Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Błąd przy włączaniu Gimpa  (Przeczytany 1754 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bodziuthk91912
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Bodziuthk91912


Zobacz profil
« : 03.04.2012, 18:33:29 »

WITAM bardzo serdecznie jestem tu nowy... no raczej konto już tutaj miałem ale... piszę ten temat dlatego że iż mam problem tak jak temat wskazuje Problem przy włączeniu Gimpa taaak... jest problem jest. Gdy włączam Gimpa wyskakuje okienko prostokątne ładowania Gimpa i od razu wyskakuje błąd. Proszę o pomoc! wiem wiem... tematów na ten temat jest dużo, ale nie na taki sposób... jak się wyrażę hehe Uśmiech.
 Problem w tym że nie mam jak zamieścić zdjęcie więc nie wiem jak mam wam to wyjaśnić  Płacz chciałbym o szybką pomoc bo nie mogę wytrzymać ani godziny bez Gimpa  wilber2

//beata072: Poprawiłam tytuł na bardziej gramatyczny. Opis problemu również mógłby być nieco bardziej treściwy, bo nie każdemu chce się czytać te wywody...
« Ostatnia zmiana: 03.04.2012, 19:00:05 wysłane przez beata072 » Zapisane
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 03.04.2012, 19:34:15 »

Witam serdecznie. Jestem przedstawicielem Rady Języka Polskiego.
Stwierdzam, iż powyższy wywód nie spełnia żadnej normy języka polskiego, proszę o jego poprawienie i uczynienie czytelnym.


W przeciwnym wypadku zostanie zrobiona transliteracja na znaki kanji, a wątek przeniesiony na Chińskie forum pomocy GIMP-a.
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03.04.2012, 19:44:44 »

Hej, witam Cie ciepło, ja co prawda nowy już nie jest, hmm.. mam tu konto już ze 2 lata będzie, ale do rzeczy tak, tak.. do rzeczy trzeba. Więc, jakiś rok temu był tutaj użytkownik, podobnie jak Ty - nowy. Miał on z tego co pamiętam, chociaż pamięć już mi zawodzi i lubi płatać figle (ale to tak nawiasem) do rzeczy, tak.. do rzeczy. Użytkownik ten (nie Ty, tamten nowy co go rok temu poznałem), miał podobny problem jaki Ty tu masz teraz, co prawda jego opis był trochę inny, ale nie ma to za bardzo związku z tematem więc to pominę, a więc do rzeczy... Koledzy zawsze jak mi radzili, gdy ja miałem problem odpowiadali dość jednoznacznie. Tutaj pomoże tylko i wyłącznie, tak mi się przynajmniej wydaje, nie wiem czy mam rację, a więc do rzeczy... Radzę ja Tobie dosyć prostą receptę na rozwiązanie tego problemu. Mianowicie - potrzebny tutaj reinstall Gimpa, w szczególnym wypadku może to nie pomóc i trzeba będzie sformatować system, ale wątpię w to. W skrajnych przypadkach (ok 5% badanych) zachodzi potrzeba wymiana komputera na nowy, często też wystarczy podłączyć monitor do innego wejścia niż USB. I to w sumie tyle, nadzieje mam.. oj głęboką nadzieję, że rozumiesz o co mi tutaj chodzi, a chodzi o rzecz prostą. Opisałem ją dość dobrze i treściwie wyżej, ale do rzeczy... do rzeczy. A więc nadzieję miałem, taaak... nadzieję, że pomogłem, starałem się pomóc.

Pozdrawiam!
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: Błąd przy włączaniu Gimpa
Skocz do: