Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: wymalujmy pl  (Przeczytany 3352 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wymalujmypl
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

wymalujmypl


Zobacz profil
« : 07.02.2012, 12:33:06 »

Witam, chciałbym wam zaprezentować nowy portal przeznaczony dla osób interesujących się sztuką. Strona funkcjonuje na podobnej zasadzie jak popularne demotywatory jednak każdy może oceniać prace. Aby dodać swoje dzieło (rysunek, obraz, grafika, fotografia itp.) wystarczy się zalogować. Oferujemy również możliwość "zlecenia" jakiejś pracy np.: portret babci na urodziny. Strona dopiero się rozwija ale pomyślmy ile ciekawych rzeczy niedługo tam znajdziemy i ile będziemy mogli się nauczyć od bardziej doświadczonych użytkowników.

www wymalujmy pl

Jesteśmy otwarci na sugestię, a w razie problemów proszę pisać na e-mail(kontakt w stopce).

Pozdrawiam Uśmiech !
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 18:23:15 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07.02.2012, 13:53:09 »

Napisy w menu są strasznie nieczytelne i nie ma tam jeszcze żadnych prac, a już całe mnóstwo reklam. Nie zachęca to do korzystania ze strony.
Znalazłam też błąd:
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 18:22:30 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
wymalujmypl
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

wymalujmypl


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 07.02.2012, 14:09:11 »

Dziękuję za uwagę, menu staram się poprawić a z znakami też się męczymy Skwaszony
Szkoda że mało kto jest odważny żeby wrzucić prace, wiem że tu na forum jest dużo ludzi którzy są w tym na prawdę dobrzy więc na was liczyłem.  macie jakieś pomysły jak umilić tą stronę wam ?;)Chcemy zrobić konkursy z nagrodami np: na dzień kobiet ale jak nie będzie użytkowników to trudno coś robićSkwaszony
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 18:22:36 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
davlasq
Opiekun tutoriali

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 07.02.2012, 14:46:21 »

Przede wszystkim nowa szata graficzna. Strona odrzuca od razu po załadowaniu, a w szczególności header. Potem tylko rozreklamować, aby zdobyć użytkowników i będzie ok.
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 18:22:41 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
wymalujmypl
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

wymalujmypl


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07.02.2012, 15:14:29 »

dobrze, wiem że nad menu muszę popracować, ale  baner wydaje mi się dobry. Wiem że wy macie więcej doświadczenia wiec proszę o rade lub jakiś pomysł co jeszcze byście chcieli zmienić. Dziękuję za wszystkie rady Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 18:22:46 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 07.02.2012, 17:52:23 »

Jak ta strona ma przyciągać osoby zainteresowane sztuką, jak cała jest strasznie brzydka? Nie widzę na niej niestety ani jednego udanego elementu.
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 18:22:51 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

pozdro & poćwicz

wymalujmypl
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

wymalujmypl


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 07.02.2012, 18:06:18 »

ma umożliwić ludziom pokazywanie swoich dzieł i ocenianie ich dzięki czemu ludzie w łatwy sposób dowiadują się jakie są ich prace. Zgodzę się że strona nie jest za piękna ale jaka ma być ? Na studiach uczą że do przeglądania grafiki i tworzenia powinno być czarne otoczenie żeby nie zaburzać kolorów, nawet monitory do grafiki mają mieć czarne oprawy. Wiec co jeszcze można zmienić jak tak powinno to wyglądać w celach praktycznych ? Liczę na konkretne odpowiedzi
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 18:22:55 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 07.02.2012, 18:17:03 »

To co to za studia?
Pomysł był bardzo dobry, naprawdę. Ale okropnie ta strona wygląda.
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 18:22:59 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
wymalujmypl
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

wymalujmypl


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 07.02.2012, 18:24:22 »

Staram się poprawić wygląd. Spełnia swoje zadanie dobrze a co do wyglądu to nie wiedziałem że może być aż tak wielki problem dla ludzi z tym .... Smutny

ale dzięki za pomoc Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 07.02.2012, 20:07:39 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 08.02.2012, 01:34:22 »



Jak mówili wcześniej. Pierwsze co się pokazuje to wielki, brzydki header, po którym kursor sam jedzie na krzyżyk.
Wiesz... ogólnie pomysł i idea portalu jest dobra, ale nie sądzę, aby bardziej doświadczeni twórcy zechcieli tam cokolwiek umieszczać. Jeżeli praca gdzieś ma być, strona musi mieć jakiś prestiż, coś sobą prezentować. Początki są trudne, ale oprawa wizualna jest bardzo ważna, zwłaszcza jeżeli chodzi o pozytywny kontakt z odbiorcą. Projektanci są z trendami za 4 lata przed społeczeństwem, ta strona jest jakieś 10 lat za społeczeństwem.
Dopracujcie kod, bo przeglądanie sprawia problem, zwykłe zdjęcie zajmuje mi długość dwóch ekranów, wszystko żyje własnym życiem.

Co do studiów.. Fakt, na czarnym dobrze się przegląda wszystko, ale to nie znaczy, że jest czarne tło i jest ok, wstawiajcie. Popatrz na przykład na stronę Digart.pl. Szaro, szum, ale przegląda się wygodnie, jest możliwość komentowania i nawet rozbudowany system oceniania. Na Twojej stronie jest tak albo nie, nawet możliwości skomentowania nie znalazłem (jeżeli jest to przepraszam za uwagę).
Zapisane

wymalujmypl
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

wymalujmypl


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 08.02.2012, 11:13:42 »

komentarze są ale tylko dla zalogowanych. Wygląd jest już zmieniony i zdaniem moich znajomych spełnia swoje funkcje bo jest prosto i czytelnie ale my nie znamy sie tak dobrze na tworzeniu takich stron jak Wy Uśmiech Mimo to zachęcam do dodawania prac przez was po co macie tworzyć tylko dla siebie?
Zapisane
wymalujmypl
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

wymalujmypl


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 08.02.2012, 17:47:28 »

jest zmienione teraz wszystko według was i według opinii z innych forów. Zaczynam dostawać wiadomości ,że ich zdjęcia "wyblakły". Może teraz strona wygląda lepiej według niektórych ale "straciła" na przekazie treści. Jej celem jest nadal POKAZYWANIE WASZEJ TWÓRCZOŚCI a nie naszej, my nie mamy talentu Wy za to w większości na tym forum macie bo to widać po waszych pracach ale żeby się do nich dokopać i znaleźć coś ciekawego trzeba. przekopać się przez tysiące tematów innych osób. Naszym celem było SZYBKIE pokazanie pracy i szybkie WYSZUKANIE czegoś fajnego przez was...
Zapisane
caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 08.02.2012, 18:58:34 »

Wygląd się prawie nie zmienił, coś oprócz nagłówka było ruszone? Nadal jest brzydka. Zauważ, że wszystkie podobne strony też mają minimalistyczny, ale przyjazny dla oka wygląd... To naprawdę jest możliwe. Do tego robisz sobie reklamę i chcesz żebyśmy korzystali z twojej strony, jednocześnie narzekając, że nie podoba nam się ona. Czy ten temat ma jakikolwiek sens?
Zapisane

pozdro & poćwicz

wymalujmypl
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

wymalujmypl


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 08.02.2012, 19:06:22 »

podobne strony mają podobny wygląd który nikomu nie przeszkadza np. demotywatory. Zauważ że jak zobaczysz zdjęcie na czarnym tle a potem na innym to nie ma już to zdjęcie takiego efektu i o to mi chodzi że macie pretensje do za dużo użytego czarnego .
Zapisane
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: wymalujmy pl
Skocz do: