Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Rentgen w Gimpie  (Przeczytany 3581 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
q3proof
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

q3proof


Zobacz profil
« : 20.03.2012, 19:41:31 »

od razu chce przeprosić jak juz ten temat jest na tym forum  ale nie moge znaleźć
 jak by ktos miał linka do tego był bym  bardzo wdzięczny do Tutoriala
chodzi mi dokładnie o  http://c.wrzuta.pl/wi6843/845463f300123f6749d4d54a/cyc
bardzo proszę o szybka pomoc bo mam do wygrania flaszkę Chichot
Zapisane
Myrevin
Gość
« Odpowiedz #1 : 20.03.2012, 23:32:01 »

Po pierwsze flaszki nie chcę, wolałbym dobre piwo. Język

Po drugie, autor tego co przedstawiłeś pracował, tak podejrzewam na rozdzielczości, którą miał aparat robiący to zdjęcie. Ot i cały sekret. Zdjęcie powiedzmy 3000na2000 pikseli pozwala na wydobycie takich szczegółów. Przy tak dość prześwitującej bluzce, czy jak tam to się nazywa. Ewentualnie da się podłożyć obce piersi, ale to tak za flaszkę się nie da. Język
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 21.03.2012, 02:52:54 »

Rentgen to by był, jakby jej było widać żebra i kręgosłup, a to jest efekt mokrego podkoszulka. Gościu po prostu zwiększył odpowiednio ostrość, kontrast i nasycenie na zaznaczonym obszarze. Mógł też użyć poziomów kolorów lub krzywych. No i tak, jak napisał Myrevin, prawdopodobnie zrobił to na zdjęciu w oryginalnej rozdzielczości. Poza tym musi już co nieco przez tą koszulkę prześwitywać. W innym wypadku trzeba by, jak to ujął Myrevin, "podłożyć obce piersi" Mrugnięcie
BTW napisałeś w złym dziale.
« Ostatnia zmiana: 21.03.2012, 04:05:38 wysłane przez beata072 » Zapisane
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 21.03.2012, 10:21:04 »

Przeniosłem do próśb o tuty.

Popraw tytuł.
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Myrevin
Gość
« Odpowiedz #4 : 21.03.2012, 12:33:44 »

http://www.abload.de/img/cyc2keatq.jpg Mój efekt umieszczony poniżej oryginału. I użyłem tylko kontrastu, a więc jak by się pobawić jak sugeruje beata072 efekt byłby jeszcze lepszy niż na oryginalnym zdjęciu. A gdyby obrazek miał wysokość 3000 pikseli, dałby się pewno zrobić striptiz. Mrugnięcie    
« Ostatnia zmiana: 21.03.2012, 16:09:36 wysłane przez Myrevin » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Rentgen w Gimpie
Skocz do: