Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Cell shading  (Przeczytany 2295 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
crowmaster
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 17
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 05.02.2012, 13:38:23 »

Wyszukiwarka na tej stronie nie znalazła mi nic odnośnie cell shadingu więc tworzę nowy temat. Przed chwilą zrobiłem też inny, ale problemy lepiej rozwiązywać w oddzielnych tematach.

Od czasów gry Prince of Persia 2008 bardzo podoba mi się efekt kreskówki lub jak kto woli cell shadingu. Chciałbym nauczyć się robić coś takiego, szukałem poradników na ten temat, ale wszystkie jakie znalazłem są po angielsku. Nie znam idealnie tego języka a w połączeniu z nazewnictwem jakie jest w Gimpie pewnie osiem razy się pogubię w jednym zdaniu. Dlatego też zwracam się z prośbą.

Jeśli ktoś wie jak zrobić taki efekt, ma jakiś dobry poradnik w naszym języku lub jest w stanie przetłumaczyć mi obcy lengłydż to proszę o pomoc. Może to być na podstawie np tych dwóch które sam znalazłem Poradnik nr 1 lub Poradnik nr 2. W planach jest malowanie czegoś innego niż płaski obrazek, ale myślę, że i tak będzie super. Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Zapisane

davlasq
Moderator

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 05.02.2012, 20:12:36 »

zajrzyj do tutoriali, a dokładniej dział Digital painting.
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Cell shading
Skocz do: