jak przejrzeałem moją książkę z infy to normalnie myślałem że pęknę ze śmiechu: zapoznanie word, excel, prezentacje,pobieranie z www... ale jest też trochę o gimpie:D
Zapisane

lemonic
Użytkownik

Reputacja: -6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 59
Galeria Użytkownika


Pogromca Pasikoników


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 25.08.2007, 11:48:47 »

Kapitan_hak z ,, czego sie smiejemy''  Język Język Język czyzbys nie wiedzial co to ie ? to sprawdz na wikipedi

Cytuj
Internet Explorer

Internet Explorer
Rodzaj   przeglądarka internetowa, menedżer plików
Pierwsze wydanie   23 sierpnia 1995
Aktualna wersja   7
Producent   Microsoft, Spyglass
Licencja   freeware
Platforma systemowa   Windows, Mac OS, Mac OS X, Solaris, HP-UX, (najnowsza wersja tylko dla Windows XP i nowszych)
http://www.microsoft.com/poland/windows/ie/


Windows Internet Explorer (wcześniej Microsoft Internet Explorer), w skrócie IE lub MSIE - program komputerowy, który spełnia funkcję przeglądarki stron WWW, produkt amerykańskiej firmy Microsoft.

Według danych na rok 2007 Internet Explorer jest najczęściej używaną przeglądarką internetową na świecie (ok. 80%), jednak od roku 2004 można zaobserwować trend spadkowy na rzecz alternatywnych przeglądarek takich jak Firefox czy działające na systemie MacOS Safari.

Internet Explorer dla MS Windows używa silnika Trident, a w środowisku Macintosha posługuje się silnikiem Tasman.
Zapisane
Kapitan_hak1995
Gość
« Odpowiedz #26 : 25.08.2007, 11:58:05 »

Kapitan_hak z ,, czego sie smiejemy''  Język Język Język czyzbys nie wiedzial co to ie ? to sprawdz na wikipedi
To było ironiczne Mrugnięcie. Nie wiesz co to ironia? Sprawdź na wikipedii.
Cytat: wikipedia link=http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Ironia – sposób wypowiadania się oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów.

W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

Termin ten odnosi się również do sytuacji, zjawisk niezgodnych z oczekiwaniami; rezultatów przeciwstawnych wobec zamiarów, czyli do zaburzenia przyczynowo-skutkowej struktury rzeczywistości. Wyróżnia się tu kilka odmian:
ironia sytuacyjna, np. wystąpienie w komputerze błędu systemowego (blue screen of death) w trakcie oficjalnej prezentacji Windows 98 z udziałem Billa Gatesa na targach COMDEX w kwietniu 1998;
ironia losu (zwana też kosmiczną), np. utrata słuchu Ludviga van Beethovena;
ironia historii, np. określenie stosowane wobec wojny światowej 1914-18 w okresie jej trwania oraz krótko po zakończeniu: Wojna mająca na celu zakończenie wszystkich wojen (The War to End All Wars).

Matrycą ironii werbalnej będzie więc: [ktoś] ironizuje, że..., matrycą ironii odnoszącej się do sytuacji, zdarzeń, losu: na ironię zakrawa, że...

Wyróżnia się również postawę ironiczną, charakteryzującą się dystansem, spokojem, rozwagą w ocenie, brakiem zaangażowania, oziębłością emocjonalną.

Szczególną odmianą ironii jest ironia sokratyczna - przypisywany Sokratesowi, utrwalony w dialogach Platona sposób prowadzenia dialogu, będący zarazem metodą docierania do prawdy.
Zapisane
marecki_
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: lethal2@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 180
Galeria Użytkownika

marecki_


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 25.08.2007, 13:53:16 »

"Internet Explorer pozwala na przeglądanie internetu z twojego komputera i odwrotnie."

Jak to mówią: IE to przeglądarka, ale przeglądarka wirusów Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Przetestujcie mi strone !!!
Skocz do: