Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Totalny nowicjusz - poker sygnatura
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Totalny nowicjusz - poker sygnatura  (Przeczytany 2292 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Vin1985
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

Vin1985


Zobacz profil
« : 08.10.2012, 11:28:13 »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Otóż nigdy w życiu nie robiłem żadnej sygnatury, aż do momentu kiedy zostałem dzisiaj poproszony przez kolegę o wykonanie takiego "cuśka". Sig miał być utrzymany w klimatach pokera i mieć butelkę Jacka Daniel'sa. Czytając dużo o sygnaturach na waszym forum stwierdziłem, że nie wiem nic Chichot
Zrobiłem trochę po swojemu ale już od jutra zaczynam przerabiać wszystkie tutoriale i spróbuję zrozumieć ocb.

Szczególnie zależy mi tu na krytycznych uwagach - im więcej tym lepiej.
Na bank jest tu milion podstawowych błędów, więc jeśli ktoś miałby czas poproszę o wskazówki Uśmiech
Z góry dziękuję za każdy post.

Oto moje "dzieło":



Edit: Sig miał być czarno-biały ale postanowiłem jeszcze trochę pobawić się kolorami:

« Ostatnia zmiana: 08.10.2012, 13:12:00 wysłane przez Vin1985 » Zapisane
olszakos21
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

olszakos21


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09.10.2012, 13:19:40 »

Jak dla mnie fajnie to wygląda, zwłaszcza jak na pierwszą sygne, choć myślę że wcześniej miałeś styczność z programami graficznymi, bo nie wydaje żeby kompletny nowicjusz zrobił takie coś, aczkolwiek mogę się mylić.

Co do sygny to jak już pisałem fajnie wygląda. Jedyne co bym zmienił to wyostrzenie butelki i zrobienie z niej głównego punktu sygnatury. wersja czarno-biała najlepsza, jednak myślę, że fajnie by wyglądało jakbyś dał taki kolorowy akcent kolorując butelkę (jeżeli pozwolisz to mogę pokazać o co mi chodzi na twojej sygnie), myślę że można by również poprawić światłocień co nadało by nieco większej głębi. Jednakowoż sam nie jestem jakimś wielkim ekspertem w tym temacie, więc moje uwagi nie muszą być najlepsze Język
Zapisane
Vin1985
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

Vin1985


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09.10.2012, 13:48:18 »

Tak czy siak dziękuję za odpowiedź Uśmiech
Jasne rób co uważasz, przerabiaj i pokaż efekt Uśmiech. Kumpel po prostu prosił mnie żeby wszystko było w klimatach black&white. Wg mnie ta butelka też wyglądałaby lepiej w kolorze ale cóż Uśmiech
Grafiką dopiero zaczynam się bawić dlatego tak wiele ułomności w moich pracach ale nie od razu Kraków zbudowano Uśmiech
Zapisane
olszakos21
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

olszakos21


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09.10.2012, 14:25:03 »



Chodziło mi o coś takiego. Nie do końca taki efekt chciałem osiągnąć no ale robiłem na prędce. No ale tak czy owak twoja praca jest niezła patrząc jak inni wystawiają swoje początkowe wypociny to w porównaniu do tej to jak niebo a ziemia.
Zapisane
Vin1985
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

Vin1985


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 09.10.2012, 14:28:14 »

Dzięki za miłe słowa Uśmiech
Szybka maska/ kolor i zmiana warstwy na odcień?

Dobrze mówię? Uśmiech

Wygląda to na pewno o wiele lepiej ale kolega prosił o black and white więc w takiej formie dostał Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Totalny nowicjusz - poker sygnatura
Skocz do: