Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Meble  (Przeczytany 1261 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wiktoria2001197
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 29
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 15.02.2012, 13:06:51 »

Witam!

Na jedej stronie biore udział w konkursie,trzeba teraz narysować meble...Lecz nie wiem zbytnio jaks ie rysuje,zeby wygladały realnie.Czy ktos może zrobić takiego tuta bo to bardzo,ale to bardzo mi pomoże.Konkurs jest do końca lutego,ale nie chciałabym tego tutka tak np 28 lutego bo za puxno już by był trochę.

Byłabym bardzo wdzięczna
Zapisane
Celestus
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 144
Galeria Użytkownika


Hip Hop - nie dzieli nas a łączy !...


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15.02.2012, 19:03:57 »

Hmmm... Tutorial na rysowanie konkretnych przedmiotów to raczej niezbyt dobry pomysł . Możesz sobie poczytać tutoriale odnośnie DP które są na naszym forum, albo poszukać w internecie ogólnie o Dp. Masz w domu meble? Jeżeli tak to przypatrz im się dokładnie i spróbuj je narysować np na kartce. Jeżeli nawet na kartce nie umiesz nic narysować, to oznacza że potrzeba ci nauki rysowania ogólnie.  Jak ktoś nie umie rysować to tego typu tutki o które prosisz tym bardziej nie pomogą. Na upartego możesz sfotografować jakieś meble i polecieć najbardziej leniwą techniką Dp, czyli odrysowywanie ze zdjęcia.
Btw. jeżeli nie umiesz rysować to po co bierzesz udział w jakichś konkursach ?   



Nie bierz tego aż tak do siebie. Ja po prostu zawsze oceniam ludzi surowo Uśmiech
Zapisane


Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Meble
Skocz do: