Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Layout browaru - prośba o o cenę i sugestie
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Layout browaru - prośba o o cenę i sugestie  (Przeczytany 5532 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bfg_10k
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

bfg_10k


Zobacz profil
« : 26.05.2012, 22:42:47 »

Witam. Robię dla znajomych szablon firmowy małego regionalnego browaru. Kiepski ze mnie grafik - na razie wypociłem coś takiego: http://imageshack.us/f/689/browarb.jpg/ Będzie toto zakodowanie pod wordpress. Znajomym chodzi o rozbudowanie funkcjonalności i odświeżenie wyglądu strony, z zachowaniem jej bieżącej kolorystyki i układu. Dotychczasowa strona wygląda tak  - krajan com pl. Będę wdzięczny za konstruktywną krytykę - co jest ok, a co totalnie leży. Graficznie szablon skończony jest w 80%. Pewnie dojdą jeszcze jakieś piwne ozdobniki.
« Ostatnia zmiana: 27.05.2012, 08:55:36 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
Sammael
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Sammael


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29.05.2012, 21:22:16 »

Za dużo tego żółtego. Szablon wali po oczach i po dłuższej chwili ciężko go oglądać.
Całkiem ciekawe top, reszta wg mnie jest całkiem do wymiany.
Zapisane
dree
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 297
Galeria Użytkownika


buuhaa..


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 30.05.2012, 00:35:39 »

Za duże cienie to na pewno. Layout wygląda amatorsko całkiem. Kapsle i kufel jest za bardzo nie wyraźny, rozmazany. Jak większość stock-ów.
I zgadzam się z kolegą powyżej, za dużo tego zółtego. Warto by połączyć go z jakimś innym kolorkiem. BG ciekawe ale kolor tła lay-a zmieniłby na inny lub poszedłbym na przezroczystość.  Mrugnięcie
Mógłbyś także dopracować stopkę i sidebary. Zmieniłbym menu i kolumnę news-ów.
Pomysł ogółem ciekawy ale słabe wykonanie.
Zapisane

bfg_10k
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

bfg_10k


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 30.05.2012, 17:21:28 »

Dzięki za opinie i krytykę Uśmiech. Macie rację, za dużo żółci wylewa się z tego szablonu. Co do kapsli, to dysponuję tylko takimi kiepskimi zdjęciami. Zdecydowaliśmy, że najpierw trzeba zrobić nowe foty piw i wszystkich kapsli, podkładek, itp. Dopiero potem będziemy coś z tego od nowa klecić. Zmieniłem tło i nagłówek, oraz zakodowałem szablon do html, żeby zobaczyć jak to wygląda w przeglądarce: krajan com pl /test/ szablon html (na razie bez optymalizacji grafiki, więc całość może trochę ważyć).
Zapisane
bfg_10k
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika

bfg_10k


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10.11.2012, 23:24:06 »

Odświeżam. Nowy layout do oceny, strona główna wstępnie zakodowana w 80%  - krajan com pl / test2 . Jak widać, zatrudniliśmy grafika, który zaproponował coś takiego. Dla porównania poprzednia "szalona" wersja mojego autorstwa Uśmiech krajan com pl / test . Nadal jestem bardzo ciekaw waszych konstruktywnych uwag i opinii. Może za najcelniejsze uda mi się załatwić darmową degustację Uśmiech
Zapisane
Salindor
Gość
« Odpowiedz #5 : 22.11.2012, 20:47:17 »

Muszę się zgodzić z moim poprzednikiem. Layout od grafika ogólnie wygląda fajnie, ale przejście obrazków mogłoby być trochę inne po prostu.

Twój szablon jest ogólnie ok ale jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to nie podoba mi się czcionka w newsach Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Layout browaru - prośba o o cenę i sugestie
Skocz do: