Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Gdzie znaleźć zapisany obraz?  (Przeczytany 2383 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Shina
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 26.03.2012, 18:52:50 »

Korzystam z Gimpa od chyba 2 tygodni, i mam pewien kłopot...Otóż, gdy już coś narysuję, mogę to później znleźć w "Obrazach", ale kiedy chcę coś dodać na jakiś hosting internetowy (np. Fotosik, ImageShack), to tego nigdzie nie mogę znaleźć...A, i nie wszystkie obrazy  są w "Obrazach" jak tak patrzę i szukam. Proszę o pomoc!
« Ostatnia zmiana: 05.09.2012, 14:42:07 wysłane przez bea » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26.03.2012, 19:07:45 »

A w jaki sposób zapisujesz obrazy? Przecież podczas zapisu możesz wybrać folder, w którym Twój obraz ma zostać zapisany.
Zapisane
Celestus
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 144
Galeria Użytkownika


Hip Hop - nie dzieli nas a łączy !...


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26.03.2012, 22:22:06 »

Ty nie masz problemów z obsługą gimpa. Ty masz problem z elementarną obsługą windowsa. Polecam ci odwiedzenie jakiegoś forum pomocy microsoft-u
Zapisane


Shina
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 27.03.2012, 18:13:00 »

celestus94, nie chodzi mi o  "gdzie znaleźć jakiekolwiek obrazy", tylko o "gdzie są obrazy z Gimpa", że jak ustawię żeby np. był ten obrazek normalnie w obrazach, to jak chcę go dodać na jakiś hosting żeby go pomniejszyć to go nie ma... Więc tu chodzi o Gimpa...
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 27.03.2012, 18:16:24 »

Wciąż nie napisałaś w jaki sposób zapisujesz utworzony obraz. Wybierasz podczas zapisu folder "obrazy" i po zapisaniu tego obrazka tam nie ma? A co się dzieje, jeśli zapisując obraz jako folder docelowy wybierzesz pulpit? Też go tam nie ma? Mam wrażenie, że jednak celestus94 może mieć rację.
« Ostatnia zmiana: 27.03.2012, 18:40:17 wysłane przez beata072 » Zapisane
Myrevin
Gość
« Odpowiedz #5 : 27.03.2012, 18:35:05 »



Akurat siedzę po Windowsem. Nie wiem gdzie je zapisał twój Gimp, na przyszłość przed zapisem kliknij w ten napis co na obrazku jest na czerwono(u ciebie będą, podejrzewam inne kolory)  i sama zdecyduj gdzie ma wylądować(być zapisany). Jeśli pamiętasz nazwę któregoś z tych zaginionych w akcji obrazków użyj wyszukiwarki eksploratora.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: [ROZ] Gdzie znaleźć zapisany obraz?
Skocz do: