Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Jakie według was są najlepsze gry komputerowe?
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Jakie według was są najlepsze gry komputerowe?  (Przeczytany 22213 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mervin80
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

mervin80


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 05.10.2014, 16:06:39 »

Zdecydowanie seria Grand Theft Auto. Poza słabą trójką (fan Vice City here) i słabymi dodatkami do GTA IV cała reszta jest dla mnie dziełem a nie byle jaką grą komputerową. Obowiązkowe pozycje dla każdego gracza
trójka faktycznie kiepska
Zapisane
NETBALBINA2038
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

NETBALBINA2038


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 05.10.2014, 22:59:36 »

Rzekłbym że najgorsza. Dobrze, że Vice City było i można było pograć w część która miała własny i jak do tej pory niepowtarzalny klimat, gdzie nawet nie chciało się wysiadać w takcie piosenki z samochodu
Zapisane
EstelaUK85
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

EstelaUK85


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 09.10.2014, 10:02:43 »

Rzekłbym że najgorsza. Dobrze, że Vice City było i można było pograć w część która miała własny i jak do tej pory niepowtarzalny klimat, gdzie nawet nie chciało się wysiadać w takcie piosenki z samochodu
mi również nie odpowiada
Zapisane
pokemonekk
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 19.11.2014, 22:18:41 »


Klasyka: Contra, Goal 3, Mario, Turtles, Battle City (motam w te gry na telefonie kiedy mi się nudzi) . Nie wiem, czy ktoś jeszcze w ogóle pamięta te tytuły Uśmiech Z bardziej znanych FIFA od 2001 do 2008, GTA: SAN ANDREAS, NEED FOR SPEED.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Jakie według was są najlepsze gry komputerowe?
Skocz do: